Допремєрний показ «Дике поле» (16+)

Допремєрний показ «Дике поле» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Дике поле»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дике поле

Хлопець Герман (Олег Москаленко) повертається до рідного міста Старобільська аби навідати брата. Та місто зустрічає його вороже – брат зник, а на заправці на околиці міста, якою він володіє, прагнуть господарювати місцеві мафіозі. Давні друзі Германа займаються зовсім не тими справами, які він очікував побачити. Тепер треба вирішити чи залишатися у місті надовго та займатися справами брата, чи повернутися додому і не перейматися побаченим.

Драма українського виробництва «Дике поле» є екранізацією роману Сергія Жадана «Ворошиловград». Перенести історію на екран планували починаючи з 2013 року. Тоді передбачалося, що вистачить бюджету близько 1 млн.грн. Режисер Ярослав Лодигін разом з Жаданом вели переговори з багатьма українськими інвесторами. Зрештою, фільм отримав часткове фінансування від Держкіно у розмірі 15.5 млн.грн, потім гроші надійшли з пітчингу у Німеччині та краудфайндингової платформи у Швейцарії. Зрештою загальний кошторис склав 31 млн.грн.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська, російська (з українськими субтитрами)
Жанр
екшн, пригоди, за книгою
В головних ролях
Олег Москаленко, Володимир Ямненко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Євгенія Муц, Сергій Жадан
Режисер
Ярослав Лодигін
Сценарій
Наталя Ворожбит, Сергій Жадан, Ярослав Лодигін
Прокат
07 листопада 2018
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16+