Різдво на півдні (12+)

Різдво на півдні (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Різдво на півдні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Добро пожаловать на Юг 2, или Соседям вход воспрещен / Non c'e piu religione

Наближається Різдво. Вулиці міст засяють святковими вогниками і повсюди з’являться прикрашені ялинки. Та на маленькому італійському острові у Середземному морі свої звичаї. Місцеві городяни – ревні католики, тож не уявляють собі цього свята без традиційного костюмованого вертепу. Є лише одна проблема – хлопчик, який з року в рік грав у виставі немовля Ісуса виріс. А молодшої дитини у громаді просто немає. Вихід із ситуації пропонує мер міста (Клаудіо Бізіо). Малюка можна позичити у місцевих тунісців. Є лише одна проблема – вони мусульмани і навряд чи погодяться на таку пропозицію. За переговори береться монахиня Марта (Анджела Фіноккьяро). Чи порозуміються між собою представники різних релігій та на які поступки їм доведеться піти?

Італійська комедія «Різдво на півдні» це продовження фільму «Ласкаво просимо на південь», що вийшов у 2010 році. Режисурою обох стрічок займався Лука Міньєро. До своєї ролі повернувся Клаудіо Бізіо.

imbd_logo Created with Sketch.
4.7/10
Рік
2017
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Алессандро Гассманн, Клаудіо Бізіо, Анжела Фінокьяро
Режисер
Лука Мін‘єро
Сценарій
Сандро Петралья, Лука Мін‘єро
Прокат
З 17 січня 2019, орієнтовно по 23 січня 2019
Знижки
З 17 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+