Я, ти, він, вона (12+)

Я, ти, він, вона (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Я, ти, він, вона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Я, ты, он, она / Я, ти, він, вона

Сімейне життя складне й багатогранне. Дві подружні пари Максим (Володимир Зеленський) та Яна (Анастасія Коротка) і Олена (Надія Дорофєєва) і Борис (Євген Кошовий) на власному досвіді відчули усі складнощі сімейних стосунків. Між Максимом та Яною вже давно немає ані кохання, ані пристрасті. Жити далі за звичкою вони не хочуть, тож вирішили розлучитися. Держава дала парі випробувальний термін. Цей місяць, відведений на спробу помиритися, принесе багато цікавинок у їхні життя.

Українська комедія «Я, ти, він, вона» стане десятим фільмом, знятим студією «Квартал 95». Вперше проект студії спонсоруватиме Держкіно – агенція оплачує половину бюджету стрічки. Головною умовою надання коштів була україномовність картини. Тож вперше студія «Квартал 95» зніматиме українською. Володимир Зеленський не обмежився виконанням головної ролі, також він продюсер та режисер стрічки (спільно з Девідом Додсоном). Зйомки фільму заплановані на кінець літа 2018 року та відбуватимуться на околицях Києва і у Львові.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
романтика, комедія, українське
В головних ролях
Володимир Зеленський, Анастасія Коротка, Євген Кошовий, Надя Дорофєєва
Режисер
Володимир Зеленський, Девід Додсон
Сценарій
Олександр Щур, Станіслав Зубрицький
Прокат
З 27 грудня 2018, орієнтовно по 20 лютого 2019
Прем'єрний період
До 09 січня 2019
Знижки
З 10 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
12+