Чому він?

Дивіться фільм Чому він? (Почему он?) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Чому він?.

Почему он?/Why Him?

Чому варто купувати online?
показати
Найкращі місця
не проґавиш квиток, поки їдеш до кінотеатру
Жодних черг
ми цінуємо твій час та спокій
Не треба друкувати
покажи квиток у мобільному додатку
переконали!

Кожен чоловік, у якого підростає дочка, хоч раз задавався питанням – чи знайдеться на світі хлопець, гідний його улюбленої дівчинки? Не був впевнений в існуванні такої людини і Нед (Брайан Кренстон). І ось настав відповідальний момент – його дочка Стефані (Зої Дойч) вирішила познайомити сім'ю зі своїм обранцем Лердом (Джеймс Франко). Всі сумніви залишилися позаду, Нед впевнений – вже хто-хто, а цей тип точно не пара для його крихітки. А Лерд тим часом дуже старається сподобатися – називає Неда татом і навіть татуювання з його портретом зробив. Незрозуміло, чому батькові не подобається така відкритість і щирість хлопця?

Комедія «Чому він?» Присвячена темі знайомства батьків з обранцем дочки. Режисер і співавтор сценарію картини Джон Гамбург має досвід роботи з таким сюжетом («Знайомство з Факерами», «Знайомство з батьками»). Над створенням комедії почали працювати в 2014 році. Основні зйомки почалися в лютому 2016 року в Лос-Анджелесі.

Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Брайан Кренстон, Джеймс Франко, Зої Дойч, Гриффін Глюк, Меган Маллаллі
Режисер
Джон Гамбург
Сценарій
Джон Гамбург, Йен Хелфер
Прокат
З 12 січня 2017, орієнтовно по 15 лютого 2017
Прем'єрний період до
18 січня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
19 січня 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
18+