Допрем'єрний показ «Людина з табуретом» (12+)

Допрем'єрний показ «Людина з табуретом» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допрем'єрний показ «Людина з табуретом»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Допремерний показ «Человек с табуретом» / Людина з табуретом

Запрошуємо на допрем'єрні покази фільму «Людина з табуретом», що відбудуться 21 лютого у Сумах, 22 лютого у Харкові та 24 лютого в Одесі (Таїрова). На показах стрічку представлять учасники творчої команди та герої фільму.

Цей фільм – це подорож довжиною у життя. Тут є місце пошукам щастя та здійсненням мрій, казкам, пісням та танцям і, як у будь-якому житті, розчаруванням. У далекому 2004 році на кухні у одній з київських квартир народилася ідея – донести табурет до океану. Автор задуму Леонід Кантер у супроводі найближчих друзів здійснив чотири подорожі, фільмуючи усе, що з ними відбувалося.

«Людина з табуретом» – це остання робота українського режисера Леоніда Кантера. Стрічка показує останню із чотирьох подорожей до океану, що тривала рік. У цю мандрівку разом з Леонідом Кантером вирушили його друзі, дружина та 2-річна донька. Наприкінці подорожі у родині з’явилася ще одна донька. Загалом, носячи табурети, герої фільму здолали понад 60 тис.км та відвідали 50 країн. Режисером фільму став Ярослав Попов. Влітку 2018 року Леонід Кантер добровільно пішов з життя, що внесло корективи в остаточний сюжет фільму. Роботу над фільмом закінчили друзі та колеги Леоніда Кантера. Раніше ця ж команда створила разом із ним документальні стрічки «Добровольці Божої Чоти» та «МІФ».

Унікальну музику до «Людини з табуретом» написали Марко й Тарас Галаневичі – музиканти гуртів ДахаБраха та OY sound system, а також гурти Balaklava Blues, Freel та Едуард Приступа. Магічну анімацію казок різних народів та графічне оформлення виконала українська анімаційна студія RIDNI Animation.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
оригінал
Жанр
документальний, пригоди, українське
В головних ролях
Леонід Кантер
Режисер
Ярослав Попов
Автор ідеї
Леонід Кантер
Показ у Сумах
21 лютого 2019
Показ у Харкові
22 лютого 2019
Показ в Одесі Таїрова
24 лютого 2019
Знижки
21 лютого 2019, 22 лютого 2019, 24 лютого 2019
Основний прокат
З 28 лютого 2019, орієнтовно по 06 березня 2019
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження орієнтовно
12+