Влада (16+)

Влада (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Влада» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Власть / Vice

Влада (16+)

фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

У світі, де правлять гроші та зв’язки, він почувався як риба у воді. Дік Чейні (Крістіан Бейл) служив в адміністраціях чотирьох президентів США та пробув при владі 20 років. Завдяки своєму розуму, непересічному вмінню переконувати та доступу до найвищих ешелонів влади, він зумів назавжди змінити хід історії. За часів президентства Джорджа Буша мол. (Сем Роквелл) він став найвпливовішим з усіх віце-президентів в історії країни.

Біографічний фільм «Влада» знято на основі реальних подій. Дік Чейні, якому присвячено картину, був віце-президентом Сполучених Штатів з 2001 по 2009 роки. Втілити політика на екрані довірили Крістіну Бейлу. Аби вжитися в роль він передивлявся безліч відео з Чейні. Бейл не лише навчився копіювати рухи та міміку колишнього віце-президента, для цієї ролі він погладшав на 18 кілограмів. Режисером та сценаристом стрічки є Адам МакКей, який був номінований на премію «Оскар» за режисуру фільму «Гра на пониження» у 2016 році.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, драма, історія
В головних ролях
Крістіан Бейл, Емі Адамс, Стів Карелл, Сем Роквелл
Режисер
Адам МакКей
Сценарій
Адам МакКей
Прокат
З 21 лютого 2019, орієнтовно по 06 березня 2019
Знижки
З 21 лютого 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
132 хв.
Вікові обмеження
16+