Загублена

Загублена (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Загублена» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Исчезнувшая / Gone Girl

Події картини «Загублена» розгортаються у п’яту річницю подружнього життя сімейної пари. Казково гарна, розумна та винахідлива Еммі (Розмунд Пайк) безслідно зникає напередодні наміченого святкування. Її чоловік (Бен Аффлек), який мав би напару з Еммі приймати поздоровлення, дає свідчення поліції. Не дивлячись на всі завіряння чоловіка у його непричетності до зникнення Еммі, він стає головним підозрюваним. Слідство наближається до розгадки таємного зникнення – дім наповнений слідами боротьби, повсюди кров, яку хтось намагався стерти.

Роман Гілліан Флінн, який ліг в основу фільму, побачив світ у 2012 році і одразу ж став бестселером. Права на його екранізацію придбала студія 20th Century Fox. Зйомки, які почались 15 вересня 2013 року, тривали близько п’яти тижнів у Міссурі та Лос-Анджелесі. Над саундтреками працює Росс Аттікус («Місто пороку», «Соціальна мережа», «Книга Ілая»).

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Розмунд Пайк, Бен Аффлек, Ніл Патрік Харріс, Міссі Пайл, Тайлер Перрі
Режисер
Девід Фінчер
Сценарій
Гіліан Флін
Прокат
З 02 жовтня 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
149 хв.
Вікові обмеження
16 років