Assassin's Creed: Кредо вбивці

Дивіться фільм Assassin's Creed: Кредо вбивці (Кредо убийцы) у кінотеатрі Планета Кіно у Харкові (Французький Бульвар, Академіка Павлова 44Б). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Assassin's Creed: Кредо вбивці 2017 року.
Кредо убийцы / Assassin's Creed

Завдяки революційній технології, яка розблоковує його генетичну пам'ять, Каллум Лінч (Майкл Фассбендер) відтворює події із життя свого предка Aguilar, який жив в Іспанії у п’ятнадцятому столітті. Каллум усвідомлює, що є членом таємничого секретного товариства «Assassins», та накопичує неймовірні знання й навички, аби в наші дні протистояти могутній та жорстокій організації «Templar».

В основу фільму «Assassin's Creed: Кредо вбивці» ліг оригінальний сценарій, написаний спеціально для зйомок і який не повторює сюжетну лінію ігор «Assassin's Creed». Зйомки проходили в Іспанії, Валлетті (Мальта) і в Лондоні на студії Pinewood, де спеціально для фільму побудували модель комплексу «Абстерго». Головну роль в екранізації отримав Майкл Фассбендер, який також став продюсером фільму.

Рік
2017
Країна
США, Великобританія, Франція, Гонконг
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Майкл Фассбендер, Маріон Котійяр, Джеремі Айронс, Брендан Глісон, Майкл Кеннет Вільямс, Брін Глісон, Каллум Тернер
Режисер
Джастін Курзель
Сценарій
Адам Купер, Майкл Лесслі, Білл Колладж
Прокат
З 05 січня 2017, орієнтовно по 01 березня 2017
Повторний прокат у технології IMAX
З 23 лютого 2017 по 1 березня 2017
Прем'єрний період до
18 січня 2017 р.
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16+