Спеціальний показ «Дивізіон надії» (12+)

Спеціальний показ «Дивізіон надії» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спеціальний показ «Дивізіон надії»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дивизион надежды / Squadron 303

Запрошуємо на спеціальні покази фільму «Дивізіон надії», що відбудуться 31 січня в Одесі (Таїрова) та 01 лютого у Харкові.

На спеціальних показах продюсер та автор сценарію Яцек Самойлович, британський актор Джон Кей Стіл (виконавець ролі Стенлі Вінсента) та польська актриса Анна Прус (Яґода Кохан) особисто представлять стрічку перед високоповажною публікою.

Участь у цих подіях підтвердили Генеральний консул Республіки Польща у Харкові п. Януш Яблонський, Консул Республіки Польща в Одесі п. Анджей Шмідтке і Директор Польського Інституту у Києві п. Бартош Мусялович.

Після відважного, але тяжкого приземлення пілот Ян «Дональд» Зумбах лікується у санаторії. Тут його застає початок Другої світової війни, що змушує льотчика евакуюватися з країни. Подібна доля чекає на хороброго інструктора пілотажу Вітольда Урбановіча. Обоє їдуть до Великобританії, щоб продовжувати боротьбу з окупантом в ескадрах повітряних сил Великобританії. Їхні успіхи помічають і вороги і союзники. Та ведення війни – не єдиний інтерес польських льотчиків.

Фільм «Дивізіон надії» було знято на основі реальних подій. Мова йде про Дивізіон 303 імені Тадеуша Костюшко, він одним з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. Під час битви за Англію він наніс 126 точні удари – рекорд серед винищувальних ескадронів, які брали участь у боях. Долю Дивізіону-303 описує книга Аркадія Фідлера, яка була видана у Польщі в 1942 році. На сьогоднішній день здійснено 30 національних видань книги та численні її переклади, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою мовами. Саме за цією книгою і було написано сценарій. Польська прем’єра фільму відбулася 31 серпня 2018 року, за день до того, як світ відзначив 79-у річницю початку Другої Світової війни.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2018
Країна
Польща, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, військовий, історія
В головних ролях
Джон Кей Стіл, Джон Кей Стіл, Пьотр Адамчук, Кірк Баркер, Нік Ґолдман, Антоній Круліковський, Марчін Квасьні
Режисер
Деніс Деліч, Вєслав Саневський
Сценарій
Яцек Самойлович, Кшиштоф Бурдза, Томаш Кемпський
Прокат в Одесі (Таїрова)
31 січня 2019
Прокат у Харкові
01 лютого 2019
Знижки
31 січня 2019 та 01 лютого 2019
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
12+