Русалонька (0+)

Русалонька (1989) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Русалонька» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Русалочка / The Little Mermaid

Повторний показ в рамках фестивалю «Не стримуй мрій, Принцесо!»

У морських глибинах живе русалонька Аріель, донька могутнього царя підводного світу Тритона. Вона закохується у чарівного та прекрасного принца. Та чи судилося їм бути разом – земному юнаку та морській дівчині?

Мультфільм «Русалонька» студії Disney знято за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена. Виробництво мультфільму розпочалося ще наприкінці 1930-х років. Але тоді роботи були призупинені через створення «Гидкого каченяти» у 1939 році. Роботи поновили через 50 років і прем’єра відбулася у 1989 році. На момент виходу на екрані стрічка була рекордсменом з використання різних анімаційних ефектів. Вперше при створенні мультфільму було застосовано цифрові технології. Загалом використали понад 1 тисячу кольорів та 1100 фонів. Кожна з підводних повітряних кульок намальована вручну. Спеціально для такої кропіткої роботи студія Disney співпрацювала з китайськими колегами. Творці впровадили новітню на той час технологію – аби полегшити роботу художників, частина сцен була відзнята з акторами.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
1989
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, анімація, сімейний, фентезі
В головних ролях
Джоді Бенсон, Пет Керролл, Бадді Гекетт, Джейсон Марін, Кеннет Марс
Режисер
Рон Клементс, Джон Маскер
Сценарій
Рон Клементс, Джон Маскер
Прокат
З 29 вересня 2018 по 30 вересня 2018
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
0+