Пен: Подорож до Небувалії

Пен: Подорож до Небувалії (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пен: Подорож до Небувалії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пэн: Путешествие в Нетландию / Pan

Хлопчик, знайомий усьому світу під ім'ям Пітер Пен (Леві Міллер), як відомо, живе в чарівній країні Небуляндії. Знайти її зовсім не складно – з двох найяскравіших зірок нічного неба обирай яскравішу і лети спочатку прямо, а потім направо і до світанку. Небуляндію населяють добрі працьовиті феї і легковажні русалки. Головними ж мешканцями Небуляндії без перебільшення можна назвати загублених хлопчаків – сиріт. Вони відважно б'ються з піратами, а живуть у печерах і будинках на деревах. Головний серед хлопчаків– Пітер Пен. Про те, яким чином він дістався до чарівної країни, можна дізнатися з нового фільму.

Режисером фільму «Пен: Подорож до Небувалії» став Джо Райт («Гордість і упередження», «Хана: досконала зброя»). Для Райта це перший досвід роботи над фільмом для дітей. Сценарист Джейсон Фьюкс, який переробив оригінальну історію письменника Дж. М. Баррі, має досвід роботи в мультиплікації.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фентезі, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Аманда Сайфред, Кара Делевінь, Руні Маара, Гаррет Хедлунд, Х'ю Джекман, Леві Міллер
Режисер
Джо Райт
Сценарій
Джейсон Фьюкс, Дж. М. Баррі
Прокат
З 08 жовтня 2015 по 04 листопада 2015
Прокат у технології 4DX до:
28 жовтня 2015 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
22 жовтня 2015 р.
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
0+