Відповіді на поширені запитання

Як ми працюємо під час війни10

Чи працює кінотеатр?

Щоб дізнатись, чи працює зараз кінотеатр, зроби декілька наступних кроків.

Переглянь розклад сеансів на сьогодні https://planetakino.ua/showtimes/#today. Не забудь обрати свій кінотеатр (у верхньому правому кутку). Розклад також зручно переглядати в мобільному додатку.

Якщо є розклад в твоєму кінотеатрі, значить ми працюємо (за умови, що не станеться тривог або відключень електрики).

Переглянь чи працює кінотеатр зараз в цьому телеграм-каналі https://t.me/plankiua (чи немає тривоги або відключення електрики).

Якщо на момент виїзду немає тривоги і кінотеатр працює, вирушай до нас.

Якщо дорогою статус змінився чи почалась тривога або вимкнули електрику, ми повернемо або замінимо твої квитки. Інфо про повернення квитків - нижче.

Генератори встановлені в наступних ТРЦ, де є Планета Кіно (на жаль, це не дає повної гарантії, що сеанс не буде перервано. Але ці кінотеатри менше страждають при вимкненні електрики у місті):

● Київ: River Mall;

● Одеса: Планета Кіно на Таїрова;

● Львів: King Cross Leopolis

● Суми: ТЦ Мануфактура.

У Львові (ТРЦ Forum Lviv) та у Києві (ТРЦ Блокбастер) відключення електрики бувають нечасто.

Не завжди при відключенні міської електроенергії перемикання на генератор відбувається швидко. Це відбувається через низку технічних моментів з самим генератором, автоматикою, кінообладнанням тощо. Інколи сеанс навіть може перерватись та не відновитись.

Що робити якщо сеанс перервався?

Якщо сеанс перервався через евакуацію або відключення електрики, на жаль, наші сервіси (каси та інші системи) в цей час також не працюють, а співробітники кінотеатрів знаходяться в укритті.

Зазвичай в цей час наші співробітники служби онлайн-підтримки (контакт-центру) перевантажені або навіть знаходяться десь поруч з тобою, тому не зможуть швидко відповісти.

Якщо переривання сеансу короткострокове (як правило, до 15 хвилин), можливо, перегляд фільму вдасться поновити та продовжити. Це залежить від розкладу наступних сеансів у цьому ж залі.

Стосовно інформації про можливість продовження показу перерваного фільму — звертайтесь до співробітників на місцях.

Якщо переривання сеансу затягується, у нас не буде можливості продовжити показ фільму і наші співробітники після відновлення роботи кінотеатру зможуть запропонувати варіанти повернення або заміни квитків.

Інформація про повернення та заміну квитків — нижче.

Що робити якщо під час перегляду фільму відбувається повітряна тривога?

Під час повітряної тривоги всі люди (в тому числі співробітники кінотеатру) повинні покинути ТРЦ. Наші каси та інші сервіси в кінотеатрі в цей час не працюють.

Евакуація під час повітряної тривоги відбувається до підземного паркінгу чи іншого укриття, яке облаштовано торговим центром.

У кожному кінотеатрі схеми евакуації відрізняються, тому краще слідуй за нашими співробітниками.

Евакуація під час повітряних тривог відбувається у більшості кінотеатрів за маршрутами, які відрізняються від пожежних (позначені зеленими вказівниками), оскільки пожежні маршрути виводять найкоротшим шляхом на вулицю, а не в укриття. Тому пожежні двері можуть бути зачиненими (але не хвилюйся, вони автоматично відмикаються під час пожежних тривог).

Можеш покинути укриття за власним бажанням до завершення тривоги або залишатися у ньому до кінця повітряної тривоги.

Де знаходяться укриття, сховища, куди іти під час повітряної тривоги?

У львівських кінотеатрах тимчасове укриття знаходиться в підземному паркінгу, прохід — через фойє кінотеатру та ТРЦ.

У Дніпрі тимчасове укриття знаходиться в підземному паркінгу, прохід — через фойє кінотеатру, далі — евакуаційний вихід з фойє кінотеатру, потім за вказівниками ТРЦ

В Одесі, на Таїрова, ТРЦ облаштували тимчасове укриття на -1 поверсі. Прохід до нього — через фойє кінотеатру, далі слідуйте оголошенням та вказівникам ТРЦ.

В Одесі, на Котовського, ТРЦ облаштували тимчасове укриття на 1 поверсі. Прохід до нього - через фойє кінотеатру, далі слідуйте оголошенням та вказівникам ТРЦ.

У Києві, у ТРЦ River Mall, тимчасове укриття знаходиться на -2 поверсі підземного паркінгу торгового центру. Прохід туди здійснюється через фойє кінотеатру та ТРЦ. 

На жаль у ТРЦ Блокбастер у Києві немає підземних паркінгів та власних укриттів, тому під час повітряної тривоги рекомендуємо залишати ТРЦ. Найближчі укриття:

     ● підземний перехід на просп. Степана Бандери, розв. вул. Богатирська з/д «КЕМЗ»;

     ● станція метро «Почайна» (прибл. 4 км.);

     ● підземний перехід з пандусом - вул. Набережно-Рибальська;

     ● підвал - на просп. Володимира Івасюка, 2 (просп. Героїв Сталінграда).

На жаль, у Сумах у ТРЦ, в якому розташований наш кінотеатр, немає підземних паркінгів та власних укриттів, тому рекомендуємо залишати ТРЦ. Найближчі укриття:

     ● вул.Харківська,14; відстань 500 м.;

     ● вул.Соборна, 38; відстань 750 м.;

     ● вул. Харківська, 26/1; відстань 850 м.;

     ● вул. Г.Кондратьєва,19; відстань 900 м.;

     ● вул.Петропавлівська, 60; відстань 1 км.;

     ● вул.Соборна, 32б; відстань 1 км.

У Харкові укриття знаходиться на ролердромі, це 0-й поверх в ТРЦ, біля ковзанки. По ТРЦ розміщені вказівники з напрямком руху Також з будь-яких питань можна звернутися до охорони ТРЦ.


Як повернути квитки, якщо купив їх ОНЛАЙН (у мобільному додатку або на цьому сайті)?

На жаль, ми не можемо зробити автоматичне повернення всіх квитків по сеансах, які не відбулись.

Ти можеш залишити свій квиток на сеанс, який не відбувся, та обміняти його на новий квиток на інший сеанс або на промокод/сертифікат (який потім можна обміняти онлайн або в касі на новий квиток). Для цього звернись до каси кінотеатру протягом 30 днів.

Для повернення грошей за квитки, придбані онлайн на сайті та у мобільному додатку перейди до розділу «Мої квитки» в особистому кабінеті та зроби запит на відміну квитків самостійно.

Якщо ця опція недоступна (наприклад, вона перестає працювати за 30 хвилин до початку сеансу), заповни онлайн форму

Зверни увагу, що обробка твоєї форми на повернення квитків може зайняти до двох тижнів. Трапляється, що не відбуваються сеанси з повними залами, тому наші співробітники зараз працюють зі зверненнями у посиленому режимі.

Як повернути квитки, якщо купив їх у касі кінотеатру?

На жаль, ми не можемо зробити автоматичне повернення всіх квитків по сеансах, які не відбулись.

Якщо ти придбав квитки у касі кінотеатру, то згідно законодавства України, гроші за них можна повернути лише в касі кінотеатру.

Гроші за квитки можна повернути не пізніше кінця робочого дня, в який запланований сеанс. Якщо ти не можеш прийти до нашого кінотеатру в той же день, ти можеш залишити свій квиток на сеанс, який не відбувся, та обміняти його на новий квиток на інший сеанс або на промокод/сертифікат (який потім можна обміняти онлайн або в касі на новий квиток). Для цього звернись до каси кінотеатру протягом 30 днів.

Зауваж, будь ласка, що наші каси зачиняються протягом 30 хвилин після початку останнього сеансу в розкладі.

Для повернення грошей необхідно надати квиток, чек та паспорт (водійське посвідчення). Якщо розрахунок був карткою, треба мати при собі цю банківську картку.

Для зручності пропонуємо альтернативу без відвідування кінотеатру — ми можемо повернути еквівалент вартості твого квитка у вигляді бонусів. Для цього заповни, будь ласка, форму. Вкажи в формі, що ти купив квитки в касі та хочеш отримати повернення у вигляді бонусів.

Зверни увагу, що обробка твоєї форми на повернення квитків може зайняти до двох тижнів. Трапляється, що не відбуваються сеанси з повними залами, тому наші співробітники зараз працюють зі зверненнями у посиленому режимі.

Як повернути квитки, якщо купив їх за бонуси?

Квитки, придбані за бонуси, можна повернути так само, як і ті, що придбані за гроші (дивись інформацію вище).

Для повернення бонусів за квитки, придбані онлайн на сайті та у мобільному додатку перейди до розділу «Мої квитки» в особистому кабінеті та зроби запит на відміну квитків самостійно.

Якщо ця опція недоступна (наприклад, вона перестає працювати за 30 хвилин до початку сеансу), заповни онлайн форму.

Зверни увагу, що обробка твоєї форми на повернення квитків може зайняти до двох тижнів. Трапляється, що не відбуваються сеанси з повними залами, тому наші співробітники зараз працюють зі зверненнями у посиленому режимі.

Як повернути квитки, якщо купив їх з промокодом та/або сертифікатом?

Відмінити квитки, придбані за промокодом, можна так само, як придбані за гроші.

У звичайний час промокод з будь-якими умовами, використаний при купівлі квитка, вважається погашеним і повторному використанню не підлягає та не повертається, не відновлюється.

Виключенням є випадки, коли сеанс не відбувся або перервався через повітряну тривогу чи відключення електропостачання. В такому разі заповнюй форму для повернення/заміни.

Зверни увагу, що обробка твоєї форми на повернення квитків може зайняти до двох тижнів. Трапляється, що не відбуваються сеанси з повними залами, тому наші співробітники зараз працюють зі зверненнями у посиленому режимі.

Як звернутись в контакт центр, відділ підримки клієнтів? Не можу до вас дозвонитись. Чому не відповідаєте в месенджерах?

Через велику кількість звернень наш контакт-центр може тимчасово припинити прийом дзвінків, повідомлень, запитань від клієнтів. Але форми-заяви на повернення квитків працюють та автоматично додаються у чергу. Ми продовжуємо їх приймати та обробляти.

Ми зібрали багато інформації про те, як ми працюємо на цій сторінці та в Телеграм боті.

Чому не працюють гардероби?

Ми прийняли рішення, що гардероб цьогоріч не працюватиме. Черга до гардеробу, що змушує глядачів затримуватися в кінотеатрі, та сигнал тривоги — комбінація, якої ми прагнемо уникнути. Для нас важливо, щоб у разі повітряної тривоги глядачі могли максимально швидко дістатися укриття та мали з собою власні речі, аби її перечекати. Також зараз незрозуміла ситуація з електроенергією та теплопостачанням. Можливо у залах буде прохолодно.

Правила та умови Планети Кіно1

Офіційні Правила та умови Планети Кіно

Наші дуже офіційні Правила та умови.

Технології показу фільмів19

Що таке технологія показу фільмів?

Технологія кінопоказу — це сукупність проекційного, звукового, технічного обладнання та параметрів кінозалу, які забезпечують найкращий та найякісніший перегляд фільмів у кінотеатрі.

Технології і формати показу — це зовсім різні поняття. У кожній технології та кожному кінозалі фільми можуть демонструватися як у 2D, так і 3D- форматах, залежно від самого фільму і того, який формат обрали його творці — студія, режисер або продюсер.

Планета Кіно використовує технології показу фільмів IMAX, 4DX, CINETECH+, RE’LUX. Це робить кіновідпочинок у нас не тільки цікавим, але і здатним задовольнити будь-які смаки.

Які технології показу фільмів є у Планеті Кіно?

Для показу фільмів Планета Кіно використовує технології:

● IMAX

● 4DX

● Cinetech+

● RE’LUX

Кожна технологія має свої особливості кінопоказу, обладнання та специфічну будову кінозалів. Але всі вони забезпечують якісний та комфортний перегляд фільмів у форматах 2D і 3D, залишають незабутні кіновраження.

Що таке 2D та 3D?

2D — без окулярів і 3D — з окулярами — це формати показу фільмів: двовимірне та тривимірне зображення. Не варто їх плутати з технологіями показу: IMAX, 4DX, Cinetech+, RE’LUX.

Формат картини залежить від вибору режисера і творців фільмів. Кінотеатри вирішують, в якій технології показу демонструвати фільм, однак жодним чином не впливають на його формат.

У кожній технології — IMAX, 4DX, Cinetech+ або RE’LUX, фільми можуть бути як у 2D, так і 3D- форматі.

Технологія IMAX10

Що таке IMAX?

IMAX (від англ. Image Maximum — «максимальне зображення») — це комплекс технологій, розроблений канадською корпорацією IMAX. Головна мета — демонстрація фільмів у надвисокій якості. Завдяки своїм унікальним можливостям IMAX займає провідне місце у списку кінотехнологій.

Кінотеатр IMAX істотно відрізняється від звичайного.

Всі кінозали IMAX по всьому світу мають стандартне обладнання та запатентовану геометрію залів, які надаються компанією IMAX та дозволяють ідеально налаштовувати фільми під ці зали. У звичайних кінотеатрах якість та вибір обладнання залежить від бюджету власника, і кінозали не підлаштовуються під конкретну кінокартину, вони отримують універсальну копію фільму з усередненими налаштуваннями.

Велика роздільна здатність системи і якісна деталізація зображення дозволяє розмістити глядачів максимально близько до екрану. Завдяки цьому картинка повністю перекриває поле зору людини. За рахунок відсутності «сліпих» зон досягається ефект максимального занурення в дію на екрані, який посилюється при перегляді фільмів в IMAX 3D.

Крім того, звукова технологія IMAX у 10 разів потужніша та набагато якісніша, ніж аудіо обладнання звичайних кінотеатрів. Дана акустична система дозволяє не тільки почути, як пролітає комаха, але й визначити в якому напрямку.

Детальніше про технологію IMAX ти можеш почитати за посиланням.

Які основні переваги IMAX?

Особливості технології IMAX:

• стандартне обладнання та запатентована геометрія залів, які спеціально надаються компанією IMAX, що дозволяє ідеально налаштовувати кожний фільм під стандартні зали у процесі ремастерингу DMR;

• екран розміром з  5-поверховий будинок: у  2-3 рази більший, ніж у більшості інших кінотеатрів;

• звук в IMAX у 10 разів потужніший і чистіший, ніж у звичайних кінотеатрах;

• вартість обладнання залу IMAX у 10 разів вища, ніж для звичайного кінозалу;

• у залах IMAX використовується спеціальний екран, вкритий шаром срібла, для кращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;

• розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.

Чим відрізняється кінозал IMAX від інших кінотеатрів?

Стандартний кінотеатр

IMAX

Обладнання та геометрія залу

Обладнання обирається відповідно до бюджету та вподобань власника кінотеатру, при цьому зали не мають стандартів під час проектування, тому кінотеатри отримують універсальну, з усередненими налаштуваннями, копію фільму.

Кінозали по всьому світу будуються за єдиними стандартами, мають спеціальне обладнання, яке надає компанія IMAX, запатентовану геометрію залів. При цьому кожна копія фільму ідеально налаштовується під стандартні зали IMAX під час процесу ремастерингу DMR.

Екран

Екран висотою з  2-поверховий будинок.

Екран висотою з  5-типоверховий будинок.


Звук

У 4 рази більше сторонніх шумів, які заважають чистому сприйняттю звуку.

Звук IMAX у 10 разів потужніший і чистіший, ніж у звичайному кінотеатрі. Акустична система IMAX дозволяє не тільки почути, як пролетіла комаха, але й визначити в якому напрямку.


3D

Глядач бачить межі екрану, це заважає повністю зануритися в атмосферу фільму.

Розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору. Таким чином досягається найреалістичніший ефект присутності та занурення у кіно з усіх можливих.


Ефект присутності

У звичайних кінотеатрах глядач навряд чи може відчути ефект повної присутності, навіть у форматі 3D.

Комплекс технічних рішень, які включає в себе унікальна технологія IMAX, дозволяє глядачеві:

• відчути себе героєм будь-якого фільму;

• поринути в події на екрані;

• отримати максимальні враження та потужний заряд емоцій.

В яких фільмах найкраще розкриваються переваги IMAX?

Переваги технології IMAX проявляються найбільше при перегляді фільмів, знятих за допомогою камер IMAX, на сайті такі стрічки мають позначки «ексклюзивна версія» або «знято камерами IMAX».

У цих випадках, якість зображення підвищується у десятки разів порівняно із звичайним цифровим кіноформатом. Водночас і витрати на виробництво кінофільму збільшуються у декілька разів. Саме тому здебільшого камерами IMAX знімаються тільки найцікавіші і найефектніші сцени фільму. Інша частина фільму спеціально адаптується до показу на наших екранах DMR. Працювати з такою технологією можуть собі дозволити лише найпотужніші кінокорпорації та режисери.

Фільми, не зняті камерами IMAX, спеціально адаптуються до показу у форматі IMAX. Для цього використовується технологія DMR — Digital Media Remastering. При цьому фільм ідеально налаштовується під кінозали IMAX, які по всьому світу будуються за єдиними стандартами, мають спеціальне обладнання, яке надає компанія IMAX, запатентовану геометрію залів.

Що таке IMAX DMR?

Усі фільми, зняті звичайними камерами, спеціально адаптуються для показу в кінотеатрах IMAX. Для цього використовується технологія DMR — Digital Media Remastering.

Оригінальний негатив, плівка або цифровий запис фільму скануються з максимально високою роздільною здатністю. Спеціальна програма аналізує і відокремлює важливі елементи зображення у кожному кадрі від зернистої структури. Потім за допомогою обробки кожного кадру комп’ютером збільшується чіткість і різкість зображення. Далі застосовується спеціальна технологія ретуші, яка покращує якість збільшеного кадру. Усі кольори редагуються відповідно до унікальних характеристик екрану і проекційної системи IMAX. Далі переформатоване відео записується на цифровий носій.

При цьому фільм ідеально налаштовується під кінозали IMAX, які по всьому світу будуються за єдиними стандартами, мають спеціальне обладнання, яке надає компанія IMAX, запатентовану геометрію залів.

Цікавий факт: фільм «Темний лицар» — це перший повнометражний фільм, шість фрагментів якого (приблизно 30 хвилин) зняті кінознімальними апаратами оригінального формату IMAX.

Як дізнатися, в якому форматі демонструється фільм в IMAX — 2D або 3D?

В IMAX демонструються фільми як у форматі 2D — без окулярів, так і в 3D — з окулярами. При цьому фільми у 2D більш яскраві. Це пояснюється тим, що для перегляду картини у 3D використовуються поляризаційні фільтри та окуляри, які зменшують яскравість та контрастність зображення.

Ефект максимальної присутності, причетності до подій на екрані відчувається при перегляді стрічок в обох форматах.

Фільми двомірного формату позначаються на рекламних матеріалах як IMAX. Фільми, переведені у тривимірний формат, позначаються як фільми формату IMAX 3D.

Як досягається 3D-ефект в IMAX?

3D-зображення у форматі IMAX створюється поляризаційним методом. За допомогою фільтрів, встановлених на двох проекторах, які працюють одночасно, зображення для лівого і правого ока поляризуються у вертикальній і горизонтальній площинах екрану. Фільтри в окулярах глядача «висмикують» зі світлового потоку окремі зображення для лівого і правого ока, і таким чином створюють єдину досконалу об’ємну картинку.

Як краще дивитися кіно: в IMAX 2D чи в IMAX 3D?

Фільми в IMAX однаково ефектно виглядають як у 2D, так і у 3D-форматах. Для їх показу використовується абсолютно однакове обладнання IMAX. Зображення у фільмах у 2D-форматі (будь-то IMAX або звичайний кінотеатр) — завжди більш яскраве, контрастне та насичене кольорами, ніж у 3D. Це пояснюється тим, що для створення 3D-ефекту використовуються поляризаційні фільтри та окуляри, які зменшують кількість світла від проекторів.

В якому форматі буде показано фільм, вирішує режисер картини або кіностудія. Так, наприклад, кінорежисер Крістофер Нолан, відомий прихильник IMAX, вважає, що 3D-ефект для IMAX фільмів не потрібен для того, щоб донести до глядачів свої ідеї.

Детальніше про технологію IMAX ти можеш почитати за посиланням.

Що означає «на 26% більше зображення в ІМАХ», «ексклюзивна версія» або «знято камерами IMAX»?

У кінотеатрах ІМАХ деякі фільми демонструються з більшим розширенням сторін. При показі у таких форматах зображення займає більшу площу екрану, що дозволяє глядачам відчути максимальний ефект занурення та відчути себе у самому епіцентрі подій фільму.

Співвідношення сторін — це відношення ширини кадру до висоти. Сьогодні більшість звичайних кінотеатрів показує фільми згідно стандартів CinemaScope — зі співвідношенням ширини кадру до висоти 2.40:1. Через це кадр часто виходить обрізаним — видно тільки частину відзнятого на камеру зображення. У звичайних кінотеатрах ширина екрану значно більша його висоти, тому у глядача дуже обмежений огляд по вертикалі.

ІМАХ дозволяє розширити співвідношення сторін екрану, завдяки чому при показі фільму демонструється набагато більше відзнятого матеріалу. Досягнути цього можна або при зйомках на камери ІМАХ, які мають найбільш високу роздільну здатність екрану у світі або за рахунок збереження більшої площі кадру при наступній обробці (DMR). Завдяки цьому у кінотеатрах ІМАХ глядачі бачать більше зображення, ніж у звичайних кінозалах.

Як результат, у кінотеатрі ІМАХ перед глядачами відкривається панорамний вигляд, при якому задіяний периферійний зір, і можна побачити більше, ніж у будь-якому іншому кінотеатрі, відчути ефект занурення і стати частиною подій, що відбуваються на екрані.

Чому деякі фільми не демонструються в IMAX?

У технології IMAX демонструються фільмі, зняті камерами IMAX або спеціально адаптовані з урахуванням вимог технології. З одного боку це у десятки разів покращує якість зображення, дозволяє використовувати більш широкі плани, створювати панорами, наближені до реального життя. З іншого боку це в рази підвищує собівартість кінофільму. Крім того, досить дорого обходиться і дубляж фільмів. Через це працювати з такою технологією собі дозволяють тільки найпотужніші кінокорпорації і режисери.

IMAX строго відбирає фільми, які варті демонстрації на наших екранах. З IMAX активно співпрацюють провідні голлівудські режисери: Джеймс Кемерон («Титанік», «Аватар»), Крістофер Нолан («Темний лицар», «Інтерстеллар»), Пітер Джексон («Володар кілець», «Хоббіт»), Сем Мендес («007 Координати Скайфол»), Тім Бертон("Аліса в країні чудес«, «Франкенвіні»), Майкл Бей («Трансформери: Темна сторона місяця»).

Технологія 4DX37

Що таке 4DX?

4DX — технологія, яка використовується для показу повнометражних фільмів. Дозволяє переглядати художні та анімаційні фільми з додатковим набором спецефектів, що посилюють враження від перегляду та більш повного занурення у сюжет. 4DX передбачає використання візуально-відчутних та ароматних доповнень, зміни положення глядацького місця у просторі синхронних із відео та звуковою доріжкою. На відміну від 4D-атракционів, технологія 4DX використовується у більш тривалих по часу творах — повнометражних нових блокбастерах. Основні доповнення для перегляду:

— рух, обертання та поштовхи крісел;

— водяні бризки та вітер (як спереду, так і ззаду);

— подача пару у зал (він же туман або дим);

— фронтальний загальний вітер;

— миготіння стробоскопів;

— мильні бульбашки;

— ароматичний пар (створюється спеціальними пристроями шляхом змішування ароматів).

Детальніше про технологію дивись у відео.

Хто створив технологію 4DX?

Технологія розроблена південнокорейською корпорацією CJ 4DPLEX.

Який принцип дії технології 4DX

Звичайний повнометражний фільм (динамічний ігровий чи анімаційний) демонструється у спеціальному кінозалі, з обладнанням 4DX. Разом із відео та звуковою доріжкою синхронно передаються певні ефекти, які доповнюють основний фільм та посилюють ефект присутності.

4DX поєднується з технологією стереоскопічного перегляду 3D. Також може використовуватися для демонстрації звичайних 2D і навіть чорно-білих фільмів. Кінозал, зазвичай, розрахований на 120-160 місць із таким самим екраном, проектором та звуковою системою, як і в залах з технологією Cinetech+.

Крісла у глядацькому залі 4DX оснащені спеціальними приводами, які дозволяють здійснювати рухи з певними швидкостями у трьох площинах шляхом плавного переміщення, поштовхів та легких підкидань. Також механіка дозволяє створювати вібрації перемінної потужності окремо спинки та підставок під ноги. Крісла у залі розбиті на блоки по 4 сидіння. Усі рухи крісел максимально синхронізовані із зображенням на екрані. Крісло може імітувати падіння, хитання на човні, тряску в автомобілі чи літаку.

Зверни увагу, що на секцію з 4-х крісел у залі є обмеження, тому нам іноді доводиться розсаджувати глядачів, щоб їх загальна вага не перевищувала встановлених обмежень.

Також у спинки крісел вбудовані малопомітні повітряні та водяні сопла для тилового і фронтального (для наступного ряду крісел) ефекту.

Фронтальні ефекти для перших рядів забезпечуються спеціальною стійкою перед ними.

Подача пару у зал здійснюється пристроями, які замасковані у районі невеликого простору перед екраном.

Стробоскопи розташовані по периметру стелі залу.

Управління і синхронізація проводиться спеціальними контролерами під управлінням комп’ютерного додатку, яке використовує паралельну доріжку спецефектів, записану у файл. При цифровому показі з сервера, цей файл передається разом із контентом.

У кінотеатрі дуже реалістично та видовищно відтворюються такі природні явища:

· дощ;

· вітер;

· туман;

· блискавка;

· шторм.

Детальніше про технологію дивись у відео.

Як спецефекти 4DX вписуються у фільм?

Усі додаткові спецефекти (політ, перегони, вітер, дощ, туман, різноманітні запахи, шуми, блискавки, рухи крісла) органічно вписуються у канву сюжету, доповнюючи його та посилюючи ефект занурення у фільм. Спецефекти створюють особливу атмосферу при перегляді фільму, не перетворюючи його в атракціон. Їх головна функція — посилити враження, загострити всі почуття, змусити максимально зануритися у події на екрані, а не розсмішити чи здивувати.

Хто створює спецефекти 4DX до фільмів?

Створенням доріжки додаткових спецефектів займається південнокорейська компанія CJ 4DPLEX. Вона постачає обладнання з 2009 року, налаштовує його і також займається програмуванням ефектів для повнометражного фільму.

Програмування також може здійснюватися спільно зі студією, яка створила оригінальний фільм, що дозволяє більш широко використати задумку режисера фільму. Програмування готового повнометражного фільму здійснюється протягом приблизно 1 місяця.

Технологія 4DX у світі

Технологія є відносно молодою та продовжує модернізуватися. Не дивлячись на це, 4DX-технологія уже представлена в багатьох країнах: Південній Кореї, Венесуелі, Китаї, Камбоджі, Ізраїлі, Таїланді, Україні, Мексиці, Колумбії, Бразилії, Перу, Угорщині, Японії, Польщі, Чехії, Гватемалі, Болгарії, В’єтнамі, Тайвані, Чилі, ОАЕ, Хорватії, Індії, Індонезії, Великобританії та Філіппінах. Також до відкриття готуються кінотеатри у США, Гонконзі, Малайзії, Йорданії, Багамах, Коста-Ріці та інших країнах.

Технологія 4DX в Україні

Мережа кінотеатрів Планета Кіно першою в Україні відкрила для глядачів цю технологію.

18 грудня 2013 року в Харкові відкрився перший в Україні кінозал для демонстрації фільмів у форматі 4DX. Зал відкритий на базі харківського кінотеатру в ТРЦ «Французький бульвар», що на вул. Академіка Павлова, 44Б.

29 травня 2014 року в Одесі відкрився другий кінозал 4DX — у кінотеатрі Планета Кіно в ТРЦ «City Center», що на проспекті Маршала Жукова, 2.

25 вересня 2015 року відбулося відкриття кінозалу 4DX у Львові в ТРЦ «Forum Lviv».

Перший у Києві кінозал 4DX з’явився 15 червня 2016 року у РЦ «Блокбастер».

Чим відрізняється зал 4DX від інших залів?

Зал 4DX спеціально обладнаний для того, щоб глядач відчув ефект повної присутності у фільмі. Унікальна технологія 4DX передбачає наявність рухомих крісел та установки для додаткових спецефектів. Таким чином, 4DX-зал це:

· рухомі крісла, рухи яких максимально синхронізовані із зображенням на екрані; крісла можуть вібрувати, нахилятися, імітувати падіння, хитання на човні, тряску в автомобілі чи літаку;

· імітація природних явищ (у кінотеатрі дуже реалістично та видовищно відтворюються дощ, вітер, туман, блискавка, бульбашки);

· запах — нова технологія дозволяє збагатити мову кінематографу, вкласти у кожен кадр ще більше інформації за допомогою ароматів.

Звертаємо увагу, що для кінозалів 4DX використовується таке ж звукове, проекційне обладнання і 3D-системи, що і для технології Cinetech+.

4DX — це IMAX?

Ні, це зовсім інша технологія. Кінотехнології ІМАХ та 4DX на даний момент неможливо об’єднати в одному залі з багатьох причин, як технічних, так і економічних.

Особливості технології ІМАХ:

— екран висотою 5-поверхового будинку (у  2-3 рази більший, ніж у більшості інших кінотеатрів);

— звукове обладнання ІМАХ у 10 разів потужніше і «чистіше» звукових систем у звичайних кінотеатрах;

— вартість обладнання залу ІМАХ у 10 разів вище вартості кінообладнання для звичайного кінозалу;

— у залах ІМАХ використовується спеціальний екран, який вкритий шаром срібла для кращого світловідбиття, що додатково підвищує чистоту та яскравість зображення;

— розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачу простору, створюючи найбільш реалістичний ефект присутності з усіх можливих.

4DX — це окрема кінотехнологія, яка дозволяє переглядати фільми з додатковим набором спецефектів, що посилюють враження від перегляду та більш повного занурення в передачу сюжету. 4DX-зал це:

· рухомі крісла, рухи яких максимально синхронізовані із зображенням на екрані; крісла можуть вібрувати, нахилятися, імітувати падіння, хитання на човні, тряску в автомобілі чи літаку;

· імітація природних явищ (у кінотеатрі дуже реалістично та видовищно відтворюються дощ, вітер, туман, блискавка, бульбашки);

· запах — нова технологія дозволяє збагатити мову кінематографу, вкласти у кожен кадр ще більше інформації за допомогою ароматів.

Чи є формат IMAX-4DX?

Ні, такого формату показу фільмів не існує. IMAX і 4DX це дві зовсім різні технології кінопоказу. Кінотехнології IMAX і 4DX на цей момент неможливо об’єднати в одному залі з багатьох причин, як технічних, так і економічних. Особливості технології ІМАХ:

— екран висотою 5-поверхового будинку (у 2-3 рази більший, ніж у більшості інших кінотеатрів);

— звукове обладнання ІМАХ у 10 разів потужніше і «чистіше» звукових систем у звичайних кінотеатрах;

— вартість обладнання залу ІМАХ у 10 разів вище вартості кінообладнання для звичайного кінозалу;

— у залах ІМАХ використовується спеціальний екран, який вкритий шаром срібла для кращого відбивання світла, що додатково підвищує чистоту та яскравість зображення;

— розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачу простору, створюючи найбільш реалістичний ефект присутності з усіх можливих.

4DX це додаткова технологія, яка дозволяє переглядати фільми з додатковим набором спецефектів, що посилюють враження від перегляду та більш повного занурення в передачу сюжету. 4DX-зал це:

· рухомі крісла, рухи яких максимально синхронізовані із зображенням на екрані; крісла можуть вібрувати, нахилятися, імітувати падіння, хитання на човні, тряску в автомобілі чи літаку;

· імітація природних явищ (у кінотеатрі дуже реалістично та видовищно відтворюються дощ, вітер, туман, блискавка, бульбашки);

· запах — нова технологія дозволяє збагатити мову кінематографу, вкласти у кожен кадр ще більше інформації за допомогою ароматів.

У 4DX такий самий екран/звук/3D, як в ІМАХ?


Ні, у кінозалах ІМАХ використовуються технології, особливостями яких є:

— екран висотою 5-поверхового будинку (у  2-3 рази більший, ніж у більшості інших кінотеатрів);

— звукове обладнання ІМАХ у 10 разів потужніше і «чистіше» звукових систем у звичайних кінотеатрах;

— вартість обладнання залу ІМАХ у 10 разів вище вартості кінообладнання для звичайного кінозалу;

— у залах ІМАХ використовується спеціальний екран, який вкритий шаром срібла для кращого відбивання світла, що додатково підвищує чистоту та яскравість зображення;

— розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачу простору, створюючи найбільш реалістичний ефект присутності з усіх можливих.

Кінозали 4DX передбачають наявність технологій, які дозволяють переглядати фільми з додатковим набором спецефектів, що посилюють враження від перегляду та забезпечують більш повне занурення у передачу сюжету.

Звертаємо увагу, що для кінозалів 4DX використовується таке ж звукове, проекційне обладнання і 3D-системи, що і для технології Cinetech+.

Обладнання кінопоказу в залах із технологією 4DX таке ж, як і в інших наших залах — це великі екрани на всю ширину залу, відмінний звук і кінопроекційне обладнання від світових лідерів (Dolby, JBL, Kinoton, Sony).

У залах 4DX (як і в інших наших звичайних залах) ми використовуємо новітню 3D-технологію «Cinetech+» з дуже яскравим зображенням та глибоким 3D-ефектом.

Для перегляду фільмів із ефектом 3D ми пропонуємо використовувати персональні 3D-окуляри. Це дозволяє забезпечувати гігієнічність, високу якість 3D, а також дає можливість глядачам економити при наступних походах у кіно, якщо використовувати окуляри кілька разів.

Що краще, IMAX чи 4DX?

ІМАХ — це особлива технологія показу фільмів та кінотеатрів, який дозволяє переглянути фільм із найбільш якісною картинкою та звуком і відповідно отримати незабутні емоції від перегляду та повного занурення у фільм.

4DX — нова технологія, яка подарує додаткові емоції від спецефектів. Завдяки 4DX ти зможеш відчути ефект максимальної присутності у фільмі.

Яка технологія кінопоказу використовується в 4DX?

Обладнання кінопоказу в залах із технологією 4DX таке ж, як і в наших залах Cinetech+ — це великі екрани на всю ширину залу, відмінний звук і кінопроекційне обладнання від світових лідерів (Dolby, JBL, Kinoton, Sony).

У залах 4DX (як і в наших залах Cinetech+) ми використовуємо новітню 3D-технологію з дуже яскравим зображенням та глибоким 3D-ефектом.

Для перегляду фільмів із ефектом 3D ми пропонуємо використовувати персональні 3D-окуляри. Це дозволяє забезпечувати гігієнічність, високу якість 3D, а також дає можливість глядачам економити при наступних походах у кіно, якщо використовувати окуляри кілька разів.


Як дізнатися, чи буде фільм демонструватися у форматі 4DX?

Ти завжди можеш знайти будь-яку інформацію про фільми, які демонструються в мережі Планета Кіно:

· у мобільному додатку Планета Кіно;

· на сайті planetakino.ua;

· в онлайн - чаті на сайті, телеграмі чи у вайбері

· написати лист на [email protected] або за номером телефону 0 800 300 600 (щоденно з 9.00 до 22.00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні).

Як дізнатися чи буде фільм у 4DX в 2D або 3D?

Формат завжди вказується в описі фільму. Це може бути IMAX, IMAX 3D, 4DX 3D, 4DX 2D, 3D або 2D.

Формат фільму ти можеш подивитися в описі фільму на нашому сайті або у мобільному додатку Планета Кіно.

Навіщо іти в 4DX, якщо фільм у 2D-форматі?

Ти подивишся фільм в залі з рухомими кріслами та додатковимифізичними спецефектами - бризки води, туман, вітер, блискавки тощо.  

Чи потрібні персональні 3D-окуляри для перегляду фільму в залі 4DX?

Якщо фільм демонструється у форматі 3D, то для перегляду тобі необхідно придбати персональні 3D-окуляри. Ти можеш зберігати їх, самостійно доглядати за ними і використовувати кілька разів. Таким чином ти будеш економити на відвідуванні кіно. Зверни увагу, що у випадку пошкодження окулярів ми не можемо гарантувати якість перегляду.

Якщо ж фільм у 2D-форматі, то купувати персональні 3D-окуляри не потрібно.

Детальніше про персональні 3D-окуляри.

Чи є правила поведінки в 4DX-залі?


Щоб отримати максимум задоволення від фільму в форматі 4DX, будь ласка, дотримуйся правил безпечної поведінки у залі:

1. Радимо не приводити на фільми у 4DX дітей молодше 6 років. Вони можуть злякатися спецефектів або впасти з рухомих крісел. Якщо ти наполягаєш на тому, що твоя дитина може перебувати на 4DX-сеансі, для неї потрібно придбати окремий квиток.

2. Не рекомендуємо дивитися 4DX-фільми вагітним жінкам, людям похилого віку, а також усім, хто може надто емоційно сприйняти події на екрані та спецефекти.

3. Просимо не приносити до кінозалу 4DX їжу, яка залишає жирні плями та напої у відкритих ємкостях, оскільки під час руху крісел вони можуть забруднити тебе та інших глядачів. Радимо купувати попкорн у спеціальній упаковці та напої у пляшках із кришечками у наших попкорн-барах і Кіномаркетах.

4. Вода, яка розпорошується під час фільму, спеціально очищена. Але все одно просимо не одягати у 4DX-зал речі, чутливі до вологи.

5. Радимо не брати з собою цінні речі та електроніку, адже ми не несемо відповідальності за загублені або пошкоджені речі.

6. Під час перегляду фільмів у 4DX радимо не підніматися зі своїх місць і не ходити по залу.

Чи можна брати з собою їжу в зал 4DX

У зал 4DX дозволено брати їжу, придбану у наших попкорн-барах та Кіномаркеті. Вона максимально зручна та безпечна для перегляду фільмів у кінотеатрах. Але ми просимо бути обережними під час руху крісел та радимо з’їсти трішки попкорну перед переглядом, щоб стакан не був надто повним :)

Чи можна брати з собою дітей молодших 6 років у зал 4DX?

У зал 4DX не рекомендовано брати з собою дітей молодших 6 років, адже вони можуть злякатися спецефектів та впасти з рухомих 4DX-крісел. Якщо ти наполягаєш на тому, що твоя дитина може відвідати 4DX-сеанс, їй потрібно окремо придбати квиток. У 4DX-залі не передбачені безкоштовні квитки для дітей до 6 років.

Також, якщо фільм демонструється у форматі 3D, необхідно додатково придбати персональні 3D-окуляри.

Коли з’являється розклад на фільми в 4DX?

Розклад на покази фільмів оновлюється кожну середу після 14:00 на наступний тиждень (із четверга по середу). Для деяких фільмів в ІМАХ розклад може бути відкрито раніше (іноді навіть за місяць або ще раніше).

Про початок продажу квитків ти завжди можеш дізнатися на нашому сайті або у мобільному додатку.


Яка вартість квитків у залі 4DX?

Ціни на покази фільмів, які демонструються в нашому кінотеатрі (у тому числі в залах 4DX) можна дізнатися в розділі нашого сайту Розклад.

Чому в 4DX квитки дорожче?

Вартість обладнання 4DX-залів у 10 разів більша вартості обладнання для звичайного залу. Але, побувавши в 4DX, ти отримаєш незабутні враження та позитивні емоції від перегляду.

Чи є знижки в зали 4DX?

Для пільгових категорій відвідувачів знижки не надаються на сеанси у кінозалах 4DX, окрім знижок у День глядача, у вигляді квитків за бонуси і безкоштовного квитка до Дня народження.

Чи можна отримати безкоштовний квиток до дня народження у зал 4DX? У будь-який день і на будь-який фільм?

Квиток до Дня народження у подарунок отримують всі учасники клубу Планета Кіно.

Отримати квиток у подарунок до Дня народження дуже зручно на сайті planetakino.ua.

Для цього в Особистому Кабінеті потрібно виконувати прості умови:

— вказати свої дані і дату народження;

— підтвердити свій e-mail;

— щороку упродовж 6 місяців до Дня народження робити покупки на суму 100 грн.

Квиток з’явиться в Особистому Кабінеті автоматично за тиждень до твого свята у вигляді промокоду.

Використати його ти можеш у День народження та протягом 7 днів після нього на сеанси у цей період на будь-який фільм, технологію показу та сеанс, крім RE’LUX та допрем'єрних показів.

Ти також можеш отримати квиток у подарунок у касі кінотеатру.


Чи можна забронювати квиток у зал 4DX?

Послуга бронювання у мережі наших кінотеатрів відсутня.

Ти завжди можеш придбати квитки онлайн на нашому сайті та у мобільному додатку будь-де та будь-коли. Це швидко та зручно.

Які місця краще вибрати?

У залі 4DX усі місця зручні для перегляду. З будь-якого місця фільм сприймається однаково добре. Усі крісла в 4DX мають однакове обладнання для створення додаткових спецефектів.

Чи є VIP-місця в залі 4DX?

Ні, в залі 4DX немає VIP-місць.

Що робити, якщо я не відчуваю всіх ефектів?

Якщо ти виявив будь-які труднощі чи неполадки, звернися до співробітника кінотеатру і він пересадить тебе на інше місце.

Також, при наявності придбаних квитків в додатку, під час сеансу з'являється опитування "Щось не так на сеансі". В опитувані можна обрати що саме заважає перегляду і обрати пункт "Щось не тойво з кріслом" або "Потрібна допомога". При виборі одного з запропонованих варіантів контролер сам підійде та допоможе усунути проблему.

Варто також відмітити, що технологія 4DX дуже складна і потребує особливої уваги зі боку кінотеатру. Наприклад, нам інколи доводиться розсаджувати глядачів, щоб їхня загальна вага не перевищувала встановлених обмежень на секцію з 4-х крісел.

Зверни, будь ласка, увагу, що ми не прописуємо коди спецефектів до фільмів. Цим займаються спеціалісти компанії CJ 4DPLEX та творці фільму. Ми, як і всі інші кінотеатри 4DX у всьому світі, отримуємо готовий код спецефектів, про які дізнаємося на першому сеансі разом із глядачами. 

Система запахів у 4DX-залах у різних фільмах

Система подачі запахів під час демонстрації фільмів у кінозалах формату 4DX працює з арсеналом 8 видів запахів. Серед них:

· садок троянд;

· квітковий магазин;

· тихоокеанський бриз;

· біла гарденія;

· кава 2010;

· малиновий дощ;

· порох вогнепальної зброї;

· палена гума.

Зазвичай, у кожному фільмі використовується не менше 3-4 запахів. Технологія 4DX дозволяє збагатити мову кінематографу, насичуючи кожен кадр ще більшою кількістю інформації за допомогою ароматів.

Формат 4DX — це революційна система перегляду фільмів, що залучає всі п’ять органів відчуттів людини і переносить глядача в епіцентр подій на екрані. Технологія 4DX пропонує повний набір спеціальних ефектів, що дозволяє глядачу стати учасником фільму та пережити небувалий кінематографічний досвід.

Скільки ефектів в 4DX у фільмі?

У кожному фільмі використовується різний індивідуальний набір спецефектів 4DX. Ми, як і всі інші кінотеатри 4DX у всьому світі, отримуємо готовий код спецефектів, про які дізнаємося на першому сеансі разом із глядачами.

Кінотеатри не прописують коди спецефектів до фільмів. Цим займаються спеціалісти технології 4DX спільно з творцями кожного фільму. Наприклад, режисер фільму «Інтерстеллар» Крістофер Нолан для демонстрації фільму в 4DX вибрав мінімум спецефектів, пояснивши це тим, що в космосі (де відбувається більшість сцен фільму) немає води, вітру чи запахів.


Коли ви дізнаєтеся про спецефекти 4DX до фільму?

Ми маємо можливість запустити фільм зі спецефектами 4DX у наших кінотеатрах тільки у день прем’єри фільму. Це пов’язано з правами на показ фільму — «ключами». Такі «ключі» активуються тільки у день прем’єри, відповідно ми не можемо зарання перевірити фільм, його тривалість, переклад, спецефекти та ін. Таким чином, персонал кінотеатру перший раз дивиться фільм на першому сеансі разом з усіма глядачами.


Технологія 4DX обрана до фіналістів престижної нагороди Edison Awards

Технологія 4DX було обрано до фіналістів нагороди Edison Awards у категорії медіа та візуальних комунікацій.

Edison Awards — одна з найпрестижніших світових нагород, якою нагороджуються за вагомі успіхи та досягнення у сфері виготовлення нових продуктів, розвитку послуг, маркетингу та інновацій. Нагорода Edison Awards — це значна цінність для всіх лауреатів у сфері інновацій.Технологія CINETECH+6

Що таке технологія CINETECH+?

СINETECH+ (Сінетек Плюс) — це власна технологія показу фільмів у 2D і 3D- форматах у мережі кінотеатрів Планета Кіно.

Сукупність проекційних, звукових, кондиціонуючих систем, покращена геометрія залів та використання новітнього обладнання дозволяють глядачеві дивитися не просто кіно, а кіно+.

Які особливості технології CINETECH+?

Кінозали CINETECH+ обладнані надсучасними проекційними системами.

Для показу фільмів використовуємо проектори Barco та Сhristie. Чітка та яскрава картинка досягається також завдяки лампам, що працюють на повній потужності.

3D у CINETECH+ також найкращої якості — ми обрали систему Leonis з круговою поляризацією, завдяки чому ти отримуєш глибоке та чітке 3D. А завдяки персональним 3D-окулярам, дивитися кіно гігієнічно, зручно і вигідно. Ми не включаємо вартість 3D-окулярів у ціну квитка (фільми у 2D і 3D у нас коштують однаково, на відміну від інших кінотеатрів).

Зали CINETECH+ обладнані сучасними аудіосистемами: ми використовуємо останні моделі динаміків, підсилювачів звуку та оригінальні кабелі від передових виробників обладнання. Завдяки комплексу рішень звук рівномірно розподіляється по периметру залу.

У залах CINETECH+ у Києві та Львові (Forum Lviv) для найкомфортнішого перегляду кіно+ ми обрали широкі та зручні крісла з широкими підлокітниками, які не потрібно ділити з сусідом.

У київському та львівському кінотеатрі також ми покращили геометрію залів, що дозволило зробити проходи між рядами ширшими, тож навіть у дуже високого глядача буде вдосталь місця для ніг. Ми також змінили висоту рядів — відстань між ними стала більшою, тому сусіда попереду ти більше не побачиш.

Детальніше про технологію CINETECH+читай тут.

В яких форматах демонструються фільми у CINETECH+?

Фільми у кінозалах CINETECH+ демонструються у форматах 2D і 3D.

Для перегляду фільмів у 3D-форматі тобі знадобляться персональні 3D-окуляри.

Чи потрібно використовувати персональні 3D-окуляри у CINETECH+?

Для перегляду фільмів у 3D-форматі тобі знадобляться персональні 3D-окуляри.

Вони продаються в індивідуальній упаковці, ними ніхто не користувався раніше, а значить на них немає чужих мікробів та подряпин. Бери їх щоразу, коли йдеш у кіно.

Чи є VIP-місця в залах CINETECH+?

У всіх наших кінотеатрах, крім Львова (Forum Lviv), у залах CINETECH+ є VIP-місця.

Для найбільш комфортного перегляду ми пропонуємо глядачам зручні шкіряні VIP-крісла, які можна з легкістю розкласти та вони мають спеціальні підставки для їжі та напоїв, виконані з якісної еко-шкіри.

VIP-місця розташовуються в останньому ряду кінозалів, у Сумах — це перший ряд.

На схемі залу VIP-місця позначені червоним кольором.

Яка вартість квитків у CINETECH+?

Вартість квитків на конкретний фільм та період прокату можна переглянути, перейшовши у розділ «Розклад» та обравши конкретний фільм.

Технологія RE’LUX 9

Що таке технологія RE’LUX?

RE’LUX (Релюкс) — це наша власна технологія показу фільмів у 2D і 3D-форматах з можливістю замовляти страви та напої одразу на місця.

Кіноресторан RE’LUX створений для найвибагливіших відвідувачів Планета Кіно.

 • У Києві в Блокбастері та Рівер Молі по 3 зали. В Одесі Таїрова - 3 зали. У Львові Леоленд - 6 залів.

 • Відокремлена лаунж-зона та коктейль-бар для очікування фільму.

 • Ресторанне меню у форматі finger-food, яке можна замовити упродовж усього сеансу просто в зал.

 • Встановлені попарно розкладні крісла, які відокремлені від інших спеціальною перегородкою.

Що таке персональні бокси?

Всі зали RE’LUX обладнані персональними боксами з двох крісел, що розкладаються. Між ними є столик для їжі та напоїв і планшет для замовлення страв з кіноресторану та коктейль-бару.

Кожне місце потрібно купувати окремо — одне крісло розраховане на одного відвідувача. Замовлення також розподіляються на кожне крісло.

Якщо ти хочеш дивитися кіно у RE’LUX сам, купувати квитки на два крісла не потрібно. Достатньо придбати одне. Вільне поряд з тобою місце може зайняти інший відвідувач, тому приготуйся до знайомств.

Чи є знижки на фільми у технології RE’LUX?

Кінозали RE’LUX — це у першу чергу ексклюзивний сервіс, новий унікальний формат кіновідпочинку.

Окрема лаунж-зона, персональні бокси на двох, система замовлення їжі та напоїв через планшети, меню від шеф-повара, коктейльний бар.

Для даної технології не передбачені знижки.

Чи можна купити квитки у RE’LUX за бонуси?

За квитки у RE’LUX розрахуватися бонусами немає можливості.

Чи нараховуються бонуси за купівлю квитків, їжі та напоїв у RE’LUX?

При покупці квитків у RE’LUX бонуси нараховуються, в еквіваленті 1 витрачена гривня = 1 бонус.

За купівлю їжі та напоїв у коктейль-барі та при замовленні через планшет у кінозалах RE’LUX бонуси не нараховуються.

Чи можна отримати квиток до дня народження у RE’LUX?

Безкоштовний квиток у подарунок до дня народження ти можеш отримати на будь-які фільми і технології, крім залів RE’LUX та допрем'єрних показів в інших технологіях.


Чи можна орендувати зали RE’LUX для проведення закритого заходу, вечірки, презентації тощо?

Так, якщо ти хочеш презентувати що-небудь або відсвяткувати у колі близьких та друзів день народження, ми з радістю надамо для цього наш кіноресторан RE’LUX.

Ти можеш орендувати 1 зал або всі 3 зали та лаунж-зону.

Для замовлення та уточнення деталей звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чайт на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Які правила відвідування кіноресторану RE’LUX?

Просимо робити усе, щоб перегляд кіно був максимально комфортним. Не шуміти у кінозалах, вимикати звук телефонів, дотримуватися правил перелічених нижче:

• Заради комфорту всіх глядачів у кіноресторані ми просимо не приносити продукти харчування та напої, придбані за межами кінотеатру, оскільки RE’LUX — це особливий формат ресторану, а в ресторан заборонено приносити їжу та напої. Єдине виключення: їжа та напої, придбані у кіномаркеті.

• Ми радимо не приносити відкриті напої, які можна розлити на інших глядачів, а також їжу, яка має неприємний запах. Будь ласка, вживай такі продукти до входу в кіноресторан.

• Категорично заборонено приносити вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики.

• Заради безпеки та комфорту ми просимо не приносити великі сумки, пакети та інші великогабаритні предмети. Такі речі можуть заважати проходу та стати небезпечною перешкодою у випадку евакуації.

• Ми також просимо утриматися від користування мобільним телефоном під час сеансу — не телефонувати, не писати повідомлення, не робити фото- та відеозйомку, оскільки це дуже заважає іншим глядачам у кінозалі.

• Ми також наполегливо просимо не обговорювати та не коментувати фільм під час перегляду, оскільки це може заважати людям поряд з тобою.

• У кінотеатрах та кінозалах заборонено палити, навіть, електронні сигарети.

• Також нагадуємо, що згідно з законодавством України, кінотеатр має право вимагати відшкодування збитків у повному обсязі, якщо збиток кінотеатру завданий через відвідувача.

• Звертаємо увагу, що при порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки: нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу, використання предметів, які заважають глядачам, співробітники кінотеатру мають право викликати поліцію.

• Адміністрація кінотеатру має право відмовити у доступі до зали відвідувачу, який знаходиться у стані сильного алкогольного чи наркотичного сп’яніння, незважаючи на наявність квитка.

• Відвідування кіноресторану з тваринами заборонено.

3D-окуляри37

Що таке персональні 3D-окуляри?

Для фільмів у 3D-форматі тобі знадобляться персональні 3D-окуляри.

У Планеті Кіно ми використовуємо два різних види окулярів: блакитні для IMAX, IMAX with Laser та чорні для технологій CINETECH+, RE’LUX і 4DX.

Придбати окуляри в кінотеатрі можна у касах, Кіномаркетах або попкорн барах. А також онлайн на сайті та у мобільному додатку.

Окуляри для фільмів у RE’LUX входять у вартість квитка і видаються перед початком сеансу.

Вартість 3D-окулярів для IMAX та IMAX with Laser 50/100 грн, CINETECH+ і 4DX — 50/100 грн.

Також ти можеш придбати кліпси для окулярів, їх вартість 80/100 грн.

Усе про наші 3D-окуляри.


Які переваги персональних 3D-окулярів?

Персональні 3D-окуляри IMAX

Вони легкі, зручно сидять на переніссі та, найголовніше, індивідуальні. Їх точно ніхто до тебе не вдягав, тому серветки для протирання не знадобляться. Бери їх щоразу, коли йдеш в IMAX. І не хвилюйся, зранку перед сеансом ми обов’язково нагадаємо взяти окуляри з собою.

Персональні 3D-окуляри CINETECH+, 4DX

Персональні 3D-окуляри ми продаємо в індивідуальних упаковках. Ними ніхто до тебе не користувався, на них немає жодних мікробів, подряпин чи інших ушкоджень.

Скільки коштують персональні 3D-окуляри?

Вартість 3D-окулярів для IMAX та IMAX with Laser 50/100 грн, CINETECH+ і 4DX — 50/100 грн.

Також ти можеш придбати кліпси для окулярів, їх вартість 80/100 грн.

Якщо у тебе вже є персональні 3D-окуляри, нові купувати не обов’язково. Бери власні окуляри щоразу, коли йдеш у кіно.

До речі, усім учасникам клубу зранку перед сеансом ми відправляємо sms-нагадування про окуляри, тому ти їх точно не забудеш.


Де можна купити 3D-окуляри?

Придбати окуляри в кінотеатрі можна у касах, кіномаркетах або попкорн барах. А також онлайн на сайті та у мобільному додатку.


Чи можна купити 3D-окуляри на сайті?

Так, ми пропонуємо купувати 3D-окуляри для IMAX або CINETECH+ і 4DX разом з квитками на сайті, а потім отримати їх у контролера на вході до залу.

Звичайно, це все не обов’язково. Так само нові 3D-окуляри можна купити у касі кінотеатру або взяти з дому придбані раніше.

Чи можу я придбати 3D-окуляри перед сеансом у контролера квитків?


На жаль, у наших контролерів немає з собою касових апаратів, щоб продавати окуляри. Будь ласка, скористайся касою або кіномаркетом.

Чи можна повернути 3D-окуляри?

Повернути придбані онлайн персональні 3D-окуляри для IMAX або CINETECH+ і 4DX ти можеш, звернувшись до контакт центру. Окуляри, придбані у касі кінотеатру, можеш повернути, звернувшись до каси.

У будь-якому разі ти можеш залишити окуляри і використати їх наступного разу.

Що робити, якщо мені потрібні додаткові 3D-окуляри?

Потрібну кількість окулярів ти завжди можеш купити окремо у касі кінотеатру, попкорн-барі або кіномаркеті.

Чи можна використовувати персональні 3D-окуляри кілька разів?

Так, можеш використовувати персональні 3D-окуляри для IMAX або CINETECH+ і 4DX при наступних походах у кіно.

Окуляри можуть подряпатися, унаслідок чого може зіпсуватися якість картинки у 3D. Тому потрібно обережно зберігати та доглядати за окулярами. Ми рекомендуємо використовувати персональні 3D-окуляри не більше 3-х разів, але це залежить від умов їх зберігання.

Чи нараховуються бонуси за покупку персональних 3D-окулярів?

Так, за одну витрачену гривню в кінотеатрі ти отримуєш 1 бонус.

Чи видаються 3D-окуляри, якщо купувати квитки за бонуси?

Якщо ти купуєш квитки за бонуси, тобі доведеться сплатити 1 гривню та придбати персональні 3D-окуляри для IMAX або CINETECH+ і 4DX. Ти можеш використовувати їх при наступних походах у кіно.

Чи видаються 3D-окуляри, якщо отримуєш квиток у подарунок до дня народження?

Якщо ти отримуєш квиток до дня народження, тобі доведеться придбати персональні 3D-окуляри для IMAX або CINETECH+ і 4DX. Ти можеш використовувати їх при подальших походах у кіно.

Чи надаються окуляри дітям до 6 років?

Для перегляду фільмів у 3D-форматі необхідно додатково придбати персональні 3D-окуляри для IMAX або CINETECH+ і 4DX. Ми не радимо брати на фільми у 4DX дітей до 6 років.

Чи є дитячі персональні 3D-окуляри?

Є два розміри персональних 3D-окулярів: дорослі та дитячі.

Як ви попереджаєте про необхідність купівлі 3D-окулярів на сайті?

Під час купівлі квитків на сайті з’являються повідомлення про необхідність придбати персональні 3D-окуляри:

 • під час переходу до сплати за замовлення;
 • на сторінці купівлі квитків — у лівій частині сторінки (біля формату фільму);
 • у листі з інформацією про придбані квитки, який автоматично відправляється на твій e-mail, вказаний під час реєстрації;
 • в інформації на електронному квитку, який можна роздрукувати.
Як ви попереджаєте про необхідність купівлі 3D-окулярів у мобільному додатку?

Інформація про необхідність придбати 3D-окуляри з’явиться у ході покупки квитків.


Чи можу я купити окуляри зі знижкою?

На жаль, ні. Але ти можеш забрати персональні 3D-окуляри після сеансу та брати їх із собою при наступних відвідуваннях кінотеатру.

Зверни увагу, що окуляри потребують догляду, їх потрібно акуратно зберігати, інакше вони можуть подряпатися і ти не зможеш насолодитися якісним переглядом кіно в 3D.

Розклад3

Коли з’являється розклад на фільми?

Розклад сеансів ми оновлюємо щосереди після 14:00 на тиждень наперед, з четверга по середу. Він одразу з’являється на нашому сайті, у мобільному додатку та касах.

Бувають виключення, коли на найбільш очікувані фільми розклад з’являється раніше.

Ознайомитися з розкладом можеш у розділі «Розклад», у мобільному додатку Планета Кіно.

Для уточнення звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Як першим дізнатися про початок продажу квитків та придбати кращі місця?

Якщо квитків у продажу ще немає, можеш додати фільм в улюблені, натиснувши сердечко на афіші. Щойно квитки з’являться, ми надішлемо листа.

Або налаштуй сповіщення у мобільному додатку Планета Кіно.

Радимо стати учасником Клубу Планета Кіно. Якщо підписатися на нашу e-mail-розсилку, зможеш вчасно отримувати повідомлення про появу розкладу та можливості придбати квитки, а також всю інформацію про розіграші та акції.

Для уточнення звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Як дізнатися, чи буде фільм у прокаті на наступному тижні?

Розклад сеансів ми оновлюємо щосереди після 14:00 на тиждень наперед, з четверга по середу. Він одразу ж з’являється на нашому сайті, касах та у мобільному додатку.

Також в описі до кожного фільму завжди вказується вся потрібна інформація, яка знаходиться у колонці справа.

Для уточнення звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Фільми22

Як дізнатися тривалість фільму?

Тривалість фільму ти можеш подивитися в описі фільму на нашому сайті або в мобільному додатку Планета Кіно.

Що таке прем’єрний період показу фільмів?

Прем’єрний період — це період показу фільмів, коли не діють знижки.

Чи бувають допрем’єрні покази фільмів? Як про них дізнатися?

Показати фільм до дати його офіційної прем’єри — таке рішення може прийняти тільки дистриб’ютор цього фільму в Україні. При цьому ціна квитків на допрем’єрні покази може відрізнятися від звичних цін у кінотеатрі.

Якщо ми отримуємо дозвіл на проведення допрем’єрних показів на фільм, ми обов’язково повідомляємо через e-mail та sms та розміщуємо новину в соціальних мережах, у мобільному додатку.

Як дізнатися, чи є на фільм вікові обмеження?

Вікові обмеження встановлює Міністерство культури України. У фільмах з рейтингом 16+, 18+ можуть бути сцени насилля чи еротичного характеру, тому ми не пускаємо на них осіб, які не досягли відповідного віку.
На вході до залу ми перевіряємо документи, які підтверджують твій вік. Якщо ти дуже добре виглядаєш, про всяк випадок бери з собою паспорт або посвідчення водія чи показуй їхні скани.

Якою мовою демонструються фільми? Чи йдуть фільми мовою оригіналу?

Фільми у нашому кінотеатрі можуть демонструватися українською мовою або мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Згідно із законодавством, у кінотеатрах України фільми мають демонструватися з обов’язковим дубляжем українською мовою або з українськими субтитрами. Тому, зазвичай, фільми в наших кінотеатрах виходять із українським перекладом. При цьому дубляжем займається дистриб’ютор фільму. Кінотеатри не мають відношення до вибору мови, а лише демонструють наданий дистриб’ютором контент.

Періодично ми демонструємо фільми мовою оригіналу, якщо такі надають нам дистриб’ютори. Якщо такі картини з’являються у прокаті, ми обов’язково повідомляємо про це на сайті та у соцмережах.

Ти також можеш переглянути фільми у прокаті, обравши кінотеатр та перейшовши у розділ «Розклад».Чи демонструються повторно фільми в кінотеатрах?

Так, іноді фільми демонструються повторно. Така можливість залежить від рішення дистриб’ютора і кіностудії.

Якщо до нас надходить безліч прохань про повторний запуск фільму, ми йдемо назустріч і робимо відповідний запит дистриб’ютору. Ти також можеш самостійно звернутися до дистриб’юторів із проханням повторно показати той чи інший фільм у нашому кінотеатрі.

Нижче список основних компаній-дистриб’юторів фільмів в Україні, а також кіностудій, із якими вони співпрацюють:

· B&H Film Distribution: Walt Disney Pictures, Universal Pictures, Paramount Pictures, Dreamworks Pictures;

http://bhfilms.com.ua/

· Ukrainian Film Distribution: 20th Century Fox;

http://www.ufd.ua/

· Kinomania: Warner Brosers;

http://www.kinomania.com.ua/

· Артхаус Трафік: Дистриб’ютор фестивального, авторського, артхаусного кіно;

http://www.arthousetraffic.com/

· Каскад Україна: Columbia Pictures (Sony);

http://www.casfilm.com/index.php

· Вольга Україна

https://www.facebook.com/volga.ukraine/

 • КІНОКОМПАНІЯ ММД

http://www.mmdistribution.com.ua/

 • ФОП Шакун Людмила Сергіївна

http://mustseemovie.com.ua/

 • ПЕРЕКИТ

http://pt-film.com/

 • СВОЄ КІНО

https://www.facebook.com/svoekinoua/

 • КІСФФ ФІЛМС

https://www.facebook.com/KyivMusicFilm/Чому не співпадає інформація про фільм на вашому сайті з реальними даними про стрічку?

Інформація про фільм часто приходить нам разом із фільмокопією, тобто безпосередньо за кілька днів до прем’єри фільму. Тому ми не завжди можемо отримати повну інформацію про фільми, що йдуть у прокаті до їх показу в кінотеатрах.

Щойно ми отримуємо всю інформацію про кінострічку, намагаємося відразу ж змінити її на сайті та у мобільному додатку.

Чому відміняються покази фільмів?

На сайті ми розміщуємо інформацію про фільм набагато раніше, ніж настає дата їх орієнтовного прокату в Україні. При цьому ми орієнтуємося на такі портали, як IMDB. Іноді виходить так, що деякі фільми дистриб’ютори не купують в Україну, або навіть в останній момент відміняють прокат в Україні, навіть після того, як підписали договір із кінотеатром.

Очевидно, що це залежить від аналізу попиту на фільм дистриб’юторами фільмів, адже дистриб’ютори сплачують кошти студіям за фільми, а іноді вони не дуже хочуть ризикувати та знімають фільми зі слабким попитом.

Бувають також ситуації, коли ми відмовляємося від прокату, якщо фільм з’являється в інтернеті для вільного завантаження.

Від чого залежить тривалість прокату певного фільму у ваших кінотеатрах?

Тривалість прокату фільму у кінотеатрі залежить від умов договору, який укладають із нами дистриб’ютори по кожному фільму, формату та технології показу окремо.

Чому продовжили показ фільму, хоча раніше говорили, що це неможливо?

Тривалість прокату фільму у кінотеатрі залежить від умов договору, який укладають дистриб’ютори з нами по кожному фільму, формату та технології показу окремо.

Тому, якщо дистриб’ютор вирішує, що є доцільність подальшої демонстрації фільму, він може продовжити показ фільму.

Придбання квитків16

Де купити квитки у Планету Кіно?

Дуже просто і зручно можна придбати квитки на нашому сайті або у мобільному додатку Планета Кіно.

У кожному кінотеатрі є каси, в яких можеш купити квиток за готівкові кошти або за допомогою банківської картки.

Чи можна сплатити за квитки банківською карткою?

Так, звичайно. У касах кінотеатрів, на сайті або через мобільний додаток можеш оплатити квитки за допомогою банківської картки.

Чи можна купити квитки в інтернеті?

Так, можна. Дуже просто та зручно купувати квитки на сайті.

Для цього зареєструйся на сайті та увійди у систему під своїм ім’ям.

Вибери потрібний фільм, дату і натисни час, на який ти хочеш купити квиток.

На новій сторінці ти побачиш схему кінозалу і ціни. Вибери місця і натисни кнопку «Додати до кошика».

Перевір всі дані і натисни «Сплатити».

Обери спосіб оплати (платіжні карти VISA або MasterCard, бонусний рахунок).

Так само можна купувати через мобільний додаток.

Як роздрукувати квиток, куплений на сайті?

• Роздрукувати електронний квиток ти можеш на звичайному принтері або у касі кінотеатру. Але це не обов’язковим — ти можеш показати їх контролеру зі свого смартфону.

• Можеш завантажити мобільний додаток Планета Кіно для смартфонів. Тоді всі квитки будуть зберігатися у телефоні — контролер зчитає їхній код сканером прямо з екрану твого пристрою.


Як купити квитки через мобільний додаток?

Запусти додаток на своєму пристрої та зайди у систему під своїм ім’ям. Обери фільм, що тебе цікавить і натисни на кнопку «Купити».

Ти можеш розплатитися за квитки грошима за допомогою платіжної карти VISA або MasterCard або бонусами.

Квитки, куплені через мобільний додаток, друкувати не треба. Ти просто підходиш з телефоном до контролера, і він за допомогою сканера зчитує штрих-код кожного квитка прямо з екрану твого пристрою.

Де можна придбати квитки за бонуси?

Використати накопичені бонуси ти можеш для купівлі квитків на сайті, у мобільному додатку та у касі кінотеатру.

Купуючи на сайті та у додатку, під час оплати квитків обери спосіб «сплатити бонусами»; у касі — назви касиру номер мобільного телефону, вказаного під час реєстрації та секретне слово, і бонуси знімуться автоматично.

Як дізнатися про початок продажу квитків та придбати найкращі місця?

Якщо квитків у продажу ще немає, можеш додати фільм в улюблені, натиснувши сердечко на афіші. Щойно квитки з’являться, ми надішлемо листа.

Крім того, можеш налаштувати відповідне сповіщення у мобільному додатку Планета Кіно.

Радимо стати учасником клубу Планета Кіно. Якщо підписатися на нашу e-mail-розсилку, зможеш вчасно отримувати повідомлення про появу розкладу та можливості придбати квитки, а також всю інформацію про розіграші та акції.

Для уточнення звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Чи є в продажу квитки з відкритою датою?

На жаль, у нас немає квитків з відкритою датою відвідування кінотеатру.

Однак ми продаємо подарункові сертифікати, які є чудовим подарунком близьким, друзям або колегам. Кожен подарунковий сертифікат має свій унікальний промокод, який можна обміняти на сайті або у касі кінотеатру на квиток у кіно будь-коли.

Що таке запрошення на фільм?

Запрошення видаються в індивідуальному порядку адміністрацією кінотеатру в особливих випадках: закриті заходи або акції. На запрошенні вказуються обмеження, якщо такі передбачені.

Для відвідування кінотеатру за запрошеннями необхідно попередньо зв’язатися з адміністратором кінотеатру і обговорити таку можливість. Телефонуй за номером контакт центру 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні).

Скільки квитків необхідно купити, щоб відбувся сеанс?

Для запуску будь-якого сеансу достатньо, щоб був викуплений хоча б 1 квиток, навіть якщо це квиток за бонуси або безкоштовний квиток до дня народження.

Чи можна забронювати квитки?

Послуга бронювання квитків у наших кінотеатрах відсутня.

Ти завжди можеш купити квитки у мобільному додатку Планета Кіно або на сайті planetakino.ua. Радимо купувати квитки онлайн — це зручно та надійно. Крім того, купуючи квитки онлайн, ти можешь їх не роздруковувати, а показати контролеру на своєму смартфоні.

Повернення квитків10

Чи можна повернути квитки, придбані у касі кінотеатру?

Так, квитки можна повернути. При покупці квитків за готівку — повертаються готівкові кошти; при оплаті квитків банківською картою — кошти повертаються на картку.

Повернути квитки можна не пізніше, ніж за 30 хвилин після початку сеансу.

Для повернення квитків надай у касі: квитки, чек, паспорт (водійські права). Якщо паспорт/водійські права у тебе відсутні, підійде їхня ксерокопія або фото в телефоні. Також якщо ти знаєш дані паспорту або водійських прав напам’ять, можеш просто повідомити їх касиру.

Необхідно заповнити заяву і акт про повернення коштів — ці документи видасть касир.

Повернення квитків здійснюється у касі кінотеатру. Для додаткової інформації ти можеш зв’язатися за номером телефону 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні). Або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Чи можна повернути квитки, придбані на сайті кінотеатру або у мобільному додатку?

Повернути квитки можеш:

— на сайті в особистому кабінеті: зайди у розділ «Твої квитки» і натисни на кнопку «Повернути» не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу;

— у мобільному додатку;

— через форму або зателефонувати на 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні). Звернутися до контакт центру не пізніше, ніж у день сеансу до 22:00. Або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Повернення коштів відбувається по безготівковому розрахунку на ту саму карту, з якої здійснювався платіж протягом трьох робочих днів.

За бажанням, можеш повернути кошти за квитки у вигляді бонусів. Надалі за ці бонуси ти можеш купувати товари у попкорн-барі і кіномаркеті та квитки у кіно.

Протягом якого часу можна повернути кошти або бонуси за квитки, придбані онлайн?

Для повернення коштів або бонусів за квитки придбані онлайн, необхідно звернутися до контакт центру або заповнити форму не пізніше, ніж у день сеансу до 22:00, або зробити це самостійно в особистому кабінеті за півгодини до початку сеансу.


Чи можна обміняти квитки?

Обмінювати квитки не можна.

Ти можеш повернути придбані квитки не пізніше, ніж у день сеансу до 22:00, та купити нові у касі, на сайті або у мобільному додатку.

Повернути квитки, придбані онлайн, можеш:

— на сайті в особистому кабінеті: зайди у розділ «Твої квитки» і натисни на кнопку «Повернути» не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу;

— у мобільному додатку;

— через форму або зателефонувати на 0 800 300 600 (щоденно з 9.00 до 22.00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні). Необхідно звернутися до контакт центру не пізніше, ніж у день сеансу до 22:00. Або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Щоб повернути квитки у касі, надай квитки, чек, паспорт (водійські права). Якщо паспорт/водійські права у тебе відсутні, підійде їхня ксерокопія або фото в телефоні. Також якщо ти знаєш дані паспорту або водійських прав напам’ять, можеш просто повідомити їх касиру.

Необхідно заповнити бланк заяви і акт про повернення коштів — ці документи видасть касир.

Якщо оплата здійснювалася за допомогою платіжної картки, у заяві необхідно вказати перші і останні чотири цифри цієї карти.

За бажанням, можеш повернути кошти за квитки у вигляді бонусів. Надалі за ці бонуси ти можеш купувати товари у попкорн-барі і кіномаркеті та квитки у кіно.

Для додаткової інформації ти можеш зв’язатися з нашими консультантами за номером телефону 0800 300 600 (щоденно з 9.00 до 22.00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні).

Чи можна повернути квитки, придбані за бонуси?

Повернути квитки, придбані онлайн, можеш:

— на сайті в особистому кабінеті: зайди у розділ «Твої квитки» і натисни на кнопку «Повернути» не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу;

— у мобільному додатку;

— через форму або зателефонувати на 0 800 300 600 (щоденно з 9.00 до 22.00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні). Або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Якщо квитки куплені у касі, звернися до касира, який допоможе повернути квитки згідно правил наших кінотеатрів.

При поверненні квитків бонуси повертаються на бонусний рахунок.

Який відсоток від вартості квитка повертається при його поверненні?

З нашого боку на платіжну карту повертається вся сума вартості квитка. Якщо зі сторони банку передбачена комісія за онлайн операції або за використання кредитних коштів, то буде повернено не всю суму. Це встановлюється між банком та клієнтом, кінотеатр тут не має жодного впливу.

Коли повертаються кошти за квиток, придбаний онлайн?

Кошти на платіжну карту повертаються протягом трьох робочих днів. Якщо кошти не надійшли, звернися до наших консультантів за номером 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні), в онлайн-чат на нашому сайті або надсилай повідомлення на [email protected].

Чи списуються бонуси за купівлю квитків у разі їх повернення?

Ти можеш повернути квитки, придбані у мобільному додатку або на сайті, отримавши еквівалент придбаних квитків у бонусах. При цьому бонуси за купівлю квитків (1 грн=1 бонус) списуються.

Які правила повернення квитків, придбаних за допомогою промокоду?

Повернути квитки, придбані за промокодом, можна так само, як придбані за гроші.

При цьому промокод з будь-якими умовами, використаний при купівлі цього квитка, вважається погашеним і повторному використанню не підлягає.

Клуб Планета Кіно38

Що таке Клуб Планета Кіно?

Це програма лояльності кінотеатрів нашої мережі, започаткована у 2011 році.

Учасник Клубу:

• отримує безкоштовний квиток до дня народження

• накопичує бонуси за покупку квитків та продукції в попкорн-барі та кіномаркеті

• обмінює накопичені бонуси на безкоштовні квитки, попкорн і Pepsi

• отримує індивідуальні пропозиції та подарунки

Звертаємо увагу, що програма лояльності не діє у RE’LUX.

Більш детальну інформацію можна знайти у розділі Клуб Планета Кіно.

Де можна зареєструватися?

· На нашому сайті в особистому кабінеті; або

· У мобільному додатку для iOS або Android.

Таким чином, ти зможеш купувати квитки на сайті або у мобільному додатку. Щоб отримувати бонуси, тобі необхідно заповнити дані учасника клубу в особистому кабінеті. Ти зможеш отримувати бонуси, купуючи квитки у касі, на сайті або в мобільному додатку, товари у попкорн-барі і кіномаркеті кінотеатру.

Що таке Особистий Кабінет?

Особистий Кабінет — це спеціальний розділ сайту і мобільного додатку, доступний тільки тобі. В Особистому Кабінеті відображається інформація про куплені квитки, стан бонусного рахунку, якщо ти є учасником Клубу.

Якщо ти ще не є учасником Клубу, зареєструватися у програмі лояльності дуже просто на сайті або у мобільному додатку.

Для входу в Особистий Кабінет необхідна авторизація. Використовуй свій e-mail або номер телефону та пароль, щоб залогінитися.

Як зареєструватися на сайті?

Щоб отримати доступ до всіх можливостей сайту, тобі необхідно зареєструватися на сайті та увійти в свій особистий кабінет. У правому верхньому кутку сторінки є дві кнопки: «Вхід» і «Реєстрація». Процедура реєстрації дуже проста і швидка.

Натисни на кнопку «Реєстрація» та введи e-mail, придумай пароль, зазнач номер телефону та секретне слово.

Для активації твого аккаунту, на твій e-mail автоматично надійде лист з посиланням для підтвердження. Також, на твій номер мобільного ми надішлемо sms-код, який потрібно ввести у відповідне поле.

Зверни увагу! Після підтвердження електронної пошти ти зможеш отримувати безкоштовний квиток до дня народження виконавши при цьому інші умови. Актуалізувавши свій номер телефону, ти зможеш використовувати його для накопичення та списання бонусів, просто називаючи його під час покупки у касі або попкорн-барі та кіномаркеті.

Після підтвердження реєстрації ти можеш заповнити особисті дані на сайті, вказавши прізвище, ім’я і свою дату народження. Це дасть можливість отримувати безкоштовний квиток до дня народження.

Більш детальну інформацію про клуб можна знайти за посиланням.

Як зареєструватися у мобільному додатку?

Завантажуй мобільний додаток, реєструйся і заповнюй особисті дані. Будь ласка, активуй свій аккаунт, перейшовши за посиланням у листі на твоїй електронній пошті, яке ми автоматично тобі відправимо.

Як отримати карту учасника клубу?

Карта учасника клубу не потрібна. Під час покупки квитків і товарів просто повідомляй касиру і бармену номер свого мобільного телефону, який ти вказав під час реєстрації у клубі.

Саме за номером телефону ми знайдемо тебе у нашій базі і нарахуємо бонуси.

На сайті та у мобільному додатку для отримання бонусів за купівлю квитків просто залогінься в особистому кабінеті, використовуючи номер мобільного телефону чи e-mail.

Як відновити втрачену клубну карту?

Пластикова карта не потрібна. Під час покупки квитків і товарів просто повідомляй касиру і бармену номер свого мобільного телефону, який ти вказав під час реєстрації у клубі.

Саме за номером телефону ми знайдемо тебе у нашій базі і нарахуємо бонуси.

З якого віку можна стати учасником клубу?

Учасниками клубу Планета Кіно можуть стати всі відвідувачів наших кінотеатрів без обмеження за віком.

Як отримати безкоштовний квиток до дня народження?

Щоб отримати квиток до дня народження у вигляді промокоду, виконай прості умови:

— вкажи свої дані і дату народження;

— підтвердь свій e-mail;

— щороку упродовж 6 місяців до дня народження купуй щось на 100 грн і більше.

Промокод з’явиться в особистому кабінеті автоматично за 7 днів до твого свята.

Якщо всі умови виконані, він буде активним і ти зможеш придбати квиток навіть за тиждень до дня народження, але тільки на сеанси, що йдуть у день народження та ще 7 днів після свята.

Якщо сума твоїх покупок за останні півроку менше 100 грн, можеш хоч сьогодні придбати щось у попкорн-барі та вже через 10 хвилин квиток у вигляді промокоду стане активним.

Промокод до дня народження не діє у RE’LUX і на допрем’єрні покази.

Зверни увагу! Учасник клубу не може передавати свій квиток до дня народження іншим, оскільки він персоналізований і використати його може лише іменинник. У випадку підозри або виявлення факту передачі квитка, ми можемо запросити додаткове підтвердження достовірності інформації, у тому числі документ, що підтверджує особу. У разі невідповідності, адміністрація може відмовити у наданні безкоштовного квитка.

Як отримати квиток до дня народження, якщо не виконані всі умови?

Зайди до особистого кабінету та підтвердь особисті дані і електронну пошту. Вкажи дату народження. За останні півроку сума твоїх покупок повинна складати 100 грн і більше.

Якщо сума твоїх покупок за останні півроку менше 100 грн, можеш хоч сьогодні придбати щось у попкорн-барі, кіномаркеті або квиток у касі або онлайн та вже через 10 хвилин квиток у вигляді промокоду стане активним.

Якщо всі умови виконані, він буде активним і ти зможеш придбати квиток навіть за тиждень до дня народження, але тільки на сеанси, що йдуть у день народження та ще 7 днів після свята.

Що робити, якщо сума моїх покупок за останні півроку менше 100 грн?

Якщо сума твоїх покупок за останні півроку менше 100 грн, можеш хоч сьогодні придбати щось у попкорн-барі, кіномаркеті або квиток у касі або онлайн та вже через 10 хвилин квиток у вигляді промокоду стане активним.

Якщо твій день народження буде не скоро, не хвилюйся. Промокод обов’язково з’явиться за тиждень до твого свята, а використати ти зможеш його на сеанси, що йтимуть у день твого народження та протягом 7 днів після свята.

Чи можна отримати квиток до дня народження на сеанс, який буде після мого свята?

Так, ти можеш отримати безкоштовний квиток до дня народження або протягом 7 днів після свята на фільми у цей період, якщо розклад на фільм уже доступний.

Розклад на фільми оновлюється щосереди на тиждень вперед. Наявність розкладу можна перевірити у нашому додатку для смартфонів або на нашому сайті.

Квиток до дня народження не діє у RE’LUX і на допрем’єрні покази.

Зверни увагу! Учасник Клубу не може передавати свій квиток до дня народження іншим, оскільки він персоналізований і використати його може лише іменинник. У випадку підозри або виявлення факту передачі квитка, ми можемо запросити додаткове підтвердження достовірності інформації, у тому числі документ, що підтверджує особу. У разі невідповідності, адміністрація може відмовити у наданні безкоштовного квитка.

Чи можна отримати квиток до дня народження на допрем’єрний показ?

Квиток до дня народження не діє на допрем’єрні покази.

Як отримувати бонуси?

Перед покупкою у касі, попкорн-барі та кіномаркеті просто називай номер свого мобільного телефону для накопичення бонусів. За кожну витрачену 1 гривню ти отримуєш 1 бонус на рахунок.

На сайті planetakino.ua та у мобільному додатку Планета Кіно залогінься, використовуючи номер телефону або e-mail та купуй квитки у кіно.

Бонуси за квитки нараховуються на наступний день після сеансу, за товари  на наступний день після здійснення покупки.

Бонуси в RE’LUX нараховуються за купівлю квитків, в еквіваленті 1 витрачена гривня = 1 бонус. Звертаємо увагу, що бонуси НЕ нараховуються за:

— Купівлю їжі та напоїв у коктейль-барі та при замовленні через планшет у кінозалах RE’LUX;

— Покупку подарункових сертифікатів на сайті.

Як перевірити баланс бонусів?

— В особистому кабінеті на нашому сайті або у мобільному додатку

— В онлайн-чаті на сайті, телеграмі чи у вайбері

— За номером телефону контакт центру 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні).

Як швидко нараховуються бонуси?

Бонуси за квитки нараховуються на наступний день після сеансу, за товари  на наступний день після покупки.

Скільки бонусів я можу отримати за один похід у кіно?

Ти отримуєш 1 бонус за кожну витрачену 1 гривню. Враховуються усі покупки квитків у касі, на нашому сайті і в мобільному додатку, а також всі покупки у попкорн-барі і кіномаркеті.

Звертаємо увагу, що бонуси не нараховуються за покупки їжі та напоїв, здійснені у кінозалах та барі RE’LUX.

Що можна купити за бонуси?

Накопичені бонуси можна обмінювати на квитки у кіно або продукцію у попкорн-барі і кіномаркеті.

Вартість квитків у бонусах — від 2400 бонусів.

Купівля квитків за бонуси доступна на всі сеанси, окрім технології RE'LUX.

Також, продаж за бонуси може бути недоступним на допрем'єрні / прем'єрні / сеанси з плашкою "продажі відкрито" деяких очікуваних фільмів.

Дізнатися вартість квитка у бонусах можна на сайті та у мобільному додатку, перейшовши на фільм та сеанс.

У кінотеатрі — запитуй інформацію у касира.

Також можна обмінювати бонуси на товари у попкорн-барі та кіномаркеті:

●Pepsi 0,4 л — 800 бонусів (+1 грн);

●Pepsi 0,8 л — 1000 бонусів (+1 грн);

●Попкорн середній 2,5 л — 1800 бонусів (+1 грн);

●Попкорн великий 5,0 л — 2200 бонусів (+1 грн).

Пам’ятай, що розрахунок бонусами НЕ передбачений за:

- персональні 3D-окуляри;

- подарункові сертифікати на сайті та в кінотеатрі;

- будь-яку їжу, напої та коктейлі у кіноресторані RE’LUX та барі NoSpoiler.

На що вигідно витрачати бонуси?

Ми радимо використовувати бонуси на непрем’єрні сеанси та на менш очікувані фільми. Коли їхня вартість у бонусах знижена — це дуже вигідно.

Коли ціна у бонусах знижується? Як про це дізнатися та де?

Квитки за бонуси на фільми у прем’єрному періоді та на найбільш очікувані фільми коштують дорожче.

Однак вже у післяпрем’єрний період їхня вартість поступово зменшується, а у вихідні дні не прирівнюється до прем’єрних цін.

Ціни у бонусах на квитки на менш очікувані фільми знижені з першого дня прокату, так само як і у гривнях.

Дізнатися вартість квитка у бонусах можна на сайті та у мобільному додатку, перейшовши на фільм та сеанс, який тебе цікавить; у кінотеатрі — запитуй інформацію у касира.

Як обмінювати бонуси на квитки у кіно?

На сайті та у мобільному додатку зайди до особистого кабінету, обери фільм і під час розрахунку активуй можливість сплати бонусами.

У кінотеатрі під час покупки за бонуси назви номер свого телефону та секретне слово, вказані в особистому кабінеті.

Придбати квитки, їжу та напої у кінозалах та барі RE’LUX не можна.

Що робити, якщо бонуси не нарахувалися?

Якщо бонуси не нарахувалися, звернися до наших консультантів:

в онлайн-чат на planetakino.ua (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00), телеграмі чи у вайбері; або

за номером телефону 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні); або

на [email protected].

Чи можна повернути квитки, придбані за бонуси, і відновити кількість бонусів?

Так, квитки, придбані за бонуси, можна повернути згідно правил повернення, що діють у мережі наших кінотеатрів. При поверненні квитків бонуси повертаються на твій бонусний рахунок.

Для цього заповни форму. Або на сайті чи у мобільному додатку в особистому кабінеті: зайди у розділ «Твої квитки» і натисни на кнопку «Повернути»; не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу.

Чи можна повернути товари із бару, придбані за бонуси?

Ні, згідно законодавства України, продовольчі товари не підлягають обміну та поверненню.

Коли я купую квитки за бонуси, мені потрібно щось доплачувати?

Ти можеш отримати за бонуси будь-який товар із бонусного меню, сплативши за нього 1 грн. Наприклад, купуючи одну Pepsi та квиток в IMAX за бонуси, тобі необхідно сплатити 1 гривню за Pepsi та 1 гривню за квиток.

Навіщо платити 1 грн?

Згідно податкового законодавства України, ми не можемо дарувати подарунки чи видавати безкоштовно продукти, тому зобов’язані брати гроші.

Чи можна купити квиток частково за гроші, частково за бонуси?


Ні.

Товари у попкорн-барі та кіномаркеті за бонуси видаються безкоштовно?

Ти можеш отримати за бонуси будь-який товар із бонусного меню, сплативши за нього 1 грн. Наприклад, купуючи одну Pepsi та квиток в зал IMAX за бонуси, тобі необхідно сплатити 1 гривню за Pepsi та 1 гривню за квиток.


Чому можна купити тільки певні товари за бонуси?

До бонусного меню ми внесли найбільш популярні продукти, які найчастіше всього купують наші відвідувачі.

Чи є ліміт нарахування бонусів на день?

Ліміту нарахування бонусів на день немає. Тобто, чим більше квитків або товарів ти купуєш, тим більше бонусів отримуєш.

Звертаємо увагу, що за покупку їжі та напоїв у кінозалах та барі RE'LUX бонуси не нараховуються.

Куди і кому можна написати побажання/пропозицію про зміни у програмі лояльності Клуб Планета Кіно?

Рекомендуємо написати прямо керівництву компанії. Для цього надішли лист на електронну скриньку [email protected].

Також ти можеш:

1. Звернутися до контакт центру за номером телефону 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні);

2. Скористатися формою зворотного зв’язку або надіслати лист на [email protected];

3. Надіслати запитання в онлайн-чат на нашому сайті, телеграмі чи у вайбері;.

Чи зберігається карта учасника клубу у Wallet?

Ні, карта учасника клубу не зберігається у Wallet. Для накопичення та списання бонусів з рахунку просто називай номер мобільного та секретне слово перед покупкою у кінотеатрі.

Чи зберігаються квитки у Wallet?

Так, ти можеш додати придбані квитки у Wallet.

Чи може дитина отримати безкоштовний квиток до дня народження?

Якщо дитина учасника клубу не зареєстрована у програмі лояльності клуб Планета Кіно, вона може отримати безкоштовний* квиток до дня народження після звернення одного з батьків або опікунів до нашого контакт центру.

Для отримання промокоду на квиток до дня народження дитини, одному з батьків (опікунів) потрібно відправити на [email protected] лист зі скан-копією або фотографією свідоцтва про народження дитини. Для опікунів — додатковий документ про опікунство.

При цьому мають бути виконані такі умови:

 • лист відправлено з пошти одного з батьків (опікунів), вказаної під час реєстрації у Клубі;

 • е-mail підтверджено в особистому кабінеті;

 • сума покупок за останні 6 місяців одним з батьків (опікунів) складає 100 грн.

У разі виконання всіх умов, промокод буде відправлено на пошту протягом доби.

Він діє на всі фільми, сеанси і технології (крім RE’LUX) у день народження та протягом 7 днів після свята.

Одна дитина має право на один квиток. За один промокод можна придбати один квиток.

Якщо сума твоїх покупок за останні півроку менше 100 грн, можеш хоч сьогодні придбати щось у попкорн-барі та вже через 10 хвилин квиток у вигляді промокоду стане активним.

Квиток до дня народження не діє у RE’LUX і на допрем’єрні покази.

Зверни увагу! Учасник Клубу не може передавати свій квиток до дня народження іншим, оскільки він персоналізований і використати його може лише іменинник. У випадку підозри або виявлення факту передачі квитка, ми можемо запросити додаткове підтвердження достовірності інформації, у тому числі документ, що підтверджує особу. У разі невідповідності, адміністрація може відмовити у наданні безкоштовного квитка.

*Під безкоштовним квитком мається на увазі можливість його придбання за 1 грн.

Мобільний додаток

20

Як працює мобільний додаток Планети Кіно?

— Купуй квитки у будь-якому місці

— Обирай фільми, що цікавлять

— Дізнавайся про появу розкладу та прем’єри фільмів

— Отримуй електронні квитки, які не потрібно друкувати

— Перевіряй бонусний рахунок та отримуй безкоштовні квитки у кіно в обмін на бонуси

Не потрібно стояти у черзі за квитками — завантажуй мобільний додаток і купуй квитки будь-де та будь-коли.

Завантажуй в AppStore і Google Play.

Як завантажити мобільний додаток Планета Кіно?

Завантажуй в AppStore і Google Play.

Як зареєструватися у клубі через мобільний додаток?

Завантаж додаток, відкрий його на своєму смартфоні і заповни особисті дані. Активуй акаунт, перейшовши за посиланням у листі на твоїй електронній пошті, яке ми автоматично тобі відправимо.

Для входу у мобільний додаток використовуй свій e-mail або номер телефону, вказані під час реєстрації.

Як купити квитки через мобільний додаток?

Запусти додаток на своєму пристрої та зайди у систему під своїм логіном. Обери фільм і натисни на кнопку «Купити».

Можеш розплатитися за квитки грошима за допомогою платіжної карти VISA або MasterCard, або бонусами.

Зверни увагу, що квитки, куплені через мобільний додаток, не потрібно роздруковувати. Ти просто підходиш з телефоном до контролера, і він за допомогою сканера зчитує штрих-код кожного квитка прямо з екрану твого пристрою.

Чи можна повернути квитки, придбані у мобільному додатку?

Так, можеш повернути квитки, придбані у мобільному додатку наступним чином: зайди у розділ «Твої квитки» і натисни на кнопку «Повернути»; не пізніше ніж за 30 хвилин до початку сеансу Також ти можеш повернути такі квитки: через форму або зателефонувавши на 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні), надіславши звернення на [email protected] або звернувшись в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Мобільний додаток розроблено тільки для телефонів на платформі iОS та Android?

Так, наш мобільний додаток доступний для телефонів на платформі iОS та Android.

Чи можливо встановити мобільний додаток Планета Кіно на Windows phone або планшет?

На жаль, встановити мобільний додаток Планета Кіно на Windows phone або планшет неможливо.

Чи зберігається карта учасника клубу у Passbook?

Ні, карта учасника клубу не зберігається у Passbook. Для накопичення та списання бонусів з рахунку просто називай номер мобільного перед покупкою у кінотеатрі.

Що робити, якщо мобільний додаток не працює?

Якщо у тебе є побажання або зауваження до роботи мобільного додатку, пиши нам на [email protected].

Підтвердження даних12

Навіщо потрібно підтвердити свої дані?

Щоб ми були впевнені у правильності та актуальності твоїх персональних даних, а також для накопичення та використання бонусів без надання клубної карти, підтвердь свій номер телефону та e-mail.

Ми також радимо придумати секретне слово для додаткового захисту твої бонусів.

Ти можеш користуватися своєю клубною картою, однак дуже зручно просто називати свій номер мобільного під час купівлі у кінотеатрі.

Які дані потрібно оновити?

Номер мобільного — для накопичення та використання бонусів без надання пластикової карти, в якості логіну для входу до особистого кабінету.

E-mail — в якості логіну для входу до особистого кабінету, для отримання безкоштовного квитка до дня народження на сайті.

Дата народження — для отримання безкоштовного квитка до дня народження на сайті.

Секретне слово — щоб захистити твої бонуси від використання іншою людиною.

Як підтвердити свої дані?

Якщо твої дані не підтверджені, на сайті в особистому кабінеті з’явиться повідомлення з кнопкою «Актуалізувати дані». Натисни на неї і у браузері відкриється вікно для їхнього редагування.

Підтвердь або онови e-mail та натисни кнопку «Зберегти зміни». На твою пошту надійде лист з посиланням, за яким треба обов’язково перейти.

Для оновлення номеру телефону , натисни на кнопку «Надіслати код». На твій телефон надійде смс з 4 цифрами, які потрібно ввести у поле «Код активації».

Не забудь придумати секретне слово , яке буде легко сприйматися на слух та складатиметься з літер українського алфавіту. Наприклад, дівоче прізвище матері.

Після вдалого підтвердження даних повідомлення більше не з’являтиметься

Як дізнатися, чи підтверджені мої дані?

Якщо твої дані успішно актуалізовано, на сайті в Особистому Кабінеті поля «Номер телефону» та «E-mail» будуть позначені зеленими галочками з повідомленням «E-mail/телефон підтверджено».

Підтверджена електронна пошта також означатиме, що ти зможеш отримати безкоштовний квиток до дня народження, якщо виконаєш й інші умови активності.

Ти також можеш дізнатися про свій статус у касирів кінотеатру або у наших консультантів в онлайн-чаті на planetakino.ua, або надіславши лист на info@planetakino.ua, або за номером 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні).


Навіщо потрібне секретне слово?

Секретне слово буде запитувати касир чи бармен під час обміну бонусів на квитки, попкорн та Pepsi.

Щоб захистити твій бонусний рахунок, а також щоб ніхто не зміг використати твої бонуси, під час актуалізації даних ти можеш придумати секретне слово.

Радимо вигадати слово, яке буде легко сприйматися на слух та складатиметься з літер українського алфавіту. Наприклад, дівоче прізвище матері.

Я не хочу вказувати свій номер мобільного, щоб на нього не приходили спам-повідомлення. Чи можна оновити тільки e-mail?

Номер мобільного телефону та e-mail використовуються для ідентифікації тебе у нашій програмі лояльності. Номер телефону можна використовувати замість пластикової клубної карти, а також в якості логіну для входу до особистого кабінету. Тому, щоб накопичувати та використовувати свої бонуси під час покупок у кінотеатрі, радимо вказати всі необхідні дані.

Зверни увагу! Реєструючись у Клубі, ти даєш згоду на обробку своїх персональних даних. Наша компанія суворо дотримується Закону України про захист персональних даних, тому ти можеш бути впевненим, що твій номер телефону чи e-mail не потраплять до третіх осіб. Наші новини, push-повідомлення та розсилки приходять зазвичай тільки на електронну пошту або у мобільний додаток. Sms ми відправляємо дуже рідко і тільки у тих випадках, коли ти не читаєш наші листи.

Що робити, якщо у мене змінилися номер телефону/e-mail або я їх забув?

Для цього потрібно залогінитися, використовуючи свій старий e-mail чи номер телефону та натиснути «Змінити пошту/пароль».

Для підтвердження електронної адреси на твою пошту надійде лист з посиланням, за яким потрібно буде перейти.

Щоб відновити телефон або свій аккаунт, звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.


Як отримати квиток до дня народження, якщо дані не підтверджені?

Квиток до дня народження можна отримати на сайті, виконавши прості умови.

Для цього потрібно зайти до особистого кабінету та підтвердити особисті дані і електронну пошту та вказати дату народження.

Оновити дані безпосередньо у кінотеатрі можна через кіоск самореєстрації. Промокод до дня народження стане доступним через 10 хвилин після зміни інформації.

За останні півроку сума твоїх покупок повинна складати 100 грн і більше.

Якщо ти здійсниш всі умови, промокод з’явиться у твоєму особистому кабінеті.

Якщо сума твоїх покупок за останні півроку менше 100 грн, ти можеш одразу у день візиту придбати щось у попкорн-барі чи кіномаркеті, та вже через 10 хвилин отримати промокод в особистому кабінеті на сайті.

Квиток до дня народження не діє у RE’LUX та на допрем’єрні покази.

Що робити, якщо сума покупок за останні півроку менша 100 грн?

Якщо сума твоїх покупок за останні півроку менша 100 грн, ти можеш хоч сьогодні придбати щось у нашому попкорн-барі та вже через 10 хвилин отримати квиток у вигляді промокоду в особистому кабінеті на сайті.

Якщо твій день народження буде не скоро, не хвилюйся. Промокод обов’язково з’явиться за тиждень до твого свята, а використати ти зможеш його на сеанси, що йтимуть у день твого народження та протягом 7 днів після свята.

Ціни та знижки25

Яка ціна квитків?

Ціна квитків на конкретний фільм залежить від багатьох факторів: технології показу, формату фільму, часу сеансу, тривалості прокату, дня тижня, рейтингу очікування фільму, ряду в кінозалі.

Дізнатися вартість квитків ти можеш на сайті, у мобільному додатку, обравши фільм та сеанс, що тебе цікавить; у касі кінотеатру — запитати інформацію у касира.

Чому квитки в IMAX, 4DX і RE’LUX коштують дорожче, ніж в інших технологіях?

Ціна квитків на фільми в IMAX, 4DX і RE’LUX вища, ніж на фільми в технологіях Cinetech+. Вартість обладнання у цих залах значно вища за обладнання у звичайному кінотеатрі. Саме тому тут демонструються фільми в найкращій на сьогоднішній день якості.

Витрати на створення спеціальних IMAX-версій фільмів, їхній дубляж і обслуговування залів IMAX вищі, ніж на створення і демонстрацію фільмів в інших технологіях. Дорога сучасна технологія змушує нас утримувати ціни трохи вищими за середні. Водночас ціна квитків залишається доступною для більшості людей. Таким чином, ми забезпечуємо найкращу якість, зберігаючи прийнятні ціни.

Які знижки діють у кінотеатрах?

У кінотеатрі діє бонусно-накопичувальна програма клуб Планета Кіно, яка дає багато переваг її учасникові. Зокрема, безкоштовні квитки у кіно.

Крім того, кожен вівторок у наших кінотеатрах — День глядача. Для всіх відвідувачів ціни максимально знижені. У цей день інші види знижок також діють, але вони не підсумовуються.

Пільгові знижки діють на фільми у не прем’єрному періоді та встановлюються індивідуально для кожного фільму. Інформацію про час дії пільгової знижки на той чи інший фільм можна знайти на сторінці фільму.

Знижки надаються студентам стаціонару будь-яких вищих навчальних закладів України та студентам іноземних навчальних закладів (академія, університет, інститут, консерваторія, коледж, технікум, училище), а також пільговим категоріям населення.

Щоб отримати знижку для організованої групи людей, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому кінотеатрі або звернутися в онлайн-чат на сайті чи зателефонувати за номером 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні).

Знижки НЕ надаються:

— На VIP-крісла.

— На сеанси у кінозалах 4DX.

— На фільми у кінотеатрі Львів (Forum Lviv).

— Студентам заочної форми навчання.

— При пред’явленні міжнародної карти студента ISIC, карти викладача ITIC, мандрівника IYTC.

— У кінозалах RE’LUX.

Більш детальну інформацію читай у розділі Знижки.


Керівництво кінотеатру залишає за собою право змінювати ціни на квитки і розмір знижок.


Чи є знижки для дітей?

Для відвідування кінотеатру з дитиною до 6 років окремий квиток для дитини купувати не потрібно, окреме місце не надається. З одним із батьків безкоштовно може пройти тільки одна дитина.

Для фільмів у форматі 3D необхідно придбати персональні окуляри. Вартість — 50 гривень.

Це правило не поширюється на 4DX-зал. Ми не рекомендуємо брати на сеанси 4DX дітей молодше 7 років.

У кінотеатрах Планета Кіно для школярів та студентів діють спеціальні ціни, нижчі за звичайні. Усі знижки також поширюються на фільми у День глядача, але знижки не підсумовуються.

Звертаємо увагу, що у кінозалах RE’LUX знижки не діють.

Коли з’являються знижки на фільм? Що таке прем’єрний період?

Знижки на фільм діють після завершення прем’єрного періоду.

На менш очікувані фільми знижки можуть діяти з першого дня прокату.

Прем’єрний період встановлюється для кожного фільму індивідуально, детальну інформацію про закінчення прем’єрного періоду можна знати на сторінці фільму. Інформацію про завершення прем’єрного періоду ми публікуємо на сторінці кожного фільму, а на постерах робимо примітку «Ціну знижено». Дізнатися про вартість квитків ти можеш у розділі «Розклад», обравши конкретний фільм і сеанс.


Чи є знижки в зали 4DX?

Знижки для пільгових категорій відвідувачів не діють на фільми у технології 4DX.

На фільми у технології 4DX діють знижки у День глядача та у вигляді квитків за бонуси і безкоштовного квитка до дня народження.

Зверніть увагу, що безкоштовні квитки для дітей до 7 років у 4DX-зал не передбачені. Ми не рекомендуємо брати з собою на кіносеанси у 4DX таких маленьких дітей.

Чи є знижки на фільми у технології RE’LUX?

Кінозали RE’LUX — це у першу чергу ексклюзивний сервіс, новий унікальний формат кіновідпочинку, який не зустрінеш ніде.

Окрема лаунж-зона, персональні бокси на двох, система замовлення їжі та напоїв через планшети, меню від шеф-повара, коктейльний бар.

Можливість придбати квитки на фільми у технології RE’LUX за бонуси відсутня.

Чи можна купити 2 квитки на 1 студентський?

На жаль, знижка надається тільки пред’явнику студентського квитка. При наявності одного студентського квитка можна придбати зі знижкою тільки один квиток на кіносеанс. При цьому звертаємо увагу, що потрібно мати при собі студентський квиток не тільки при покупці квитка, але і при вході до кінозалу.

Пільгові категорії відвідувачів можуть купувати квитки зі знижкою на нашому сайті.

Вона спрацює автоматично під час оплати квитків на фільми з позначкою «Ціну знижено» на сайті planetakino.ua та у мобільному додатку.

Щоб отримувати онлайн-знижку на квитки тобі потрібно:

— для ідентифікації придбати хоча б один квиток через особистий кабінет на сайті чи у мобільному додатку або у касі, назвавши номер свого мобільного телефону;

— перевірити e-mail і мобільний телефон в особистому кабінеті на сайті;

— залишити інформацію про себе та прикрипіти скан-копію або фотографію пільгового документу (наприклад, студентського квитка) через форму зворотного зв’язку.

Звертаємо увагу, що у кінозалах RE’LUX знижки не діють.

Що таке День глядача? Чи є якісь знижки в такі дні в кінотеатрах?

Кожного вівторка в усіх кінотеатрах Планети Кіно день глядача.

Квитки на непрем’єрні фільми протягом усього дня за максимально зниженими цінами, а у попкорн-барі і кіномаркеті спеціальна пропозиція на Комбо: попкорн 2,5 л + Pepsi 0,8 л.

Зауваж, день глядача не діє у кіноресторані RE’LUX, на допрем’єрні покази або якщо на вівторок припадає свято або вихідний.

Онлайн-знижки27

Як отримувати онлайн-знижки?

Щоб отримувати онлайн-знижку на квитки тобі потрібно:

— для ідентифікації придбати хоча б один квиток через особистий кабінет на сайті чи у мобільному додатку або у касі, назвавши номер свого мобільного телефону;

— перевірити e-mail і мобільний телефон в особистому кабінеті на сайті;

— залишити інформацію про себе та прикрипіти скан-копію або фотографію пільгового документу (наприклад, студентського квитка) через форму зворотного зв’язку.

Які документи потрібно відсканувати та надіслати для отримання онлайн-знижки?

Для кожної пільгової групи є відповідний документ, який потрібно відсканувати або сфотографувати.


 • Студенти — студентський квиток.
 • Пенсіонери — пенсійне посвідчення.
 • Ветерани — посвідчення «Ветеран війни».
 • Людина з інвалідністю — пенсійне посвідчення.
 • Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування — єдиний квиток.
 • Школярі — учнівський квиток.
 • Багатодітні сім’ї — посвідчення батьків багатодітної сім’ї.
 • Учасники АТО — посвідчення учасника бойових дій військовослужбовцям, які брали участь
Як купувати квитки з онлайн-знижкою за пільговими документами?

Онлайн-знижка спрацює автоматично під час оплати квитків на фільми з позначкою «Ціну знижено» на сайті planetakino.ua та у мобільному додатку.

Купувати квитки з онлайн-знижкою дуже просто:

· зайди на planetakino.ua або у додаток Планета Кіно;
· обери фільм, сеанс та найбільш зручні місця (окрім VIP-місць);
· обери спосіб оплати «Платіжна карта»;
· ціна автоматично встановиться відповідно до знижки;
· натисни кнопку «Купити квитки».

Коли починає діяти онлайн-знижка?

Якщо ви надішлете ваш документ у період з понеділка по середу, то знижка буде з четверга.

Якщо ви надішлете ваш документ у період з четверга по неділю, то знижка буде з понеділка.

Чи можна повернути квиток, куплений з онлайн-знижкою?

Повернути квитки можеш самостійно в особистому кабінеті на сайті: зайди у розділ «Твої квитки» і натисни на кнопку «Повернути». Максимум півгодини до початку сеансу. Після цього терміну можеш заповнити форму або зателефонувати на 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні) Або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.


Повернення коштів відбувається по безготівковому розрахунку на ту саму карту, з якої здійснювався платіж протягом трьох робочих днів.


За бажанням, можеш повернути кошти за квитки у вигляді бонусів. Надалі за ці бонуси ти можеш купувати товари у попкорн-барі і кіномаркеті та квитки у кіно.


Чи нараховуються бонуси за квитки, придбані з онлайн-знижкою?

Так, нараховуються. За кожну витрачену 1 грн ти отримуєш 1 бонус. Накопичені бонуси можна обміняти на квитки або продукцію у наших попкорн-барах та Кіномаркеті.

Чи можна купити квитки з онлайн-знижкою, якщо я зайду на сайт з іншого облікового запису?

Онлайн-знижка персоналізована, тому купувати квитки з іншого облікового запису неможливо. Якщо у тебе будуть проблеми з доступом до особистого кабінету, можеш скористатися посиланням «Відновити пароль» на нашому сайті. Для уточнення звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

Чи діє онлайн-знижка для студентів заочної/вечірньої форми навчання?

Знижки за студентськими квитками надаються студентам денної форми навчання будь-якого ВНЗ.

Чи діє онлайн-знижка для студентів денної форми навчання в іноземному ВНЗ?

Так, діє.

Що робити, якщо мені ще не видали/забрали старі пільгові посвідчення, але є залікова книжка студента/довідка зі школи та інші документи?

Для купівлі квитків з онлайн-знижкою тобі необхідно відправити скан-копію саме твого пільгового посвідчення, оскільки знижка прив’язується до терміну дії документу.

Чи можна купувати квитки з онлайн-знижкою влітку?

Ти можеш купувати квитки з онлайн-знижкою до останнього дня дії твого студентського/учнівського/пенсійного посвідчення. Після того, як ти отримаєш новий документ, потрібно відправити скан-копію посвідчення нам через форму зворотного зв’язку. При цьому не забудь вказати у темі листа «Знижки онлайн», а у самому листі написати номер мобільного телефону.

Таким чином можливість покупки квитків з онлайн-знижками буде відновлена.

Чи можу я оформити онлайн-знижку своїй бабусі?

Онлайн-знижка персоналізована. Твоїй бабусі потрібно:

— для ідентифікації придбати хоча один квиток через особистий кабінет на сайті чи у мобільному додатку або у касі, назвавши номер свого мобільного телефону;

— перевірити e-mail і мобільний телефон в особистому кабінеті на сайті;

— залишити інформацію про себе та прикрипіти скан-копію або фотографію пільгового документу (наприклад, пенсійне посвідчення) через форму зворотного зв’язку.Акції та конкурси4

Розкажіть детальніше про конкурси в соціальних мережах

На наших сторінках у Facebook та Instagram ми проводимо конкурси та розіграші, де даруємо квитки, абонементи, ексклюзивні подарунки до фільмів, що демонструються у нашій мережі. Запрошуємо і тебе долучитися! Для цього потрібно бути підписаним на наші офіційні сторінки у соцмережах та слідкувати за новинами.

Подарункові сертифікати і абонементи21

Що таке «подарунковий сертифікат»?

Не знаєш, що подарувати? Даруй кіно.
Ми підготували для тебе три варіанти подарункових сертифікатів:
— фіолетові на 200 грн;
— сині на 500 грн;
— чорні RE'LUX
Кожен сертифікат має свій промокод, який можна обміняти на квитки або супутні товари у мережі кінотеатрів Планета Кіно. Зауваж, що сертифікат не діє у кінобарі Nospoiler та на кухню і бар кіноресторану RE'LUX.


Для активації промокоду в одній транзакції необхідно обрати лише один фільм та один час сеансу. Ти не зможеш використати подарунковий сертифікат для придбання квитків на кілька фільмів або на різний час сеансів одночасно.

Якщо у тебе виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, будь ласка, зв’яжись з нашою службою підтримки.


Де можна купити подарунковий сертифікат?

Подарункові сертифікати можна придбати у касах кінотеатрів Планета Кіно та на сайті у розділі «Подарункові сертифікати» .

Як повернути квитки, придбані з подарунковим сертифікатом?

Повернути квитки, придбані за сертифікатом, можна у касі кінотеатру, через онлайн-чат на planetakino.ua або за номером 0 800 300 600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; безкоштовно з будь-якого номеру по Україні). При цьому повертається сума фактично сплачених коштів, а не номінал сертифіката.

Подарунковий сертифікат не можна повернути або обміняти на гроші, інші послуги або іншу компенсацію.

Що робити, якщо вартість сертифіката більша/менша за ціну квитка?

Якщо вартість квитків дорівнює номіналу сертифіката, у касі потрібно сплатити 1 грн за кожен квиток (за законом у касі ми не можемо нічого дарувати або видавати безкоштовно). На сайті доплачувати не потрібно.

Якщо вартість товарів дорівнює номіналу сертифіката, у касі кіномаркету чи бару потрібно сплатити 1 грн за кожну позицію в чеку (за законом у касі ми не можемо нічого дарувати або видавати безкоштовно).

Якщо вартість квитків/товарів перевищує ціну сертифіката, потрібно доплатити цю різницю.
Якщо вартість квитків/товарів менша за сертифікат, решта не повертається.

Чи можна купити один квиток за два подарункових сертифікати?

За одну покупку можна обміняти тільки один сертифікат.

Для активації промокоду в одній транзакції необхідно обрати лише один фільм та один час сеансу. Ви не зможете використати подарунковий сертифікат для придбання квитків на кілька фільмів або на різний час сеансів одночасно.Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Чи можна використовувати декілька сертифікатів за одну покупку у барі/кіномаркеті?

За одну покупку можна обміняти тільки один сертифікат. Зауваж, що сертифікат не діє у кінобарі Nospoiler та на кухню і бар кіноресторану RE'LUX.

Скільки квитків/товарів можна купити за один подарунковий сертифікат?

За один подарунковий сертифікат ти можеш придбати таку кількість квитків/товарів, яка відповідає номіналу подарункового сертифіката або перевищує його. Зауваж, що сертифікат не діє у кінобарі Nospoiler та на кухню і бар кіноресторану RE'LUX.

Для активації промокоду в одній транзакції необхідно обрати лише один фільм та один час сеансу. Ви не зможете використати подарунковий сертифікат для придбання квитків на кілька фільмів або на різний час сеансів одночасно.Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Як використати подарунковий сертифікат у квитковій касі кінотеатру?

1. Знайди касу кінотеатру.

2. Віддай касиру сертифікат.

3. Обери один сеанс одного фільму.

4. Сплати 1 грн*.

5. Отримуй квитки.

6. Дивися кіно.


*За законом у касі ми не можемо нічого дарувати або видавати безкоштовно.

Як використовувати подарунковий сертифікат на сайті?

1. Зареєструйся та/або увійди до особистого кабінету.

2. Обери один сеанс одного фільму і місця.

3. На сторінці оплати тисни на «В мене є промокод».

4. Вводь промокод у відповідне поле.

5. Тисни кнопку «Купити квиток».

6. Дивися кіно.

Для активації промокоду в одній транзакції необхідно обрати лише один фільм та один час сеансу. Ви не зможете використати подарунковий сертифікат для придбання квитків на кілька фільмів або на різний час сеансів одночасно.Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Як використовувати подарунковий сертифікат у барі або кіномаркеті?

1. Обери смаколики.

2. Віддай касиру сертифікат.

3. Сплати 1 грн за кожну позицію фіскального чеку.

4. Смакуй.


*За законом у касі ми не можемо нічого дарувати або видавати безкоштовно.

Як купувати квитки/товари за двома сертифікатами і більше?

За одну покупку можна обміняти тільки один сертифікат. Щоб обміняти кілька сертифікатів, потрібно здійснити кілька покупок. Зауваж, що сертифікат не діє у кінобарі Nospoiler та на кухню і бар кіноресторану RE'LUX.

Для активації промокоду в одній транзакції необхідно обрати лише один фільм та один час сеансу. Ви не зможете використати подарунковий сертифікат для придбання квитків на кілька фільмів або на різний час сеансів одночасно.Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Чи можна використати подарунковий сертифікат у мобільному додатку?

Так, можна.

Який термін дії подарункового сертифіката?

Використати сертифікат потрібно включно до вказаної на ньому дати. Після завершення дії сертифіката, сертифікат вважається недійсним, а вартість сертифіката не компенсується.

В яких кінотеатрах можна використати подарунковий сертифікат?

Подарункові сертифікати діють у всіх кінотеатрах Планети Кіно.

На які фільми і сеанси я можу купити квитки з подарунковим сертифікатом?

Обміняти подарунковий сертифікат можна на будь-який фільм у будь-якій технології.

Для активації промокоду в одній транзакції необхідно обрати лише один фільм та один час сеансу. Ви не зможете використати подарунковий сертифікат для придбання квитків на кілька фільмів або на різний час сеансів одночасно.Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій допомозі, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки.

Які товари я можу придбати у барі чи кіномаркеті з подарунковим сертифікатом?

Обміняти подарунковий сертифікат можна на будь-які товари у барі чи кіномаркеті.

Зауваж, що сертифікат не діє у кінобарі Nospoiler та на кухню і бар кіноресторану RE'LUX.

Чи входить вартість 3D-окулярів у вартість сертифіката?

Для фільмів у 3D-форматі треба окремо придбати персональні 3D-окуляри або взяти власні.

Як можна замовити велику кількість подарункових сертифікатів?

Для замовлення та уточнення деталей звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на info@plаnetakino.ua. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері. При цьому можливий безготівковий розрахунок.

Як купувати квитки з подарунковим абонементом?

Абонемент підв’язується до твоєї обліковки і спрацьовує автоматично при купівлі квитків на сайті та у додатку.

При купівлі у касі потрібно називати касиру номер свого мобільного, вказаного під час реєстрації у клубі.


Як дізнатися термін дії подарункового абонемента?

Ця інформація є на упаковці сертифіката (на наклейці).

Промокоди22

Що таке «промокод»?

Промокод — це унікальний цифровий або буквенний код, який ти можеш використати під час купівлі квитків на сайті або у касі кінотеатру. Він дає знижку на придбання квитка на певний фільм, технологію, сеанс, дату або час, а також на місця у кінозалі.

Як отримати промокод?

Дуже часто найактивнішим учасникам клубу на e-mail, вказаний в особистому кабінеті, ми надсилаємо промокоди зі спеціальною знижкою для купівлі квитків на сайті або у касі. Тому не забувай щоразу називати номер свого мобільного телефону касирові у касі або у попкорн-барі чи Кіномаркеті та купуй квитки online на сайті або у мобільному додатку. Ми також часто викладаємо промокоди на сторінках соцмережах і ти можеш придбати квитки у кіно за зниженою ціною.

Як використовувати промокод для купівлі квитків?

Щоб використати промокод, введи його на нашому сайті або у мобільному додатку чи надай касиру перед придбанням. Використання на сайті або у мобільному додатку:
- увійди до особистого кабінету або у мобільний додаток. В якості логіну використовуй номер телефону або e-mail, на який відправили промокод.
Уважно використовуй промокод на сайті. Перевір, чи не містить промокод обмеження — він може діяти на окрему технологію/фільм або в окремому кінотеатрі.
Переконайся, що маєш можливість здійснити оплату своєю банківською картою (зокрема, з карти зняті банківські обмеження на операції в інтернеті, на суму платежу чи кількість операцій).
У касі промокод спрацює, якщо ти повідомиш касиру номер мобільного телефону, вказаний під час реєстрації у Клубі.

Кінотеатри29

Чи можна звернутися напряму до адміністрації кінотеатрів Планета Кіно?

Один із найзручніших способів донести до адміністрації кінотеатрів свої пропозиції, зауваження, побажання або питання — це форма зворотного зв’язку або онлайн-чат на сайті Планета Кіно.

Зверни увагу, що листи, які надходять на адресу [email protected], читає керівництво нашої мережі та директори всіх кінотеатрів.

Також ти можеш дізнатися додаткову інформація у нашому контакт центрі за номером 0-800-300-600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з  будь-якого номеру безкоштовні). Ми завжди вислухаємо і зробимо все можливе для вирішення будь-якого питання.

Крім того, ти завжди можеш підійти до касира у нашому кінотеатрі та дізнатися всю необхідну інформацію. Ми завжди готові надати усі необхідні роз’яснення.

В яких містах є ваші кінотеатри?

Планета Кіно є у Києві, Львові, Одесі, Сумах, Харкові та Дніпрі.

Як доїхати до кінотеатру?

На нашому сайті є розділ з інформацією про всі наші кінотеатри. Перейди на дану сторінку та вибери потрібний кінотеатр. Біля кожного кінотеатру (Київ, Одеса, Львів, Харків, Суми) є активне посилання «Як дістатися?». Натиснувши на нього, ти отримаєш карту з детальним описом маршруту.

Крім того, ти можеш уточнити всю необхідну інформацію, звернувшись до нашого контакт центру в онлайн-чаті на сайті, або зателефонувавши за номером 0-800-300-600 (Пн-Чт - з 9:00 до 21:00; Пт-Нд - з 9:00 до 22:00; дзвінки по Україні з будь-якого номеру безкоштовні).

Чи можна купувати товари у кінобарі за допомогою платіжної картки?

Так, звичайно! Ти можеш розплатитися платіжною карткою у всіх наших попкорн-барах та Кіномаркеті у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Сумах та Дніпрі.

Чи є біля кінотеатрів парковка?

Так, перед кожним ТРЦ, в якому розташований наш кінотеатр, є парковка.

Чи є гардероб? Чи працює гардероб під час війни?

Так, у фойє кожного нашого кінотеатру є гардероб.

Він працює тільки для глядачів Планети Кіно.

Відвідувачі ТРЦ постійно залишали свої речі у нас, і місця для твоїх просто не лишалось.

Тому щоб здати речі, треба показати квиток на фільм.

Ми вирішили, що гардероб під час війни не працюватиме. Черга до гардеробу, що змушує глядачів затримуватися в кінотеатрі, та сигнал тривоги — комбінація, якої ми прагнемо уникнути. Для нас важливо, щоб у разі повітряної тривоги глядачі могли максимально швидко дістатися укриття та мали з собою власні речі. До того ж, через нестабільну ситуацію з електроенергією та теплопостачанням у залах може бути прохолодно.

Звертаємо увагу, що адміністрація не несе відповідальності за залишені в гардеробі цінні речі. Співробітники гардеробу приймають тільки верхній одяг.

Чи можна скористатися послугами няні у вашому кінотеатрі?

На жаль, така послуга відсутня.

Кімнати для дітей є в деяких ТРЦ, де розташовані кінотеатри.

Чи є в кінотеатрах Wi-Fi?

Так, у фойє кожного нашого кінотеатру є безкоштовний Wі-Fi.

У вас продається попкорн з натуральною карамеллю і зі смаком карамелі — яка між ними різниця?

Різниця у способі приготування попкорну.

Коли ми готуємо попкорн карамельний, він розкривається у котлі з кокосовим маслом з додаванням харчової добавки «Карамель». Він смачний, солодкий, хрусткий.

Попкорн із натуральною карамеллю готується інакше. Спочатку ми варимо карамель. Коли карамель готова, ми засипаємо в карамелізатор свіжий солоний попкорн. Там ми перемішуємо гарячу карамель з попкорном, і кульки покриваються товстим шаром ароматної, солодкої та блискучою глазурі, перетворюючись на хрусткі ласощі. Він дуже схожий на цукерки. Радимо спробувати обидва попкорни, щоб відчути різницю.


Чи є у вас спеціально обладнані місця, технічні пристосування для людей з інвалідністю?

Якщо людина з інвалідністю хоче прийти до нас, повідом нас про це заздалегідь, щоб ми могли підготуватися. Для замовлення та уточнення деталей звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері.

VIP-місця у залах CINETECH+ розраховані на 1-го чи 2-х людей?

У наших кінотеатрах VIP-місця у залах CINETECH+ розраховані на 1 людину.

Зверни увагу, що вони мають вигляд крісла, що розкладається.

Правила відвідування12

Яких правил необхідно дотримуватися в кінотеатрі?

Друзі, поважайте усіх відвідувачів кінотеатру! Просимо робити усе, щоб перегляд кіно був максимально комфортним. Не шуміть у кінозалах, вимикайте звук телефонів, дотримуйтеся правил перелічених нижче:

• Заради комфорту всіх глядачів у кінотеатр ми просимо не приносити продукти харчування та напої, придбані за межами кінотеатру, особливо, якщо вони заважають перегляду фільму іншим відвідувачам.

• Радимо не приносити відкриті напої, які можна розлити на інших глядачів, а також їжу, яка має неприємний запах. Будь ласка, вживай такі продукти до входу у кінозал.

• У кінотеатр категорично заборонено приносити вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої,піротехніку, газові балончики.

• Заради безпеки та комфорту просимо не приносити великі сумки, пакети та інші великогабаритні предмети. Такі речі можуть заважати проходу та стати небезпечною перешкодою у випадку евакуації.

• Просимо утриматися від користування мобільним телефоном під час сеансу — не телефонувати, не писати повідомлення, не робити фото- та відеозйомку, оскільки це дуже заважає іншим глядачам у кінозалі.

• Будь ласка, не заважай перегляду фільмів глядачам поряд — не стукай по спинці крісла, не закидай ноги на крісло попереду.

• Наполегливо просимо не обговорювати та не коментувати фільм під час перегляду, оскільки це може заважати людям поряд з тобою.

• У кінотеатрах та кінозалах заборонено палити, навіть, електронні сигарети.

• Відвідування кінотеатру з тваринами заборонено.

Згідно законодавства України, кінотеатр має право вимагати відшкодування збитків у повному обсязі, якщо збиток кінотеатру завданий через відвідувача.

При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки: нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші у залі під час сеансу, використання предметів, які заважають глядачам, співробітники кінотеатру мають право викликати поліцію.

Адміністрація кінотеатру має право відмовити у доступі до залу відвідувачу, який знаходиться у стані сильного алкогольного чи наркотичного сп’яніння, не зважаючи на наявність квитка.

Адміністрація кінотеатру має право заблокувати акаунт учасника Клубу, якщо її він вчиняє будь-які махінації з бонусним рахунком, попередньо повідомивши про це відвідувача.

Махінаціями з бонусним рахунком вважаються:

— отримання учасником клубу бонусів за чужі покупки квитків або продукції у попкорн-барі, здійснені незнайомими з учасником клубу особами;

— учасник клубу заважає новому відвідувачу стати учасником клубу або дізнатися інформацію про участі у клубі у касира;

— відвідувач вчиняє будь-які махінації задля отримання безкоштовного квитка до дня народження у вигляді промокоду в особистому кабінеті на сайті.

Чи можна піти в кінотеатр із домашніми тваринами?

На жаль, не можна. Може статися так, що в інших глядачів алергія на шерсть або хтось боїться тварин. Крім того, діти можуть відволікатися на ігри з ними. У свою чергу домашній улюбленець може зірвати кіносеанс. Тому відвідування кінотеатру з тваринами заборонено.

Що заборонено приносити з собою у кінотеатр?

У кінотеатр заборонено приносити вогнепальну, газову, пневматичну та холодну зброю, вибухові пристрої та піротехніку, газові балончики, а також великі сумки, пакети та інші великогабаритні предмети. Ми також не радимо приносити до кінотеатру їжу, придбану за його межами.

Що робити, якщо я щось зламав у кінотеатрі?

Просимо негайно повідомити про це нашому співробітнику або адміністратору. Ми докладемо всіх зусиль, щоб залагодити проблему.

Також нагадуємо, що згідно українського законодавства, кінотеатр має право вимагати відшкодування збитків у повному обсязі, якщо збиток кінотеатру завдано з вини відвідувача.

Чи можна вживати алкогольні напої?

Приносити та розпивати алкогольні напої, придбані за межами кінотеатру, категорично заборонено!

Нагадуємо, що до кінотеатру заборонено приносити продукти харчування та напої, придбані за межами кінотеатру, які заважають перегляду фільму іншим відвідувачам.

Звертаємо увагу, що при порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки: нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають глядачам, співробітники кінотеатру мають право викликати охорону або поліцію.

Окрім того, адміністрація кінотеатру має право відмовити в доступі до зали відвідувачам, які перебуває у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, навіть за наявності квитка.

Що робити, якщо хтось у залі заважає перегляду фільму?

Повідом про це співробітників, контролерів або адміністрацію кінотеатру.

При наявності придбаних квитків в додатку, під час сеансу з'являється опитування "Щось не так на сеансі". В опитувані можна обрати що саме заважає перегляду і обрати пункт "Заважають сусіди" або "Потрібна допомога". При виборі одного з запропонованих варіантів контролер сам підійде та допоможе усунути проблему.

При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки: нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу, використання предметів, що створюють шумовий ефект і заважають глядачам, співробітники кінотеатру мають право викликати міліцію. Згідно законодавства України, співробітники кінотеатру або охорона не можуть вживати заходи фізичного впливу на відвідувачів кінотеатру. Лише поліція може вивести правопорушників із кінозалу або кінотеатру. Це може привести до припинення показу фільму та додаткових незручностей для відвідувачів.

Адміністрація кінотеатру має право відмовити у доступі до зали відвідувачу, який перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, навіть за наявності квитка.

Чи можна приносити та вживати у кінотеатрі їжу, придбану за його межами?

Ми завжди піклуємося про комфорт під час перегляду фільмів у наших кінотеатрах.

Дуже часто їжа, придбана за межами кінотеатру, має неприємний запах, залишає жирні або брудні плями та може заважати перегляду фільму іншим відвідувачам.

Ми рекомендуємо вживати їжу та напої, придбані у попкорн-барі та Кіномаркеті нашого кінотеатру. Наша продукція не заважає перегляду фільмів: упакування не створює стороннього шуму, продукти не мають неприємного запаху, а напої мають кришки, що захищають від протікання.

Чи має право контролер кінотеатру обмежувати доступ до кінозалу, якщо я прийду зі своєю їжею?

Ми завжди приділяємо багато уваги сервісу, нам важливий кожен із вас, тому робимо все таким чином, щоб ти був задоволеним.

Купуючи квиток, ти укладаєш договір на певних умовах, яких маєш дотримуватися, в протилежному випадку ми маємо право (але не обов’язково) розірвати договір, при цьому повернувши вам кошти у повному обсязі. Однак, якщо ти приносиш свою їжу то порушуєш договір, ми маємо право розірвати договір — відмінити твій квиток та повернути кошти.

Тому ми не пропускаємо до кінозалу відвідувачів із їжею, яка може мати неприємний запах, залишати брудні та жирні плями, мати упаковку, що шелестить і заважає перегляду. Пропонуємо їсти такі продукти у фойє, після чого насолоджуватися переглядом фільму.

Чи можу я відвідати фільм з віковим обмеженням 18+, якщо мені ще не виповнилось стільки років?

Вікові обмеження встановлює Міністерство культури України. У фільмах з рейтингом 16+, 18+ можуть бути сцени насилля чи еротичного характеру, тому ми не пускаємо на них осіб, які не досягли відповідного віку.

На вході до залу ми перевіряємо документи, які підтверджують твій вік. Якщо ти дуже добре виглядаєш, про всяк випадок бери з собою паспорт або посвідчення водія чи показуй їхні скани. Дякуємо за розуміння!

Що робити, якщо в залі жарко/холодно?

На жаль, не завжди можна відрегулювати температуру залу під кожного глядача індивідуально.

Якщо температура у кінотеатрі є для тебе некомфортною, ти завжди можеш звернутися до контролерів або адміністраторів, і вони обов’язково зроблять усе можливе для твого комфорту. Наприклад, видадуть теплу ковдру, якщо холодно.

При наявності придбаних квитків в додатку, під час сеансу з'являється опитування "Щось не так на сеансі". В опитувані можна обрати що саме заважає перегляду і обрати пункт "Холодно" або "Спекотно". При виборі одного з запропонованих варіантів контролер сам підійде та допоможе усунути проблему.

Реклама та співпраця 6

Хочу розмістити рекламу своєї компанії у вашому кінотеатрі, з ким зв’язатися?

Ми не розміщуємо жоден з видів реклами в мережі Планета Кіно, крім реклами власних продуктів.

Хочу запропонувати послуги нашої компанії, з ким зв’язатися?

Ми завжди зацікавлені у плідній співпраці. Для  замовлення та уточнення деталей звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері. У зверненні опиши, будь ласка, пропозицію, а також вкажіть твої контактні дані.

Хочу запропонувати співпрацю/партнерство, з ким зв’язатися?

Ми завжди зацікавлені у плідній співпраці. Для замовлення та уточнення деталей звертайся за номером 0 800 300 600 або пиши на [email protected]. А також в онлайн-чат на сайті, телеграмі чи у вайбері. У зверненні опиши пропозицію та вкажи контактні дані.

Ви показуєте рекламні ролики перед фільмами?

Ні, ми не показуємо комерційну рекламу перед сеансами.
До початку фільму йдуть трейлери, а також інформаційні ролики про новини, акції чи правила у Планеті Кіно.

Показ трейлерів до фільмів — це обов’язкова вимога дистриб’юторів. Перелік вказується в додатку до договору по кожному фільму, який демонструється у мережі наших кінотеатрів.Логобук Планети Кіно

Немає відповіді на питання? Пиши нам.