Плюс один

Плюс один (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Плюс один» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Плюс один / +1

Трилер "Плюс один" знайомить нас із двома хлопцями і дівчиною, які разом навчаються в коледжі та мріють про незабутнє літо. Кожен з них по-своєму уявляє похід на вечірку, що невдовзі на них чекає. Девід (Різ Уейкфілд) мріє про примирення зі своєю коханою, а його кращий друг (Логан Міллер) планує організувати собі ніч палких та пристрасних пригод. Звичний сценарій веселих вечірок порушується дивним випадком. Після того, як у будинку на нетривалий час вимикається світло, оточуючий світ змінюється самим неочікуваним чином. Герої виявляються втягнутими у специфічну петлю в часі. Знаходячись на другому поверсі споруди, вони бачать самих себе у тих ситуаціях, у яких були кілька годин тому. І якщо Мелані (Наталі Хол) замість того, щоб панікувати, подібно своїм друзям, вирішила пофліртувати сама з собою, то хлопці через деякий час починають доволі сильно хвилюватися. Хто з двох копій продовжить жити? І куди має зникнути двійник?

Картина "Плюс один", знята Деннісом Іліадісом ("Останній будинок зліва", "Хардкор"), торкається традиційного сюжету з поверненням героя у минуле у дещо незвичному контексті. Персонажам доводиться вступати у двобій з самими собою.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Ешлі Хіншоу, Різ Уейкфілд, Наталі Холл, Рода Гріффіс, Логан Міллер, Меган Хейес
Режисер
Денніс Іліадіс
Сценарій
Білл Гулло, Денніс Ілліадіс
Прокат
З 24 жовтня 2013
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років