Колесо Чудес (16+)

Колесо Чудес (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Колесо Чудес» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Wonder Wheel

Події розгортаються у 50-х роках минулого століття на Коні-Айленді у Нью-Йорку. У парку атракціонів працює чудове оглядове колесо. Воно користується незмінною популярністю серед відвідувачів. Власник колеса Хампті (Джеймс Белуші) разом із своєю дружиною Джинні (Кейт Вінслет) ведуть розмірене життя. І це навіть попри те, що Джинні заглядається на привабливого рятівника із пляжу Міккі (Джастін Тімберлейк). Аж якось до кафе, де працює офіціанткою Джинні, приходить Кароліна (Джуно Темпл) і представляється донькою Хампті.

Драма «Колесо Чудес» є черговим дітищем режисера та сценариста Вуді Алена, який чотири рази отримував «Оскар» за свої режисерські та сценарні роботи. Першою акторкою, затвердженою на роль, стала оскароносна Кейт Вінслет. Зйомки велися у різних районах Нью-Йорка, здебільшого на Коні-Айленді, де і розгортаються події фільму. Прем’єрний показ стрічки відбувся 1 грудня, у день народження Вуді Алена.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Кейт Вінслет, Джуно Темпл, Джастін Тімберлейк, Джеймс Белуші, Дебі Мейзар
Режисер
Вуді Аллен
Сценарій
Вуді Аллен
Прокат
З 15 лютого 2018, орієнтовно по 28 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16+