Грифко проти прибульців (0+)

Грифко проти прибульців (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Грифко проти прибульців» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Махнем на Луну / Space Chicken

Усі красуні міста закохані в Петруся-гарнуся. Не є виключенням і Квіта, у яку закоханий молодий та амбітний птах Грифко (голос Дзідзьо). Хоробрий герой освідчується своїй коханій та пропонує їй руку та серце. І як це зазвичай буває, лише майбутня теща проти такого союзу. Несподіване позбавлення від вередливої родички прийшло з космосу – її викрадають прибульці. І якби вони зупинилися лише на вічно невдоволеній усім тещі, з ними можна було з миритися. Але ж інопланетні гості прагнуть захопити усю землю. Науковці встановили, що потрапити на прибульський корабель може лише істота, що має нульовий IQ. І вони довго шукали б такого йолопа, якби не доброволець Грифко. Чим погано? – і світ врятує, і тещу визволить.

Мультфільм «Грифко проти прибульців» знято у Перу. Режисурою займалися Алекс Оррелл та Едуардо Шульдт, причому для першого з них – це дебют на великому екрані. Для українських глядачів головний герой заговорить голосом Дзідзьо.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Перу
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, мультфільм, пригоди, фантастика, для дітей
В головних ролях
-
Режисер
Едуардо Шульдт, Алекс Оррелл
Сценарій
Родріго Мораес, Ішай Равід
Прокат
З 15 лютого 2018, орієнтовно по 28 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
0+