Спеціальний показ «Зустріч однокласників» (16+)

Спеціальний показ «Зустріч однокласників» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спеціальний показ «Зустріч однокласників»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Встреча одноклассников / Зустріч однокласників

Запрошуємо вас на спеціальний показ фільму «Зустріч однокласників», який відбудеться в кінотеатрі "Планета Кіно" м. Одеса, пр. Небесної Сотні 2/1 02 лютого 2019 р., Зал №4.

На показі будуть присутні актори Андрій Бурим, Валерій Харчишин та режисер Валентин Шпаков.

18:40 збір гостей у фойє, фото- автографсесії

19:00 показ

Після показу прес-конференція в залі.

«Зустріч однокласників» – це повнометражний фільм, адаптація датської комедії Klassefesten, знята на замовлення телеканалу НЛО TV компанією Tauras Films за участю Idea Production та «Кінокомпанії ММД».

Троє давніх друзів колись навчалися у одному класі. З моменту закінчення школи пройшло вже 25 років. Планується зустріч випускників, тож перш ніж їхати туди вони збираються разом, аби згадати молодість. Валерій (Валерій Харчишин) став рок-зіркою, Андрій (Андрій Бурим) має свій бізнес, а Олексій (Олексій Нагрудний) займається архітектурою. Попри різні досягнення та невдачі в житті, жоден з них не вважає, що має чим хвастатися. Аби підбадьоритися перед зустріччю з колишніми однокласниками, троє друзів вирішують сходити разом на вечірку.

Комедія «Зустріч однокласників» від українського режисера Валентина Шпакова розповість як воно, зустрітися друзям через багато років після закінчення школи. Одну з головних ролей у стрічці зіграв лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин. Для нього це не перший досвід роботи у кіно. У 2018 році вийшла стрічка «Легенда Карпат», де він зіграв роль Олекси Довбуша. Також у стрічці зіграв шоумен Андрій Бурим та актор і телеведучий Олексій Нагрудний.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
комедія, українське
В головних ролях
Валерій Харчишин, Андрій Бурим, Олексій Нагрудний
Продюсери
Іван Букрєєв, Роман Мартиненко, Жильвінас Науйокас
Режисер
Валентин Шпаков
Оператор-постановник
Дмитро Фурсов
Сценарій
Клаудія Бодерке, Ларс Меринг, Сергій Сус, Дмитро Шостак, Олексій Супрун, Валентин Шпаков
Редактор
Дмитро Шостак
Другий режисер
Аля Бухтіярова
Директор
Сергій Маценко
Прокат
02 лютого 2019
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+