Лондонська королівська опера у кіно: Травіата (мовою оригіналу) (16+)

Лондонська королівська опера у кіно: Травіата (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонська королівська опера у кіно: Травіата (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонская королевская опера в кино: Травиата / ROH: La Traviata

Лондонська королівська опера у кіно: Травіата (мовою оригіналу) (16+)

15 березня , п'ятниця
Cinetech+, 2D
фільтри
період:
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Жодної слабкої мелодії, жодного зайвого слова — музика цієї опери захоплює з перших секунд й закохує на все життя, а кожна нота сповнена яскравими почуттями й натхненням автора. Пристрасть та самопожертва нещасної куртизанки отримали вічне життя у Травіаті Джузеппе Верді.

Від несподіваного запаморочливого роману до чуттєвого примирення, яке стається занадто пізно, – Травіата Верді є однією з найпопулярніших опер сучасності. Альфредо закохується в куртизанку Віолетту в гламурному Парижі, але за лоском романтичних відносин течуть темні ріки розпуки, що призводять до трагічного фіналу. Серед усього музичного багатства — добре відома Бріндзі та життєрадісна «Sempre libera». Ці композиції розкривають усю глибину ліризму італійської опери. Постановка Річарда Айра для Королівського Оперного Театру несе в собі цілу палітру емоцій, від бентежних пошуків кохання, болісного протистояння до трагізму неминучих наслідків. Рясні декорації та костюми підкреслюють життєвість історії, заснованої на реальних подіях.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
італійська (з українськими та англійськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Ермонела Яхо, Шарль Кастроново, Пласідо Домінґо
Режисер
Річард Айр
Виробник
The Royal Opera House
Прокат
15 березня 2019
Знижки
15 березня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
215 хв.
Вікові обмеження
16+