Допремєрний показ «Герой мого часу» (12+)

Допремєрний показ «Герой мого часу» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Герой мого часу»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Герой моего времени / Герой мого часу

Раді запросити усіх охочих на прем’єру фільму «Герой мого часу», що відбудеться 14 вересня у кінотеатрі Планета Кіно Харків, пресс-конференція в фойє кінотеатру о 18:30. Після завершення фільму буде можливість поспілкуватися та задати питання режисеру та виконавцю головної ролі.

Головний герой фільму - Жорік (Євген Бушмакін). Він - один з тих, хто приїздить шукати кращої долі до мегаполісу. І місто тут також – один з головних героїв. Сповнений романтичних сподівань, Жорік готовий йти до своєї мрії та пристрасно за неї боротися із ударами долі. Його вороги - працівники ЖЕКу, сусіди без громадянської позиції та пафосний бомонд. Як і багато українців, Жорік прагне змінити свою країну, але постійно розчаровується, бо ніяк не вдається це зробити за кілька тижнів.

Фільм «Герой мого часу» став одним із переможців 9-го пітчингу Держкіно. Образ нашого героя втілив актор Євген Бушмакін. Його Жорік вийшов абсолютно органічним, без краплі пафосу та дуже справжнім. У липні на Одеському кінофестивалі режисерка «Героя мого часу» Тоня Ноябрьова отримала нагороду за кращу режисуру. Публіка на показах дружньо сміялася і навіть найсуворіші кінокритики мусили визнати, що фільм таки вдався.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Василіса Фролова, Соня Забуга
Режисер
Тоня Ноябрьова
Сценарій
Тоня Ноябрьова
Прокат
14 вересня 2018
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
12+