Хижак (16+)

Хижак (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хижак» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хищник / The Predator

Події розгортаються в наші дні. Колишній морський піхотинець Куїнн Маккенна (Бойд Голбрук) стикається з невідомою інопланетною істотою. Вона вороже налаштована до жителів Землі і слід було б якомога швидше реагувати на її появу. Але Маккенну ніхто не вірить. Тільки його малолітній син (Джейкоб Трамбле), який хворіє на аутизм, помічає істоту і навіть може з нею спілкуватися.

Фантастичний бойовик «Хижак» режисера Шейна Блека є продовженням франшизи про Хижака, перший фільм якої вийшов в 1987 році. Всі попередні фільми, об'єднані однією темою, були зняті різними режисерами за сценаріями різних авторів. Цього разу режисерське крісло посів Шейн Блек (франшиза «Смертельна зброя», «Останній бойскаут»). За словами творців, сюжет містить багато відсилань до найпершого фільму, а також проллє світло на моменти, що залишалися непоясненими всі ці роки. При підборі акторів розглядався варіант повернення Арнольда Шварценеггера до своєї ролі.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Олівія Манн, Стерлінг К. Браун, Бойд Голбрук, Томас Джейн, Треванте Родес, Джейкоб Трембле
Режисер
Шейн Блек
Сценарій
Шейн Блек, Фред Деккер, Джим Томас
Прокат
З 13 вересня 2018, орієнтовно по 07 листопада 2018
Прокат у технології IMAX
До 26 вересня 2018
Прокат у технології 4DX
До 10 жовтня 2018
Прем'єрний період
До 19 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технологіях IMAX та Cinetech+
З 20 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16+