Земля майбутнього

Земля майбутнього (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Земля майбутнього» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Земля будущего / Tomorrowland

В ІМАХ кінозалах буде йти ексклюзивна версія фільму - на 26% більше зображення, а значить максимальний ефект занурення у кіно!

Головна героїня картини – юна Кейсі Ньютон (Брітт Робертсон). Вона допитлива й смілива, а це іноді призводить до не найприємніших наслідків. Якось до Кейсі потрапляє дивний предмет, маленький металевий значок. Взявши його до рук, дівчина миттєво переміщується в паралельний світ. Допомогти їй розібратися в такому дивовижному відкритті може винахідник Френк Вокер (Джордж Клуні). Він знає все про це загадкове місце, але не дивлячись на це не поспішає ділитися всією інформацією з дівчиною.

Фантастичний детектив «Земля майбутнього» зібрав разом багато зірок першої величини. Режисер і співавтор сценарію Бред Берд двічі ставав володарем премії «Оскар» і обидва рази – за анімаційні фільми («Рататуй», «Суперсімейка»). Не відстає у кількості «Оскарів» і виконавець головної чоловічої ролі – Джордж Клуні («Операція Арго», «Сіріана»). Так само глядачі зможуть побачити серед акторів улюбленця Х'ю Лорі («Доктор Хаус»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, детектив
В головних ролях
Брітт Робертсон, Джуді Грір, Джордж Клуні, Кетрін Хан, Хью Лорі, Кіген-Майкл Кі
Режисер
Бред Берд
Сценарій
Деймон Лінделоф, Бред Берд, Джефф Дженсен
Прокат
З 21 травня 2015 по 03 червня 2016
Знижки в форматі 2D:
На всі сеанси встановлені мінімальні ціни відповідно до договору з дистриб'ютором, нижче яких кінотеатр не має права опускати ціни
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
14