Монахиня (16+)

Монахиня (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Монахиня» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Nun

1952 рік. У старовинному монастирі у Румунії одна з монахинь вчиняє самогубство. Розслідувати загадкові обставини інциденту направляється молодий священик з Ватикану (Деміан Бішір), який має що приховувати у своєму минулому. Супроводжує його послушниця, яка ось-ось має принести чернечі обітниці та присвятити своє життя служінню в церкві. Коли ці двоє прибули до румунського монастиря, почали відбуватися події, що не мають пояснення.

Фільм жахів «Монахиня» є спін-оффом стрічки «Закляття 2» та розповідає історію появи демона-черниці. Ідея створення фільму та сценарій належать Гарі Доберману та Джеймсу Вану. Режисерське крісло посів Корін Харді. Це другий його повнометражний проект після фільму жахів «Із пітьми». Головну жіночу роль виконала Таїсса Фарміга, молодша сестра Віри Фарміги, що зіграла Лоррейн Воррен у фільмах «Закляття». Режисер стрічки розповів, що спершу не хотів брати Таїссу через те, що вона є сестрою відомої акторки, що вже зіграла у франшизі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
хоррор, містика, трилер
В головних ролях
Таісса Фарміга, Бонні Ааронс, Шарлотта Хоуп, Деміан Бішір, Інгрід Бісу, Джонатан Койн, Сандра Телес
Режисер
Корін Харді
Сценарій
Ґері Добермен, Джеймс Ван
Прокат
З 06 вересня 2018, орієнтовно по 10 жовтня 2018
Прокат у технології IMAX
До 12 вересня 2018
Прокат у технології 4DX
До 03 жовтня 2018
Прем'єрний період
До 12 вересня 2018
Знижки в будні весь день у технології IMAX та Cinetech+
З 13 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16+