Адреса

вул. Академіка Павлова, 44Б

Кінокомплекс «Планета Кіно» знаходиться в ТРЦ «Французький Бульвар» (Шато Ледо)

Як дістатися?

Вартість квитків

Телефон

0 800 300 600багатоканальний, щодня з 9:00 до 22:00, всі дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні

Час роботи

З 10:00 

Каси і бар - до початку останнього сеансу

Гардероб - до 22:00

З 10 ранку до 2 ночі

26 травня четвер
27 травня п'ятниця
Розклад на у Харкові
Ранок
День
Вечір
Ніч
Планета кіно, ХарківВартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)

Пристебніть ремені

«Планета Кіно» у Харкові

Сучасний кінокомплекс «Планета Кіно» відкрився у Харкові у грудні 2012 року. Головна особливість кінотеатру – зал IMAX та зал 4DX. Крім цього є ще 5 цифрових залів для показу фільмів у форматах 2D і 3D. Одночасно ми можемо прийняти понад 1400 відвідувачів! Сеанси починаються кожні 15-20 хвилин!

Діє спеціалізована каса, де Ви завжди можете:

- Купити персональні 3D-окуляри (для тих, хто купив квитки онлайн);

- Роздрукувати електронні квитки;

- Отримати безкоштовний квиток до дня народження;

- Придбати квитки за бонуси;

- Отримати квитки, якщо Ви маєте запрошення чи сертифікати;

- Здійснити попередню покупку квитків.

Особливості технології IMAX:

• екран заввишки з 5-типоверховий будинок – він у 2-3 рази більший, ніж у звичайних залах;

• звукове обладнання IMAX у 10 разів потужніше і «чистіше» за звукові системи в звичайних кінотеатрах;

• вартість обладнання залу IMAX в 10 разів вище вартості устаткування для звичайного кінозалу;

• всі кінозали IMAX у світі обладнані однаковими звуковими системами з однаковими налаштуваннями; IMAX-версії фільмів створюються з урахуванням цих налаштувань, що забезпечує однаково високу якість звуку в усіх кінотеатрах IMAX у світі. У звичайних же кінотеатрах не існує однакових стандартів звукового обладнання або налаштувань звуку, що перешкоджає досягненню бажаної якості звуку при показі фільмів;

• в залах IMAX використовується спеціальний екран вигнутої форми, вкритий шаром срібла для щонайкращого відбивання світла. Це додатково підвищує чистоту і яскравість зображення;

• розмір зображення на екрані виходить за межі видимого глядачеві простору, створюючи найреалістичніший ефект присутності з усіх можливих.

Детальніше з технологією IMAX можна ознайомитися в розділі IMAX на нашому сайті.

Зал IMAX

Зал IMAX розрахований на 428 відвідувачів. Подібних залів в Україні є ще чотири – у Києві, Одесі, Львові та Ялті. Фільми спеціально адаптуються для показу у форматі IMAX, деякі з них знімаються камерами IMAX. Так, 40 хвилин блокбастера «Трансформери: Час вимирання» знято новітніми камерами IMAX, вартістю $ 26 млн. кожна.

Екран IMAX

Розмір екрану IMAX в середньому – 13 м на 22 м.

Ви можете бути абсолютно впевнені, стверджуючи, що екран IMAX в два-три рази більший, ніж звичайний екран. Для порівняння розмір екрану в звичайному залі харківського кінотеатру – 5,4 м на 10 м. Екран IMAX дійсно сягає розмірів п'ятиповерхового будинку, висота якого метрів 13!

При цьому необхідно розуміти, що розмістити в приміщенні величезний екран – це ще не значить забезпечити найкращий кінопоказ. Дуже важлива кількість рядів у залі, а також їхній кут нахилу по відношенню до екрану. Геометрія залів IMAX розробляється для кожного приміщення індивідуально з урахуванням найдрібніших деталей. Не варто забувати, що IMAX – це ще й прекрасна технологія звуку. Якість зображення IMAX – це наш беззаперечний козир. Усі ці фактори забезпечують бездоганний авторитет IMAX у світі кіно.

Окуляри IMAX

3D-окуляри IMAX видаються безкоштовно перед кожним сеансом. Після закінчення перегляду їх необхідно повернути контролерам при виході із залу.

На відміну від більшості кінотеатрів, у мережі «Планета Кіно» всі окуляри після кожного сеансу ретельно миються у спеціальній машині в автоматичному режимі. При цьому використовуються знежирюючий засіб, дезінфектор та ополіскувач. Після цього вони проходять сушку стисненим повітрям.

Зал 4DX

Зверніть увагу, в Україні є всього два зали 4DX: в Одесі та Харкові. Це унікальна південнокорейська технологія. Рухомі крісла, бризки води, туман, вітер і запахи допоможуть Вам відчути себе частиною подій, які розгортаються на екрані. Детальніше про нову технологію читайте на сайті в розділі 4DX.

Екран 4DX

Технологія 4DX представлена абсолютно окремо від технології IMAX. В одному залі – технологія IMAX, а в іншому – 4DX. Південнокорейська технологія 4DX дуже цікава своїми спецефектами (рухомі крісла, бризки води, вітер, мильні бульбашки, запахи, блискавки), але не має численних переваг IMAX, в тому числі і величезного екрану. Так, розмір екрану 4DX в Харкові – 6 м на 11, 2 м.

Цифрові зали для 2D та 3D

У кінотеатрі є також 5 цифрових залів для демонстрації фільмів у форматах 2D і 3D – на 143-160 місць кожен. Розмір екрану в залах – 5,4 м на 10 м. Якість звуку і зображення на високому рівні. Тільки найдорожчі фільми конвертуються для показу в IMAX, всі інші фільми ми дивимося у звичайних залах.

Ми раді повідомити, що в харківському кінотеатрі «Планета Кіно» – у звичайних залах для демонстрації фільмів у форматі 3D – ми завершили перехід від старої системи Dolby 3D на нову, вдосконалену технологію показу 3D, яка забезпечує максимально яскраве зображення та максимально глибоке 3D.

Фактично, це найкраще за якістю 3D на сьогоднішній день, якщо не враховувати формат IMAX 3D.

Персональні 3D-окуляри

У Харкові у цифрових залах була запроваджена нова технологія 3D-показу. Це особлива технологія, яка передбачає використання персональних 3D-окулярів. Вони справді відрізняються від попередніх, які були призначені для системи Dolby. Окуляри і екран – це ціла система кінопоказу, яку не можна роз'єднувати. Саме злагоджена і до дрібниць продумана конструкція двох складових кінопоказу створює для Вас красу картинки.

Ми навмисно не включаємо в ціну квитка вартість окулярів та даємо можливість вибору - купувати щоразу нові окуляри, чи використовувати їх кілька разів і таким чином економити на відвідуванні кіно.

Ви можете дбайливо зберігати та доглядати за окулярами самостійно та бути впевненими у тому, що ними ніхто не користується окрім Вас. Не забувайте щоразу брати окуляри з собою на перегляд у кіно.

Ціна персональних 3D-окулярів складає 15 грн.

Як нас знайти?

Кінотеатр знаходиться у ТРЦ «Французький Бульвар».

Безкоштовні автобуси до центру курсують з інтервалом 15-30 хвилин від станцій метро «Київська» і «Спортивна», а також - від 602-го мікрорайону житлового масиву «Салтівка». Детальніше з розкладом автобусів Ви можете ознайомитися тут.

Для того, щоб скористатися безкоштовним автобусом ТРЦ Ви можете показати Клубну Карту (пластикову або в мобільному додатку). Також Ви можете використати картку лояльності ТРЦ «Французький бульвар», картку постійного покупця «СІЛЬПО», або ж чек, що підтверджує здійснення покупки на території ТРЦ «Французький бульвар» у дату проїзду. Однієї картки з цього списку достатньо для посадки сім’ї, закоханої пари чи друзів.

Також Ви можете доїхати від станції метро «Барабашово» трамваєм №27. Від станції «Площа Повстання» - маршрутками №11е, 211е, 231е. Від станції «Київська» - маршрутками №233е та 279е.

Паркінг

Біля ТРЦ «Французький бульвар» є цілодобовий дворівневий паркінг. Перший рівень – частково критий, другий рівень паркінгу – відкритий. По території паркінгу ходить охоронець. Також частина камер ТРЦ спрямована на парковку. При цьому ми все одно просимо Вас не залишати цінні речі в салоні автомобіля. Згідно з даними ДАЇ, на парковках торгово-розважальних комплексів по всій Україні скоюється дуже багато крадіжок.

Як купити квитки у кіно?

У нашому барі та касах Ви можете розраховуватися готівкою, банківською картою або бонусами з Клубної Карти. Наш кінотеатр дуже популярний. Якщо Ви не хочете стояти в черзі, найпростіший спосіб купити квитки – придбати їх через сайт planetakino.ua або через мобільний додаток «Планета Кіно».

Квитки, придбані через сайт, Ви можете роздрукувати на домашньому принтері або у спеціалізованій касі кінотеатру без черги.

Квитки, придбані через мобільний додаток, взагалі не треба роздруковувати, оскільки Ваш квиток зберігається в телефоні, і Ви показуєте його контролеру прямо на екрані вашого мобільного.

Попкорн-бар «Планета Кіно»

На території кінотеатру розташований наш попкорн-бар і зона відпочинку з помаранчевими диванами. Тут можна зручно розташуватися, ознайомитися з нашою афішею, переглянути трейлери кращих IMAX-прем'єр.

Зверніть увагу, в нашому барі є вигідні комбо-меню: Pepsi + попкорн. Купувати комбо-меню завжди вигідніше!

Будь ласка, враховуйте те, що в наш кінозал можна брати тільки їжу та напої, куплені в нашому попкорн-барі. Цим ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт для всіх наших глядачів. Ми намагаємося підбирати такий асортимент продуктів, який не містить неприємних запахів. Крім того, всі напої і товари добре запаковані, а значить ризик, що хто-небудь забрудниться, мінімальний.

Wi-Fi

«Планета Кіно» забезпечує всім своїм глядачам безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Гардероб/санвузол

У нас є власний гардероб. Час роботи гардероба: з 10:00 до 22:00. У нас можна залишити не тільки верхній одяг, а й великогабаритні сумки і рюкзаки. Для цього передбачені спеціальні стелажі.

На території кінотеатру є свій санвузол. Також на цьому поверсі є санвузол ТРЦ.

Умови для людей з обмеженими можливостями

Звертаємо увагу, що кінозал IMAX розрахований на відвідування глядачами, які не можуть самостійно переміщатися. Одночасно на сеанс у цьому залі можуть потрапити до 6 людей в інвалідних візках. Ми завжди надамо всю необхідну допомогу, аби ви змогли спокійно насолодитися фільмом. На жаль, у 3D-залах та 4DX така можливість відсутня.

Де залишити дітей?

Шановні глядачі! Поки Ви в кіно, діти можуть весело провести час у клубі «Сюрприз», розташованому в ТРЦ «Французький бульвар». За дитиною буде закріплений інструктор (няня). Для дитини тут продумані найцікавіші розваги: лабіринт, батут, малювання, ігри з аніматором. Вік дітей: від 3-х до 11-ти років. Детальніше про клуб можна прочитати на сторінці Vkontakte.

Зверніть увагу – для всіх глядачів кінотеатру «Планета Кіно» у клубі передбачені спеціальні знижки – Ви платите всього 70 гривень за відвідування дитиною клубу за весь час, поки Ви в кіно. Щоб скористатися пропозицією, Вам всього-навсього необхідно пред'явити в «Сюрпризі» квиток на сеанс в кінотеатр «Планета кіно».

Клубна Карта

Нагадуємо також, що в кінотеатрі діє програма лояльності – Клубна Карта. У фойє Ви завжди можете побачити столик наших промоутерів, які з радістю розкажуть Вам більше та допоможуть оформити Клубну Карту, на яку нараховуються бонуси при придбанні квитків та продукції в барі.

За кожну витрачену гривню Ви отримуєте один бонус. Ці бонуси Ви можете обміняти на квитки, попкорн і Pepsi. Для власників Клубних Карт діють вигідні пропозиції та акції, організовуються допрем'єрні покази фільмів. Кожному власнику Клубної Карти ми даруємо квиток до Дня народження!

Столик промоутерів

У всіх кінотеатрах «Планета Кіно» є столик промоутерів. Наші консультанти з радістю нададуть Вам відповіді на всі питання, зокрема про мобільний додаток, Клубну Карту, порядок нарахування та списання бонусів, покупку чи бронювання квитків та інше.

День глядача

Пам'ятайте, що кожен вівторок у нашому кінотеатрі День глядача. У цей день на всі сеанси ціни максимально знижені для всіх відвідувачів до 18.00! У Вас також є можливість купити у цей день спеціальне комбо-меню в барі за мінімальною ціною.

Знижки

У наших кінотеатрах постійно діють знижки для школярів на сеанси у робочі дні після 14:00, а також для студентів, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, учасників АТО, багатодітних сімей, дітей-сиріт – на сеанси у робочі дні. Зверни увагу, у період канікул школярі мають право на знижку на всі сеанси.

Детальніше читайте на сайті в розділі «Знижки».

Розіграші


Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» широко представлена в соціальних мережах. Ви можете слідкувати за усіма нашими новинами на сторінках Instagram, VKontakte та Facebook. Щотижня ми проводимо розіграші квитків, регулярно розіграші футболок, наклейок, цінних призів.

Запрошуємо Вас взяти участь у наших вікторинах, а також в обговореннях найцікавіших кіноновинок!

Реклама перед фільмом і трейлери нових фільмів

Перед фільмом демонструється кілька хвилин комерційної реклами і трейлери фільмів, анонсовані в прокаті в нашому кінотеатрі.

Хронометраж комерційної реклами суворо обмежений – не більше 3 хвилин.

Показ трейлерів до фільмів – це обов'язкова вимога дистриб'юторів. Перелік трейлерів вказується в додатку до договору по кожному фільму, який демонструється в мережі наших кінотеатрів.

Ласкаво просимо у фантастичний світ «Планета Кіно»!

Зали

IMAX 428 місць
4DX 120 місць
Dolby 3D 150 місць
Dolby 3D 160 місць
Dolby Digital Cinema 143 місця
Dolby 3D 160 місць
Dolby Digital Cinema 143 місця

Події та промо-акції

у Харкові