Колонія

Колонія (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Колонія» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Колония / The Colony

«Колонія» – це найзимніше кіно з усіх можливих. Холоди, льодовики і виживання з останніх сил. Світ, який ми знали, змінився назавжди. Одного разу пішов сніг і більше не припинявся. Природний катаклізм – глобальне похолодання, життя на землі заморозилось. Але найстрашніше, що навіть якщо Вам вдалося вижити, то радіти зарано. Зовсім скоро Вам доведеться боротися за своє право на життя у новому всесвіті. Колонія 7 – це наше поселення людей. Періодично жителі отримують звістки від іншого подібного селища міського типу – Колонії 5. Що робити, якщо цей тендітний зв'язок раптово обірветься? Треба споряджати експедицію і йти в ніч на пошуки живих людей. Кого знайдуть рятувальники? Від кого їм самим доведеться рятуватися?

Цікаво, що фільм знято в Канаді, в провінції Онтаріо, у Норт-Бей – на базі NORAD (Командування повітряно-космічної оборони Північноамериканського континенту).

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2013
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика , бойовик , трилер
В головних ролях
Кевін Зегерс , Лоренс Фішберн , Шарлотта Салліван , Білл Пекстон , Аттікус Дін Мітчелл , Дрю Вігевер , Джуліан Річінгс , Джон Тенч , Майкл Менді , Романо Орцарі
Режисер
Джефф Ренфро
Сценарій
Патрік Тарр , Паскаль Троттьє , Джефф Ренфро
Прокат
З 06 лютого 2014
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
18 років