Холодна війна. Оскар Фест - 2019 (16+)

Холодна війна. Оскар Фест - 2019 (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Холодна війна. Оскар Фест - 2019» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Холодная война / Zimna wojna

Холодна війна. Оскар Фест - 2019 (16+)

22 лютого , п'ятниця
Cinetech+, 2D
27 лютого , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати

Повоєнні роки. Співачка Зула (Іоанна Куліг) та композитор Віктор (Томаш Кот) закохуються одне в одного. На перший погляд може здатися, що вони стануть ідеальною парою. Але реалії часу вимагають від них зовсім іншого. Спливають роки. У них дуже різні погляди на життя. Змінюються країни та ситуації, у яких вони знову зустрічаються щоб вкотре усвідомити, що кохання не проходить і вони не можуть жити одне без одного.

Драма «Холодна війна» – це перший фільм Павла Павліковського після п’ятирічної перерви. У 2015 році його стрічка «Іда» виборола премію Оскар як кращий фільм іноземною мовою. Нова його робота також висунута від Польщі на здобуття цієї премії. Прем’єра фільму відбулася на Канському кінофестивалі цього року і отримала головний приз за режисуру. Драма Павліковського відрізняється від сучасних фільмів передусім зображенням. Стрічка чорнобіла, а пропорції кадру 3х4 допомагають відтворити повоєнну атмосферу.

Фільм номіновано на премію Оскар одразу в 3 категоріях: «Найкращий фільм іноземною мовою», «Найкраща режисерська робота» та «Найкраща операторська робота».

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2018
Країна
Польща, Франція, Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама, драма, музика
В головних ролях
Іоанна Куліг, Томаш Кот, Борис Шиц, Агата Кулеша
Режисер
Павло Павліковський
Сценарій
Павло Павліковський
Прокат
22 лютого 2019 та 27 лютого 2019
Знижки
22 лютого 2019 та 27 лютого 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
16+