Маєрлінґ (мовою оригіналу) (0+)

Маєрлінґ (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Маєрлінґ (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Royal Opera House London: Mayerlin

Небезпечні бажання, родинні таємниці та політичні інтриги переплітаються в кожному русі у балеті Кеннета МакМіллана, заснованому на реальних подіях.

Маєрлінґ — це класика репертуару Королівського Балету, сповнена емоційної глибини та дикої уяви, що подарувала світові одну з найвидатніших чоловічих ролей. Кеннет МакМіллан створив хореографію, що зосереджена на змученому спадкоємці Габсбурзької імперії, принці-наступникові Рудольфі. Від самого початку балету, шик австро-угорського двору контрастує з прихованими сексуальними та політичними інтригами, що підводять історію до жорстокої кульмінації — подвійного самогубства.

Велика трупа артистів формує вражаючі ансамблі, що доповнюють численні соло ключового персонажа та бентежно еротичні па-де-де. Цей балет, у якому пульсують напруга, божевілля та пристрасть, доводить, що правда іноді може бути більш сенсаційною за вигадку.

Балет у трьох діях.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Велика Британія
Мова
англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
балет
В головних ролях
Стівен Маккрай, Сара Лемб
Хореографія
Кеннет МакМіллан
Музика
Франц Ліст
Прокат
28 листопада 2018
Знижки весь день
28 листопада 2018
Тривалість
196 хв.
Вікові обмеження
0+