Допрем'єрний показ «11 дітей з Моршина»

Допрем'єрний показ «11 дітей з Моршина» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допрем'єрний показ «11 дітей з Моршина»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

11 детей из Моршина / 11 дітей з Моршина

Раді запросити усіх охочих на прем’єру фільму «11 дітей з Моршина», що відбудеться 20 грудня у кінотеатрі Планета Кіно Львів Forum Lviv. Також завітайте на пресс-конференцію о 17:00 в фойє кінотеатру, після якої буде можливість сфотографуватися та поспілкуватися із зірками фільму: Олександром Скічко, Ксенією Ждановою, Олександром Піскуновим, а також із Оленою Лавренюк.

Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал - осмій. В бажанні заробити легкі гроші, працівниця Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться у кіно.

Український комедійний детектив «11 дітей з Моршина» за власним сценарієм знімає режисер Аркадій Непиталюк («Припутні»). Головні герої стрічки – діти, тож перед початком зйомок перед творчою групою постало питання пошуку молодих талантів. Про кастинг оголосили у мережі і провели його у кілька етапів. Потрібно було знайти 11 юних акторів віком від 6 до 15 років. Одну з дорослих ролей виконає Гарік Корогородський – столичний бізнесмен, письменник, блогер та меценат, засновник благодійного фонду «Життєлюб», що займається дозвіллям пенсіонерів у Києві. Продюсувати проект взявся Сергій Лавренюк («Dzidzio Контрабас»).

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
комедія, пригоди, українське
В головних ролях
Володимир Горянський, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Олена Лавренюк, Ольга Фреймут, Анатолій Анатоліч, Сергій Бабкін, Сніжана Бабкіна, Ксенія Жданова, Олександр Піскунов, Людмила Смородина, Людмила Єфименко, Лєра Дідковська, Віталіна Біблів
Режисер
Аркадій Непиталюк
Сценарій
Аркадій Непиталюк, Іван Тімшин, Андрій Негрескул
Прокат
20 грудня 2018
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
0+