Патрік (0+)

Патрік (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Патрік» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Патрик / Patrick

Патрік (0+)

22 вересня , субота
Cinetech+, 2D
10:45
23 вересня , неділя
Cinetech+, 2D
24 вересня , понеділок
Cinetech+, 2D
25 вересня , вівторок
Cinetech+, 2D
26 вересня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Головна героїня фільму – шкільна вчителька на ім’я Сара (Бітті Едмондсон). У її житті давно вже немає порядку: з хлопцем розійшлися, а діти у школі зовсім її не слухаються. І коли дівчині здається, що гірше вже нікуди, у спадок від бабусі їй дістається мопс Патрік. Нахабнішого пса годі й шукати. Можна було б очікувати, що він гризтиме речі та тікатиме під час прогулянок. Та реальні витівки Патріка виходять за межі розумного і заставляють Сару забути про усі ті клопоти, які ще зовсім недавно псували їй життя. І коли їй здається, що вже ніхто і ніщо не зможе врятувати її від нахабної звірюки та решти бід у житті, з'являється диво-ветеринар (Ед Скрейн).

Сімейну комедію «Патрік» про нестерпного хатнього улюбленця зняла британська режисерка кіно та телебачення Менді Флетчер. Спільно з Ванессою Девіс та Полом де Возом вона написала сценарій. Головні ролі у стрічці дісталися Бітті Едмондсон («Свіже м'ясо») та Еду Скрейну («Дедпул»). Бюджет стрічки склав 6 млн. фунтів стерлінгів.

Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
сімейний
В головних ролях
Бітті Едмондсон, Дженніфер Сондерс, Ед Скрейн, Емілія Джонс, Емілі Атак
Режисер
Менді Флетчер
Сценарій
Менді Флетчер, Ванесса Девіс, Пол де Воз
Прокат
З 16 серпня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
0+