Допрем'єрний показ «Секс і нічого особистого» (16+)

Допрем'єрний показ «Секс і нічого особистого» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допрем'єрний показ «Секс і нічого особистого»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Секс и ничего личного / Секс і нічого особистого

Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій (Роман Луцький) приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя (Сергій Притула). Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною (Анжеліка Ніколаєва), яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина. Чим закінчаться гарячі пригоди новорічної Праги дивіться 20 грудня!

Романтична комедія «Секс і нічого особистого» – дітище шоумена Сергія Притули. Сценарій він писав разом зі своїми колегами по «Вар’яти-шоу» Володимиром Жогло, Валентином Сергійчуком, Володимиром Ковцуном та Віталієм Тильним. Режисерське крісло проекту посіла Ольга Ряшина. Фільм став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Завдяки цьому держава виділила половину коштів, потрібних для створення фільму, а саме 13 млн. грн. із 26 потрібних.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
романтика, комедія, українське
В головних ролях
Роман Луцький, Наталя Мазур, Сергій Притула, Анжеліка Ніколаєва, Андрій Данилко
Режисер
Ольга Ряшина
Сценарій
Сергій Притула, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний
Прокат
14 грудня 2018
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16+