Секс і нічого особистого (16+)

Секс і нічого особистого (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Секс і нічого особистого» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Секс и ничего личного / Секс і нічого особистого

Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій (Роман Луцький) приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя (Сергій Притула). Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною (Анжеліка Ніколаєва), яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина. Чим закінчаться гарячі пригоди новорічної Праги дивіться 20 грудня!

Романтична комедія «Секс і нічого особистого» – дітище шоумена Сергія Притули. Сценарій він писав разом зі своїми колегами по «Вар’яти-шоу» Володимиром Жогло, Валентином Сергійчуком, Володимиром Ковцуном та Віталієм Тильним. Режисерське крісло проекту посіла Ольга Ряшина. Фільм став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Завдяки цьому держава виділила половину коштів, потрібних для створення фільму, а саме 13 млн. грн. із 26 потрібних.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
комедія, українське
В головних ролях
Роман Луцький, Наталя Мазур, Сергій Притула, Анжеліка Ніколаєва
Режисер
Ольга Ряшина
Сценарій
Сергій Притула, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний
Прокат
З 20 грудня 2018, орієнтовно по 06 лютого 2019
Прем'єрний період
До 26 грудня 2018
Знижки
З 27 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16+