Дивізіон надії

Дивізіон надії (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дивізіон надії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дивизион надежды / Squadron 303

Після відважного, але тяжкого приземлення пілот Ян «Дональд» Зумбах лікується у санаторії. Тут його застає початок Другої світової війни, що змушує льотчика евакуюватися з країни. Подібна доля чекає на хороброго інструктора пілотажу Вітольда Урбановіча. Обоє їдуть до Великобританії, щоб продовжувати боротьбу з окупантом в ескадрах повітряних сил Великобританії. Їхня мужність та героїчні вчинки привертають увагу керівництва і стають причиною створення «Дивізіону-303» – елітного винищувального підрозділу, учасниками якого стали здебільшого поляки. Окрім Зумбаха і Урбановіча, до нього належали досвідчені льотчики Здзіслав Краснодембскі, Вітольд „Толо” Локуцєвскі, Людвік Вітольд Пашкєвіч, чех – Йозеф Франтішек та Мірослав Феріч – псевдонім «Окс». Коли німці спрямовують на Дивізіон свої нищівні сили, пілоти вимушені кожен день проводити і запеклій боротьбі з ворогом. Однак і на землі на них чекають пригоди – особисті драми, романси, але й справжнє кохання.

Дивізіон-303 був одним з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. Під час битви за Англію він наніс 126 точні удари – рекорд серед винищувальних ескадронів, які брали участь у боях. Долю Дивізіону-303 описує книга Аркадія Фідлера, яка з’явилася у Польщі в 1942 році. На сьогоднішній день видано 30 національних видань книги та численні її переклади, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою мовами.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2018
Країна
Польща, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, військовий, історичний
В головних ролях
Пьотр Адамчук, Кірк Баркер, Нік Ґолдман, Антоній Круліковський, Марчін Квасьні
Режисер
Деніс Деліч, Вєслав Саневскі
Сценарій
Здзіслав Самойловіч, Кшиштоф Бурдза
Прокат
З 31 січня 2019
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
-