Пірсинг (18+)

Пірсинг (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пірсинг» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пирсинг / Piercing

Добропорядний чоловік (Крістофер Еббот) та батько новонародженої дитини цілує на прощання свою красуню-дружину (Лайя Коста) та виходить з дому. Він направляється до готельного номеру, куди викликав проститутку (Міа Васіковська). Та потрібна ця жінка йому не задля задоволення сексуальної потреби. Його наміри значно витонченіші та жорстокіші – він планує холоднокровно вбити цю жінку, проколюючи її тіло різноманітними предметами. Джекі - працює в клубі садо-мазо, їй подобається завдавати собі й іншим фізичного болю, у неї часто і різко міняється настрій, і вона схильна до суїциду. Вони зустрічаються і стають коханцями...

Трилер «Пірсінг» є кіноадаптацією однойменної графічної новели Рю Муракамі. Адаптацію сценарію та режисуру здійснив молодий Ніколас Песке. Це друга його робота після фільму «Очі моєї матері», також знятого у жанрі жахів. Оригінальна графічна новела видана у 1994 році японською мовою, а у 2008 перекладена англійською та видана у Великобританії. За словами Песке, читаючи оригінальний твір він одразу сприймав його як фільм і питання екранізації було лише справою часу.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
еротичний трилер
В головних ролях
Венделл Пірс, Міа Васіковська, Марія Діцціа, Марін Айрленд, Крістофер Ебботт, Лайя Коста
Режисер
Ніколас Песке
Сценарій
Ніколас Песке, Рю Муракамі
Прокат
З 13 грудня 2018, орієнтовно по 19 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
81 хв.
Вікові обмеження
18+