DZIDZIO «Контрабас»

Дивіться фільм DZIDZIO «Контрабас» у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку DZIDZIO «Контрабас».
DZIDZIO «Контрабас»

DZIDZIO «Контрабас» — це народна комедія, яка розрахована на широку глядацьку аудиторію. На це кіно можна прийти як сім’єю, так і на побачення. Основна наша мета — подарувати глядачам настрій, і, звичайно, ще раз довести те, що українське кіно є затребуваним і воно спроможне зібрати непоганий бокс-офіс" - розповiдає Сергій Лавренюк.

Для створення якісного кінофільму потрібні цікава історія, злагоджена виробнича команда та зірки. Тому Сергій Лавренюк і Анатолій Безух вирішили залучити найкращих, щоб розповісти глядачеві захоплюючу історію. У творчу та знімальну команду були запрошені лише професіонали. А зіркові ролі виконують сам Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк та учасники гурту DZIDZIO.

Заради досягнення своєї мрії головний герой картини Дзідзьо приймає нестандартне рішення і з’явиться перед глядачами у новому образі.

Режисерське крісло займе відомий, модний режисер Любомир Левицький, який вже має в доробку спільну, успішну співпрацю з продюсером Сергієм Лавренюком по проекту “SELFIEPARTY”. Сюжет фільму, під назвою “DZIDZIO Контрабас” творча команда поки що не розкриває.

Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк та учасники гурту DZIDZIO
Режисер
Любомир Левицький
Сценарій
Любомир Левицький
Прокат
З 31 серпня 2017
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-