Смолфут (0+)

Смолфут (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смолфут» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Smallfoot

Високо у горах, серед білосніжних снігів та вічної криги живе поселення єті. З роду в рід передається тут легенда, що десь внизу, на схилах рідних гір, можна зустріти смолфутів. Дивовижні істоти огидні на вигляд – їхнє тіло не вкриває пухнаста шерсть, зуби неприродньо білі, а очі чудернацькі. Та найдивніше у них – це їхні непропорційно маленькі ніжки. Іноді ще цих істот називають людьми. Звісно, ніхто з дорослих єті у ці байки не вірить. Такі історії годяться хіба що малечу нажахати, аби слухняніша була. Але хлопець на ім’я Міго звик довіряти лише своїй інтуїції та вірити у те, що бачив на власні очі. І як би дивно це не звучало, він вірить що люди дійсно існують.

Мультфільм «Смолфут» про поселення єті високо у горах з’явиться на екранах стараннями великої творчої команди. Режисерами мультфільму були Кері Кіркпатрік («Лісова братва») та Джейсон Рейсіг, для якого фільм став дебютним. Над сценарієм працювали режисер Кері Кіркпатрік, Гленн Фікарра та Джон Рекуа.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація
В головних ролях
Зендея Коулман, Ченнінг Татум, Джина Родрігез, Леброн Джеймс
Режисер
Кері Кіркпатрік
Сценарій
Кері Кіркпатрік, Серджо Паблос
Прокат
З 27 вересня 2018, орієнтовно по 19 грудня 2018
Прем'єрний період
До 03 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
0+