Школа. Ніч жахів (16+)

Школа. Ніч жахів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Школа. Ніч жахів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The School

Лікар швидкої допомоги Емі (Меган Друрі) другий рік розривається між своїми професійними обов'язками і бажанням бути поряд зі своїм сином. Він перебуває у комі та лежить у тій же лікарні, де вона працює. Її керівник доктор Ван (Ніколас Хоуп) докоряє жінці тим, що вона не визнає, що її син давно мертвий. Несподівано Емі опиняється у дивному місці. Тут потойбічний світ тісно переплівся з реальністю. Тут багато дітей, які одночасно потребують турботи та відлякують своєю жорстокістю. Аби врятувати сина, жінці доведеться віч-на-віч зустрітися з усіма своїми страхами – і тими, які вона усвідомлює, і підсвідомими.

Фільм жахів «Школа» зняли австралійські кінематографісти. Сторм Ашвуд не лише зайнявся режисурою, а й долучився до написання сценарію. Іншим сценаристом стала Тесса Алана. У послужному списку Ашвуда – короткометражки, що виборювали нагороди на престижних кінофестивалях. Знімався фільм у закинутій психіатричній лікарні, яка свого часу була першим подібним закладом у Сіднеї.

imbd_logo Created with Sketch.
3.9/10
Рік
2018
Країна
Австралія
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Меган Друрі, Ніколас Хоуп, Уіл Макдональд
Режисер
Сторм Ашвуд
Сценарій
Тесса Алана, Сторм Ашвуд
Прокат
02 листопада 2018
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
16+