Заплутана історія (0+)

Заплутана історія (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Заплутана історія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рапунцель: Запутанная история / Tangled

Повторний показ в рамках фестивалю «Не стримуй мрій, Принцесо!»

У високій вежі, прихованій від людського ока у гущі лісу, живе красуня Рапунцель. Вона має дивовижне волосся, яке не зрізувала жодного разу у житті. Покидати вежу дівчині не дозволено, тож вона здебільшого нудьгує, мріючи про втечу. Чарівний розбійник Флінн подарує їй таку нагоду.

Мультфільм «Заплутана історія» став 50-им за рахунком мультфільмом, знятим студією Disney. У основі сюжету – казка братів Грімм «Рапунцель». Довжина волосся головної героїні понад 21 метр і у них понад 100 000 окремих локонів. Вперше у історії анімації перед творцями стояла задача зобразити на екрані таку складну зачіску. Аби відтворити природній рух волосся було написано спеціальну програму. Причетні до цього фахівці наразі вважаються провідними в світі спеціалістами у малюванні волосся. Новаторським та небаченим раніше було також промальовування водоспаду та запуску ліхтариків у нічному небі. У одній зі сцен на площі збираються 3000 городян. Це наймасовіша сцена за усю історію комп’ютерної анімації Disney.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, пригоди, комедія
В головних ролях
Менді Мур, Захарі Лева, Донна Мерфі, М. К. Гейні, Бред Геррет
Режисер
Натан Грено, Байрон Говард
Сценарій
Ден Фогельман, Якоб Грімм, Вільгельм Грімм
Прокат
З 15 вересня 2018 по 16 вересня 2018
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
0+