XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Мойра» (мовою оригіналу) (16+)

XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Мойра» (мовою оригіналу) (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Мойра» (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно. «Мойра»

З 19 по 30 листопада запрошуємо всіх на «XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно».

Програма фестивалю:

З вітальним словом виступить надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні, глава Грузинської Діаспори в Україні.

Приємним сюрпризом для гостей у м. Харкові та Одесі, перед початком показу, стане творчий виступ виконаний грузинським колективом в яскравих національних нарядах.

Запальні танці додадуть особливий колорит і створять святкову атмосферу. Також на гостей чекає дегустація Грузинського вина.

До програми фестивалю увійшли картини відомих грузинських кінорежисерів, не раз відзначені престижними міжнародними преміями. Всього за час фестивалю глядачі зможуть подивитися 5 фільмів різних жанрів.

Більш детальну інформацію на сеанси Ви можете подивитися на сайті кінотеатру свого міста

Синопсис фільму «Мойра»: Після того, як Мамука виходе з в'язниці, він намагається врятувати свою родину від бідності. Його мати працює за кордоном, батько у інвалідному візку, а безробітний молодший брат, здається, тяжіє до криміналітету. Мамука бере кредит і купує невеликий рибацький човен для того, щоб заробляти гроші, і тим самим повернути його мати додому. Брати називають риболовецьке судно «Мойра» на честь богині долі. Фільм був висунутий Грузією на премію «Оскар-2016» за «найкращий фільм іноземною мовою»

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Грузія
Мова
грузинська (з російськими субтитрами))
Жанр
драма
В головних ролях
Паата Інаурі, Георгій Хурцилава, Заза Магалашвілі, Кетеван Цхакая, Джано Ізорія, Ані Бебія
Режисер
Леван Тутберідзе
Сценарій
-
Прокат
29 листопада 2018
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+