The Doors: Live at The Bowl (мовою оригіналу) (0+)

The Doors: Live at The Bowl (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «The Doors: Live at The Bowl (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Doors: Live at The Bowl

На сцені — The Doors у самому розквіті. Це один з найважливіших виступів гурту та єдиний, що був зафільмований від початку й до кінця. Музиканти репетирують кожну деталь шоу та ретельно планують сет-ліст, всупереч своїм бунтарським переконанням. Перед глядачами з’являється напрочуд привітний Джим Моррісон разом з колегами, всі під LSD. Під сценою їх чекають 35 тисяч палаючих очей, серед яких був навіть Мік Джаггер.

У стрічці «The Doors: Live at The Bowl» ми бачимо гурт на піку своєї кар’єри. Усі подальші концерти The Doors критики та фанати тільки й порівнювали з виступом у Hollywood Bowl, бо більше ніколи не чули настільки ж проникливого «Come on baby, light my fire, try to set the night on fire…» у виконанні Моррісона.

У 2018-му ми святкуємо 50-річчя легендарного шоу. З цієї нагоди аудіо продюсер гурту, Брюс Ботнік, провів не один тиждень у студії за реставруванням стрічки. Результатом роботи стало звучання, що відносить нас назад у далекий 1968-ий: навіть Рей Манзарек, клавішник гурту, зізнався, що під час перегляду фільму він ніби пережив цей концерт знову.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
англійська (без субтитрів)
Жанр
документальний, концерт, музика
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
03 жовтня 2018
Знижки весь день
03 жовтня 2018
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
0+