Самба

Самба (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Самба» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Самба / Samba

Назва комедії «Самба» – це ім'я головного героя (Омар Сі). Він приїхав до Франції з Малі і працював мийником посуду в ресторані готелю. Через якісь чергові бюрократичні тонкощі він потрапив до в'язниці. Сумлінно відбувши термін, Самба виходить на свободу, проте влаштується на роботу тепер стало неможливо – його збираються депортувати з країни. Хлопець намагається зробити все, аби залишитися у Франції. Допомогти йому в цьому може Аліс (Шарлотта Генсбур), працівниця міграційної служби. З часом не тільки робота, але й сама Аліс стає причиною, з якої герой не хоче покидати країну.

Комедія «Самба» – це чергова робота тандему Олів'є Накаш та Ерік Толедано, які запам'яталися глядачеві за комедією «1+1 / Недоторкані». Головну роль довірили неповторному Омару Сі. Вирішили з'явиться на екрані також і самі творці картини – Накаш та Толедано. Вони скромно відвели собі епізодичні ролі і не захотіли бути написаними в титрах ще й як актори.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Омар Сі, Шарлотта Генсбур, Тахар Рахім, Ізіа Іжлен, Ісаака Савадого, Елен Венсан
Режисер
Олів'є Накаш, Ерік Толедано
Сценарій
Олів'є Накаш, Ерік Толедано
Прокат
З 19 березня 2015 по 25 березня 2015
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16 років