Зоотрополіс

Зоотрополіс (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зоотрополіс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Зверополис / Zootopia

Є у світі місто, що не схоже на жодне інше, та разом з тим влаштоване точнісінько так само як будь-який мегаполіс. Це місто населяють всілякі тварини. Тигр ти чи кошеня, величезний слон чи крихітна пташка – для тебе знайдеться і житло, і їжа, і справа до душі. Живе в цьому прекрасному місті чарівна юна зайчиха Джуді Хоппс. Вона хоче довести всім, що їй під силу бути офіцером поліції. Новачок Джуді чудово виконує свої обов’язки, поки не трапляється непередбачуване. Хитрий та верткий лис Нік Уайлд, який звинувачується у крадіжці, тікає з під варти. Поки Джуді ганяється за Ніком, стає відомо про страшного ворога, перед обличчям якого лис-утікач і зайчиха-офіцер поліції об'єднаються в непереможну команду.

Анімаційний фільм «Зоотрополіс» – 55-й за рахунком, випущений компанією Walt Disney. Творці приготували глядачам сюрприз і запропонують нову концепцію, відмінну від традиційної, де герої-тварини наділені людськими здібностями.

imbd_logo Created with Sketch.
8/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, пригоди, сімейний
В головних ролях
Джінніфер Гудвін, Джейсон Бейтман, Алан Тьюдік
Режисер
Байрон Ховард, Річ Мур, Джаред Буш
Сценарій
Джаред Буш
Повторний прокат
З 01 вересня 2016 по 07 вересня 2016
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
0+