Тінторетто і нова Венеція (0+)


Tintoretto. L artista che uccise la pittura

Не забувай про маску.

Вона потрібна усім гостям, навіть наймолодшим.

Фільм озвучений українською — переклад накладений поверх оригінальної мови акторів.

Якопо Робусті народився у багатодітній родині фарбувальника бавовни, тінторе італійською. Прізвисько, яке згодом визнав своїм офіційним іменем, означає маленький помічник фарбувальника, а у вільному перекладі – малюк у плямах фарби. Якопо сам навчився малювати, надихаючись роботами відомих венеціанських художників. Серед сучасників його вирізняла швидкість створення полотен, а також унікальна техніка нанесення фарби.

Документальний фільм «Тінторетто і нова Венеція» зняв режисер Ермініо Перокко, для якого це другий проект, присвячений художнику. У фільмі мова йде не лише про біографію Тінторетто, а й описуються технічні особливості його живопису, а також аналізується вплив новаторських ідей художника на подальший розвиток мистецтва. Винайдені художником прийоми лишаються актуальними і понині. Незвичність ракурсів, з яких глядач може побачити персонажів картини, вражає нестандартністю підходу вже п’ять століть поспіль.

Тінторетто і нова Венеція
Рік
2020
Країна
Італія, Німеччина
Мова
українська (озвучений)
Жанр
документальний
У головних ролях
Антоніо Скарпа, Леонардо Скарпа, Леонардо Тозіні
Режисер
Ермініо Перокко
Сценарій
Ермініо Перокко
Прокат
З 22 липня 2021 до 25 липня 2021
Знижки
З 22 липня 2021
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
0+

В кіно зараз 20 фільмів

Скоро на екранах 28 фільмів

Читати опис
Кінотеатр Планета Кіно – це щось! Ніде в Україні ти не зустрінеш такої кількості надсучасних кінотехнологій, зібраних в одному місці. Канадська технологія IMAX, особливістю якої є екран розміром з п'ятиповерховий будинок та надчіткий звук. Зали 4DX від південнокорейської компанії для тих, хто любить дивитися фільми екстремально: рухливі крісла, бризки води, спалахи світла, запахи – усі ці спецефекти гармонійно вписуються у сюжет картини. Авторська технологія CINETECH+ з надширокими проходами і кріслами та екранами від стіни до стіни ідеально підходить для перегляду кіно з друзями. Кіноресторан RE'LUX, в якому можна дивитися кіно і їсти страви від шеф-кухаря одночасно. Крім того мережа відкрила перший у місті Київ кіномаркет, де ти купуєш попкорн, снеки та напоїв як у супермаркеті. Також у кінотеатрі є бар, де можна випити каву чи коктейль, підкріпитися десертом, піцою або ролами. Для перегляду кінотеатр пропонує як останні новинки кіно, так і додатковий контент: трансляції матчів, концертів, артхаус, документальне та фестивальне кіно, сеанси для мам з маленькими дітьми та фільми в оригінальній озвучці. Планета Кіно знаходиться у РЦ Блокбастер. Придбати квитки можна на сайті, у мобільному додатку та у касах кінотеатру.
Наверх Created with Sketch.