Проклятий маяк

Проклятий маяк (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Проклятий маяк» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Исчезновение / The Vanishing

Роботу маяка на одному з невеличких островів поблизу Шотландії забезпечує команда із трьох наглядачів. Джеймс (Джерард Батлер) – порядний сім’янин та сумлінний робітник, він охоче передає свою майстерність наймолодшому із команди Томасу (Пітер Муллан). Дональд (Коннор Суінделлс) попри весь свій досвід, тримається відсторонено через нещодавню смерть своєї родини. Розмірене життя на острові перериває знахідка – до берегів прибило хвилями човен із непритомною людиною та великою скринею, у якій сховано багато золота. Троє чоловіків вирішили поділити між собою знахідку та нікому про неї не говорити. Та вони не врахували, що в таких великих грошей завжди є власник.

Творці трилеру «Проклятий маяк» надихнулися реальними подіями, що сталися 1900 року на одному з віддалених маяків. Усі троє наглядачів безслідно зникли і це породило цілу низку теорій. Режисер Крістоффер Нюхольм втілив на екрані свій варіант розвитку подій.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, екшн
В головних ролях
Джерард Батлер, Пітер Муллан, Оулавюр Даррі Оулафссон, Гарі Льюїс, Коннор Суінделлс
Режисер
Крістоффер Нюхольм
Сценарій
Джо Боун, Селін Джонс
Прокат
З 24 січня 2019, орієнтовно по 30 січня 2019
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
-