Дике життя (16+)

Дике життя (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дике життя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дикая жизнь / Wildlife

Події розгортаються в Америці в 1960-х роках. Брінсони переїжджають до Монтани через нову роботу голови сімейства (Джейк Джилленхол). На очах в сина-підлітка (Ед Оксенбульд) розгортається справжня драма. Його матір (Кері Малліган) закохується в іншого чоловіка, у той час як батько не може змиритися ані зі зміною роботи, ані з новим захопленням своєї коханої.

У основі сюжету драми «Дике життя» лежить роман Річарда Форда, написаний у 1990-му році. Адаптацією сценарію зайнялися актори Пол Дано та Зої Казан. У 2016 році вони оголосили, що не будуть зніматися у власній стрічці. Головні ролі дісталися Джейку Джилленхолу та Кері Малліган. Режисерське крісло посів Пол Дано. Після зйомок у 35 стрічках це його перша режисерська робота. Прем’єра картини відбулася на початку 2018 року на кінофестивалі Санденс. Критики одностайно похвалили Дано. Сам режисер наголошує на тому, що йому завжди були цікаві історії сімейного життя і він планує і надалі знімати фільми на подібну тематику.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Джейк Джилленхол, Кері Малліган, Білл Кемп, Ед Оксенбульд
Режисер
Пол Дано
Сценарій
Пол Дано, Річард Форд, Зої Казан
Прокат
З 25 жовтня 2018, орієнтовно по 07 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 25 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16+