Знижки

У кінотеатрах «Планета Кіно IMAX» діє бонусно-накопичувальна програма «Клубна Карта». Вона дає багато переваг, зокрема право на безкоштовні квитки у кіно. Пропонуємо Вам ознайомитися з деталями програми в розділі «Клубна Карта».

У наших кінотеатрах постійно діють знижки для школярів на сеанси у робочі дні після 14:00, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт – на сеанси у робочі дні. Зверни увагу, у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси.

Знижки надаються студентам стаціонару будь-яких вищих навчальних закладів України та студентам іноземних навчальних закладів (академія, університет, інститут, консерваторія, коледж, технікум, училище).

Щоб купити квиток зі знижкою у касі, тобі необхідно звернутися до каси кінотеатру та пред'явити учнівський, студентський квиток або інше посвідчення, яке підтверджує твоє право на пільги. При цьому на 1 документ можна придбати тільки 1 квиток у кіно зі знижкою.

Для купівлі квитків зі знижкою на сайті радимо приєднатися до відкритого тестування онлайн-знижок на квитки.

Кожен, хто бере участь у тестуванні, отримує промокоди на квитки за пільговими цінами на фільми у післяпрем’єрний період, і має змогу першим купувати квитки на кращі місця зі знижкою, не виходячи з дому!

Для участі у тестуванні онлайн-знижок на квитки тобі потрібно:

 • перевірити інформацію (e-mail і мобільний телефон) в Особистому кабінеті на сайті;
 • з пошти, вказаної в анкеті учасника Клубу (в Особистому кабінеті на сайті), надіслати листа зі скан-копією або фотографією пільгового документу (наприклад, студентського квитка) на [email protected];
 • у темі листа вказати «Знижки онлайн»;
 • у листі вказати актуальний номер мобільного телефону та номер Клубної Карти.

Після відправлення листа ти отримаєш підтвердження участі у тестуванні онлайн-знижок.

Зверни увагу! На деякі фільми відповідно до умов договору з дистриб’юторами одразу встановлюються мінімальні ціни. Ми не можемо опускати їх ще нижче, тому пільгова ціна буде співпадати з ціною для всіх інших відвідувачів кінотеатру.

На сторінці кожного фільму на planetakino.ua є інформація про початок дії знижок у кінотеатрах «Планета Кіно» відповідно до технологій, а також строки прокату фільму.

Купувати квитки на фільми з онлайн-знижкою дуже просто:

 • зайди на planetakino.ua;
 • обери кінотеатр (у верхньому правому кутку сайту), фільм, сеанс та найбільш зручні місця;
 • обери спосіб оплати «Платіжна карта»;
 • введи промокод у відповідне поле;
 • погодься з умовами оплати;
 • перед оплатою зателефонуй до свого банку, зніми обмеження на операції в Інтернеті та інші можливі ліміти банку та платіжної системи;
 • натисни кнопку «Купити квитки».

Важливо! За один промокод ти можеш купити тільки один квиток. Якщо у тебе є 2 промокода, то купувати кожен квиток за промокод потрібно окремо.

Детальніше дізнатися про правила користування онлайн-знижкою можна у розділі «Допомога».

У День глядача всі знижки діють, але не підсумовуються.

Щоб отримати знижку для організованої групи людей, необхідно обговорити це з адміністрацією у самому кінотеатрі, або звернутися в онлайн-чат на сайті чи зателефонувати за номером 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; усі дзвінки на території України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Якщо людина з обмеженими можливостями хоче прийти до нас, будь ласка, повідом нас про це заздалегідь, щоб ми змогли підготуватися. Якщо тобі необхідна допомога, ми зробимо все можливе, аби забезпечити максимальний комфорт. Для цього необхідно звернутися до адміністрації кінотеатру. Номер нашої гарячої телефонної лінії: 0 800 300 600 (щодня з 9:00 до 22:00; усі дзвінки на території України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Знижки НЕ надаються:

Знижки не надаються у прем'єрні та святкові дні. Прем’єрний період визначає дистриб’ютор у договорі до кожного фільму, та може бути скорочений або продовжений, залежно від умов договору.

Крім того, на деякі фільми дистриб’ютори встановлюють мінімальні ціни, тому ми не маємо права встановлювати вартість квитків нижче за ці ціни.

Дізнатися про початок дії знижок на фільми можна на сторінці кожного фільму на нашому сайті.

Знижки не передбачені на квитки на VIP-крісла.

Знижки не надаються на сеанси у кінозалах 4DX.

Знижки не передбачені для студентів заочної та дистанційної форм навчання.

Знижки не надаються при пред'явленні міжнародної карти студента ISIC, карти викладача ITIC, мандрівника IYTC.

Діти до 6 років – у кіно безкоштовно!

Усі діти до 6 років (включно) у супроводі дорослих можуть приходити до кінотеатрів «Планета Кіно» безкоштовно. При цьому окреме місце дитині не надається (дитина може сісти на будь-яке вільне місце або сидіти на руках батьків). З одним дорослим може зайти одна дитина. Без дорослих дитина не має права відвідувати кінотеатр.

Для відвідування сеансів у кінозалах формату 3D необхідно придбати персональні 3D-окуляри. Їх вартість складає 15 грн.

Увага! Ми не рекомендуємо відвідувати зали 4DX дітям до 6 років! Будь ласка, будьте уважні до своїх дітей. Вони можуть злякатися спецефектів або впасти з рухомих крісел. Якщо ви наполягаєте на тому, що ваша дитина може перебувати на 4DX-сеансі, ви повинні придбати дитині квиток. У 4DX-залі немає безкоштовних квитків для дітей.

Шановні батьки, будь ласка, слідкуйте за віковими обмеженнями на фільми. Не беріть малюків на дорослі фільми!

Щовівторка – День Глядача! Ціни на квитки максимально знижені!

Керівництво кінотеатру залишає за собою право змінювати ціни на квитки та розмір знижок.

Ціна на квитки у кінотеатри мережі «Планета Кіно» знижується максимально щовівторка, окрім прем'єрних і святкових днів.

Зверни увагу, на сторінках усіх наших кінотеатрів є розділ «Вартість квитків», де вказані всі ціни, дійсні на даний момент.

Також звертаємо увагу, що в Ялті немає Дня Глядача.

У День Глядача діють знижки для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт та організованих груп відвідувачів. Зверніть увагу, що вони не додаються.

Клубна Карта

Клубна Карта — програма лояльності кінотеатрів нашої мережі, започаткована у 2011 році. Це можливість віддячити нашим глядачам за прихильність до наших кінотеатрів та долучити до нашої сім’ї любителів якісного перегляду кіно.

Власники Клубної Карти отримують індивідуальну накопичувальну карту (електронну або пластикову), на яку нараховуються бонуси при купівлі квитків на сайті, у мобільному додатку, касі кінотеатру та продукції у попкорн-барі.

Накопичені бонуси, у свою чергу, можна обмінювати на безкоштовні квитки у кіно та товари у попкорн-барі. Для власників Клубної Карти діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем’єрні покази фільмів. Кожному власнику Клубної Карти з нагоди Дня народження надається безкоштовний квиток, яким можна скористатися протягом 7 днів.

*Ціни в бонусах у вихідні та святкові дні прирівнюються до цін прем’єрного періоду, так само як і у звичайних цінах

Безкоштовний квиток у кіно до Дня народження кожному власнику Клубної Карти!

Кожному власнику Клубної Карти ми даруємо безкоштовний квиток до Дня народження. Ти маєш право відвідати кінотеатр «Планета Кіно» безкоштовно у день свого народження або протягом 7 днів після свята. Для отримання безкоштовного квитка, тобі необхідно звернутися до каси кінотеатру. При собі треба мати паспорт або водійське посвідчення та Клубну Карту.

Розіграші квитків на сторінках у соціальних мережах ВКонтакте, Facebook та Instagram

Слідкуй за нашими новинами на сторінках Вконтакте, Facebook та Instagram. Ми постійно проводимо розіграші, конкурси та вікторини, де ти можеш виграти квитки та ексклюзивні подарунки, що будуть приємною згадкою про чарівний світ кіно. Підписуйся на наші сторінки, отримуй найцікавіші новини зі світу кіно та отримуй цінні сюрпризи від мережі кінотеатрів «Планета Кіно».

Додаткову інформацію ти можеш дізнатися, написавши в онлайн-чат на сайті або зателефонувавши за номером 0800 300 600 (щодня з 9.00 до 22.00; усі дзвінки на території України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).