Табалуґа (0+)

Табалуґа (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Табалуґа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ледяная принцесса / Tabaluga

Зелений дракончик Табалуґа виріс із прийомним батьком – звичайнісіньким вороном. Табалуґа добрий та допитливий, тож приховувати правду від нього не вийде. Насправді він – спадковий принц Зеленої країни, яка знаходиться на межі двох ворогуючих світів. Один із них охоплений вічним холодом, а у іншому панує спека та засуха. Веселому життю разом із друзями та прийомним батьком загрожує володар країни холоду – Арктос. Аби перемогли крижаного злодія та гарантувати спокій рідним місцям, Табалуґа має пробудити вогонь у своєму серці.

Мультфільм «Табалуґа» познайомить юних глядачів із добрим та допитливим дракончиком. Героя вигадали спільно музикант Пітер Маффай та Грегор Ротшальк, поет та композитор дитячих пісень. Починаючи з 1994 року на німецькому телебаченні вийшло 78 мультфільмів про цього героя, об’єднаних в декілька циклів. Даний фільм – друга поява дракончика на великому екрані після анімаційної стрічки 2002 року «Табалуґа і Лео: Різдвяна історія».

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2018
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
-
Режисер
Свен Унтервальдт мол.
Сценарій
Тобі Генкель, Джерріт Херманс, Джеффрі Хілтон
Прокат
З 27 грудня 2018, орієнтовно по 02 січня 2019
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+