Патрік (0+)

Патрік (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Патрік» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Патрик / Patrick

Головна героїня фільму – шкільна вчителька на ім’я Сара (Бітті Едмондсон). У її житті давно вже немає порядку: з хлопцем розійшлися, а діти у школі зовсім її не слухаються. І коли дівчині здається, що гірше вже нікуди, у спадок від бабусі їй дістається мопс Патрік. Нахабнішого пса годі й шукати. Можна було б очікувати, що він гризтиме речі та тікатиме під час прогулянок. Та реальні витівки Патріка виходять за межі розумного і заставляють Сару забути про усі ті клопоти, які ще зовсім недавно псували їй життя. І коли їй здається, що вже ніхто і ніщо не зможе врятувати її від нахабної звірюки та решти бід у житті, з'являється диво-ветеринар (Ед Скрейн).

Сімейну комедію «Патрік» про нестерпного хатнього улюбленця зняла британська режисерка кіно та телебачення Менді Флетчер. Спільно з Ванессою Девіс та Полом де Возом вона написала сценарій. Головні ролі у стрічці дісталися Бітті Едмондсон («Свіже м'ясо») та Еду Скрейну («Дедпул»). Бюджет стрічки склав 6 млн. фунтів стерлінгів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
сімейний
В головних ролях
Бітті Едмондсон, Дженніфер Сондерс, Ед Скрейн, Емілія Джонс, Емілі Атак
Режисер
Менді Флетчер
Сценарій
Менді Флетчер, Ванесса Девіс, Пол де Воз
Прокат
З 16 серпня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
0+