Лондонська королівська опера у кіно: Пікова Дама (мовою оригіналу) (0+)

Лондонська королівська опера у кіно: Пікова Дама (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонська королівська опера у кіно: Пікова Дама (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонская королевская опера в кино: Пиковая Дама / ROH: The Queen Of Spades

Лондонська королівська опера у кіно: Пікова Дама (мовою оригіналу) (0+)

26 лютого , вівторок
Cinetech+, 2D
27 лютого , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
період:
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Молодий військовий інженер Герман веде скромне життя й навіть не бере до рук карт. Одного разу його товариш Томський розповідає історію своєї бабусі-графині, якій французький граф Сен-Жермен розкрив секрет трьох карт. Спокусивши її вихованку Лізу, Герман проникає у спальню до графині, озброєний пістолетом. Злякавшись озброєного чоловіка, вона помирає від серцевого нападу. Під час поховання Герману здається, що покійна графиня відкриває очі й кидає на нього погляд. Вночі її привид приходить до Германа й відкриває йому таємницю трьох карт («трійка, сімка, туз»), що принесуть йому виграш.

Таємниця графині переслідує його, змушуючи забути про романтичні почуття, людяність та обережність. Окрилений своєю непереможністю, він кидає виклик відомому картярю-мільйонеру Чекалинському. Гра йде за сценарієм Германа, але в останній момент виграшний туз перетворюється на пікову даму, що посміхається, нагадуючи йому померлу графиню. Герман програє усі статки й потрапляє до лікарні для душевнохворих.

Незрівнянні Александр Антоненко та Єва-Марія Вестбрук очолюють хор Королівського Оперного Театру під керівництвом диригента Антоніо Паппано — музичного директора Королівської Опери.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
російська (з українськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Александр Антоненко, Фелісіті Палмер, Єва-Марія Вестбрук
Режисер
Стефан Гергейм
Виробник
The Royal Opera House
Прокат
З 26 лютого 2019 по 27 лютого 2019
Знижки
26 лютого 2019 та 27 лютого 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
216 хв.
Вікові обмеження
0+