Суспірія (18+)

Суспірія (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Суспірія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Суспирия / Suspiria

Події розгортаються у Берліні у 1977 році. До відомої балетної школи приїздить на навчання американська танцівниця Сьюзі (Дакота Джонсон). Невдовзі вона розуміє, що окрім танців тут займаються речами, про які моторошно не тільки говорити, а навіть думати. Одна з танцівниць, що живе та навчається тут деякий час, ділиться зі Сьюзі своїми підозрами. Тепер, аби не стати наступною жертвою нелюдських розваг своїх наставниць, дівчина має якомога швидше розгадати їхню таємницю.

Фентезійний фільм жахів «Суспірія» це рімейк однойменного фільму, що вийшов у 1977 році. Як данина вдячності творцям оригінального фільму, режисер Лука Гуаданьїно вирішив перенести події у рік його виходу на екрани. До участі у зйомках запросили Джесіку Харпер, яка виконала головну роль в стрічці 77-го року. Цього ж разу провідні ролі дістались Дакоті Джонсон та Тільді Свінтон. Прем’єра фільму відбулась у рамках основної програми 75-го Венеціанського кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2018
Країна
Італія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, жахи, фентезі, детектив
В головних ролях
Хлоя Грейс Морец, Тільда Свінтон, Дакота Джонсон, Міа Гот, Джесіка Харпер, Лутц Еберсдорф
Режисер
Лука Гуаданьїно
Сценарій
Дейв Кайганіч
Прокат
З 22 листопада 2018 по 28 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
152 хв.
Вікові обмеження
18+