Третій зайвий 2

Третій зайвий 2 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Третій зайвий 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Третий лишний 2 / Ted 2

Іноді трапляється так, що дитячі мрії збуваються. Яскравий приклад цього – Джон Беннетт (Марк Уолберг). Коли в дитинстві він захотів, щоб улюблений плюшевий ведмідь (Сет МакФарлейн) ожив – це було дуже мило і зворушливо. Але що робити з живою іграшкою, коли ти виріс. Одного разу Джон спробував завести стосунки з дівчиною, і ми пам'ятаємо як це виглядало. Були успіхи з протилежною статтю і у ведмедя Теда. Але зупинятися на досягнутому друзі не збираються.

Комедія «Третій зайвий 2» – це сиквел успішної історії про плюшевого ведмедя, який став живим. Перший фільм зібрав у прокаті понад $500млн., що в 10 разів перевищило бюджет картини. Через 2 місяці після прем'єри творці оголосили про запуск продовження. Для Сета МакФарлейна, режисера і сценариста комедії, це другий досвід постановки фільмів. Успіху він досяг завдяки написанню сценаріїв до мультсеріалів «Гріффіни» і «Футурама», а також озвучуванню популярних мультперсонажів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Марк Уолберг, Сет Макфарлейн, Аманда Сайфред, Ліам Нісон, Морган Фріман, Патрік Варбертон
Режисер
Сет МакФарлейн
Сценарій
Сет МакФарлейн
Прокат
З 25 червня 2015
Прокат до:
29 липня 2015 р.
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
18 років