Таємне життя пінгвінів (0+)

Таємне життя пінгвінів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Таємне життя пінгвінів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тайная жизнь пингвинов / Penguin highway

Головний герой мультфільму – четвертокласник Аояма. Хлопець веде спеціальний щоденник, куди занотовує усі свої відкриття та досліди. Якось у його рідному місті, що знаходиться доволі далеко від узбережжя, дивним чином з’являються пінгвіни. Тема напрочуд добре вписується у коло його дослідницьких інтересів. Та найбільш вражаючим є зовсім не це. Поблизу міста виникає океанічна сфера. З точки зору науки, чи бодай здорового глузду, пояснити її появу вкрай важко. Аояма рішуче береться розгадати значення усіх цих дивовижних подій. На цьому шляху його чекатиме небезпека. Та у разі успіху він не лише врятується сам – йому випаде нагода вплинути на долю усього світу.

Японський мультфільм «Таємне життя пінгвінів» зняв Ісіда Хіроясу. Для нього це перша робота на великому екрані після багатьох короткометражок. Над сценарієм працювали досвідчені Макото Уеда та Томіхіко Морімі. З мови оригіналу назва дослівно перекладається як «пінгвіняче шосе».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Японія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мультфільм, фентезі, анімація
В головних ролях
Кана Кіта, Ю Аоі
Режисер
Ісіда Хіроясу
Сценарій
Макото Уеда, Томіхіко Морімі
Прокат
З 06 вересня 2018, орієнтовно по 19 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
0+