Про компанію

Контактна інформація

Адреса

Київ, Московський проспект, 34в, торговельно-розважальний центр «Блокбастер».

Багатоканальний телефон:

0 800 300 600 (щоденно з 9:00 до 22:00, усі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні)

Правила онлайн-купівлі квитків за допомогою карток Visa або MasterCard

Як можна повернути електронний квиток?

Компанія «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» заснована у 2006 році. Головний напрямок діяльності – створення та управління багатозальними кінотеатрами під торговою маркою «Планета Кіно» на території України.

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» є офіційним представником в Україні всесвітньовідомої кінотехнології IMAX. Офіційний ексклюзивний договір з канадською корпорацією IMAX був підписаний у 2006 році. Ми тісно співпрацюємо з міжнародними фахівцями. Вони беруть активну участь у забезпеченні якості демонстрації фільмів.
Крім того, компанія «ТРІУМФ МЕДІА ГРУП» є ексклюзивним представником унікальної кінотехнології 4DX в Україні. У червні 2013 року в Барселоні (Іспанія) був підписаний договір про співпрацю з південнокорейською компанією CJ 4DPLEX – провідною компанією в сфері 4D-технологій.
З 2011 року в наших кінотеатрах діє програма лояльності – Клуб «Планета Кіно». Учасники Клубу використовують індивідуальну накопичувальну карту, на яку нараховуються бонуси при придбанні квитків до кінотеатру та продукції на барі. Накопичені бонуси можна обмінювати на безкоштовні квитки в кіно і товари на барі. Для учасників Клубу діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем'єрні покази фільмів.
У 2012 році розроблено зручний додаток для мобільних телефонів на платформах iOS та Android. Завдяки додатку можна бронювати та купувати квитки зі свого мобільного пристрою, вибирати місця на масштабованій схемі залу, дивитися трейлери, читати рецензії до фільмів та багато іншого.
Крім того, «Планета кіно» проводить серйозну роботу для підтримки зв'язку зі своїм глядачем через соціальні мережі, зокрема Facebook, Vkontakte. Ми також представлені на каналі YouTube та Instagram.
Сьогодні в Україні наші кінотеатри є у шістьох містах: Києві, Харкові, Одесі, Львові, Ялті та Сумах. Практично в усіх мультиплексах є зали IMAX (крім Сум).

Перший зал IMAX відкрито у 2008 році в Києві в РЦ «Блокбастер» за адресою Московський проспект, 34В. Зверніть увагу, на сьогоднішній день в столиці функціонує тільки один зал «Планета Кіно». У 2016 році заплановано відкриття багатозального кінотеатру з технологією 4DX і звичайними кінозалами.

У 2010 році відкрито перший багатозальний кінотеатр «Планета Кіно» в Одесі в ТРЦ «Рів'єра».

У грудні 2010 року у Львові відкрився новий кінокомплекс «Планета Кіно». Сучасний семизальний мультиплекс знаходиться в ТРЦ «King Cross Leopolis» на виїзді зі Львова (Львівська область, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30).

У грудні 2012 року відкрито семизальний кінотеатр в Харкові в ТРЦ «Французький бульвар» по вул. Академіка Павлова, 44Б. Перший зал для демонстрації фільмів у форматі 4DX відкрито саме в цьому кінотеатрі в грудні 2013 року. Тут також є зал IMAX і ще 5 звичайних залів.

Найбільший в Україні зал IMAX знаходиться в Ялті по вул. Київській, 4. Кінотеатр розташований на центральній площі міста за 300 метрів від міської набережної. Тут також є 2 наших звичайних зали. Відкриття комплексу відбулося у травні 2013 року.

У вересні 2013 року відкрито кінотеатр «Планета Кіно» з п'ятьма звичайними залами в Сумах.

Наша мережа швидко росте і розвивається.

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» прийшла в Одесу у червні 2010 року. Увесь цей час мережа росла і розширювалася, тому 2014 рік став роком великих змін – замість одного кінотеатру в ТРЦ «Рів'єра» ми відкрили два нових кінотеатри:

 • «Планета Кіно» в ТРЦ «City Center» на Таїрова (пр. Жукова, 2);
 • «Планета Кіно» в ТРЦ «City Center Котовський» (вул. Затонського, 32).
 • Обидва кінотеатри прийняли перших глядачів у травні 2014 року. У них розміщуються зал IMAX, другий в Україні зал 4DX, а також цифрові зали, в яких встановлена новітня система 3D.

  З усіма новинами компанії Ви завжди можете ознайомитися в розділі сайту «Новини». Зверніть увагу, ми постійно оновлюємо інформацію в розділі сайту «Допомога». Тут Ви можете знайти відповіді на всі найпоширеніші питання про мережі кінотеатрів «Планета Кіно».
  Ми завжди зацікавлені у плідній співпраці. Ви можете поставити всі питання або залишити побажання та пропозиції щодо партнерства, скориставшись формою зворотного зв'язку. Надсилайте їх також за адресою [email protected], вказавши тему повідомлення «Для відділу маркетингу». У зверненні вкажіть, будь ласка, який саме вид реклами Вас цікавить, який саме кінотеатр, опишіть пропозицію як можна детальніше, обов'язково повідомте Ваші контактні дані.

  Крім того, Ви можете передзвонити нам за номером гарячої телефонної лінії 0 800 300 600. Всі дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні. Оператори працюють щодня з 09:00 до 22:00. Ми будемо раді обговорити з Вами всі пропозиції.

  Ласкаво просимо у фантастичний світ «Планета Кіно»!

  Правила відвідування кінотеатрів мережі «Планета Кіно»

  Повернення квитків - заяву та акт

  Правила надання послуг

  Правила купівлі та повернення онлайн квитків

  Дозвіл про персональну інформацію

  Новини, у Києві

  Планета Кіно, про яку всі мріяли

  Магічне Задзеркалля з Алісою в Планеті Кіно

  Битва тисячоліття - не пропустіть в Планеті Кіно!

  Попкорн-бар у Планеті Кіно тимчасово не працює

  З 26 травня по 9 червня Планета Кіно у Києві буде закрита