Тінторетто. Заколот у Венеції (0+)

Тінторетто. Заколот у Венеції (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Тінторетто. Заколот у Венеції» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тинторетто. Мятеж в Венеции / Tintoretto. A Rebel in Venice

Тінторетто. Заколот у Венеції (0+)

06 березня , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
період:
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Згадки про життя Якопо Тінторетто наповнене розбіжностями та пробілами. Відомо, що він народився у Венеції, а своє прізвисько Тінторетто отримав від батька, відомого фарбаря. Ще підлітком він вирішив навчатися живопису у Тиціана, але був вигнаний з його майстерні вже через 10 днів. Існує думка, що причиною стали творчі ревнощі майстра, який першим оцінив неабиякий хист талановитого хлопця.

У своїх роботах Тінторетто зафіксував глибоку кризу ідеалів Ренесансу. Разом з тим, його твори за глибиною, значущістю й майстерністю не поступаються кращим роботам доби Відродження. Його бунтарське мистецтво, сповнене пристрасті й титанічної потужності яскраво описує емоційний стан цілої епохи.

Фільм розповість про усе найцікавіше з життя Тінторетто, яке за декілька століть обросло численними міфами й легендами. У компанії неперевершеної Гелени Бонем Картер ми вирушимо у подорож від початку творчого шляху італійського живописця, до часу, коли той перетворився на одного з найяскравіших представників високого венеціанського Відродження і маньєризму.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Стефано Аккорсі, Пітер Грінуей
Режисер
Джузеппе Домінго Романо
Сценарій
Меланія Джая Маццуччо
Прокат
06 березня 2019
Знижки
06 березня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+